Dodaj daty

Niagara’s Fury

Niagara’s Fury – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara, Kanada: Rejs wycieczkowy i podróż za wodospadem

1. Wodospad Niagara, Kanada: Rejs wycieczkowy i podróż za wodospadem

Ciesz się wycieczką z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara. Doświadcz potężnych wodospadów z oszałamiającymi widokami zarówno na Wodospad Amerykański, jak i Wodospad Podkowa. Zobacz potęgę wodospadu Niagara z bliska na pokładzie łodzi Niagara City Tours "Voyage to the Falls". Posłuchaj o początkach wodospadu i zobacz amerykańskie i kanadyjskie elektrownie, które działają na wodach rzeki Niagara. Zatrzymaj się, aby podziwiać piękny zegar kwiatowy, składający się z ponad 16 000 roślin rabatowych. Dowiedz się więcej o Niagara Glen i polu golfowym Whirlpool, a także skorzystaj z przystanków z pełną narracją na tarasie widokowym Whirlpool Rapids i na krawędzi wodospadu. Następnie wejdź na wieżę Skylon Tower, aby podziwiać panoramiczne widoki z lotu ptaka i zejdź za wodospad, aby poczuć kaskadę wodospadu Horseshoe Falls nad tobą w Journey Behind the Falls. Przepłyń obok wodospadów American Falls i Bridal Veil Falls na pokładzie łodzi wycieczkowej Hornblower Niagara. Od grudnia do kwietnia, gdy wycieczka łodzią jest nieaktywna, odwiedź zamiast tego konserwatorium motyli Niagara Parks i atrakcję Niagara's Fury. Wejdź do kina ruchu 4D i odkryj starożytną historię wodospadu Niagara w wielozmysłowej symulacji ostatniej epoki lodowcowej

Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

2. Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara i odkryj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami. Ciesz się historycznymi i zakulisowymi komentarzami swojego lokalnego i licencjonowanego przewodnika. Twój dzień rozpocznie się od bezpłatnego odbioru z centralnych hoteli i lokalizacji w centrum Toronto i Mississauga i przylotu w Niagara Falls około 10:00, aby cieszyć się 4 godzinami latem lub 3 godzinami zimą czasu wolnego na zwiedzanie wodospadów. Dodaj atrakcje do swojego pakietu wycieczki, aby zobaczyć to, co najlepsze w wodospadzie Niagara. Wybierz się na tę wycieczkę latem i wybierz się na rejs łodzią Hornblower, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią, formalnie zwaną Służąca Mgły. Zbliż się do wąwozu Niagara, wodospadu American Falls, wodospadu Bridal Veil i poczuj mgłę kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Możesz cieszyć się tą wycieczką nawet zimą, kiedy łódź nie płynie. Dodaj inne słynne atrakcje do swojej wycieczki, w tym Skylon Tower, Journey Behind the Falls lub Niagara's Fury.  Odkrywaj Clifton Hill, by bawić się solo i z całą rodziną, korzystając z atrakcji takich jak Niagara SkyWheel, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zapakuj lunch na piknik nad wodospadami lub zamów w lokalnej restauracji. Następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez Niagara Parkway z narracją. Zatrzymaj się i rób zdjęcia przy kultowych atrakcjach po drodze, takich jak Niagara Whirlpool Rapids, kwiatowy zegar i elektrownia Niagara. Następnie wybierz się na wycieczkę i degustację syropu klonowego i spróbuj Przysmaki inspirowane kuchnią kanadyjską, takie jak domowe krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara. Wróć do swojego pierwotnego miejsca w Toronto około 17:00 i ciesz się pełnym wieczorem w miasta z czasem na obiad i czasem na zaplanowanie wieczornej imprezy dla siebie.

Niagara Falls, ON: lot helikopterem z łodzią i lunchem Skylon

3. Niagara Falls, ON: lot helikopterem z łodzią i lunchem Skylon

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po wodospadzie Niagara, aby zobaczyć potężny wodospad z kilku różnych perspektyw, w tym z nieba z 12 minut lotu helikopterem. Przeżyj kanadyjską stronę wodospadów, uważaną za najlepszą stronę do oglądania wodospadów American i Horseshoe. Leć bezpośrednio nad wodospadami i bystrzami wirowymi, aby uzyskać widok z lotu ptaka podczas 12 -minutowy lot helikopterem. Podziwiaj dramatyczny widok tego naturalnego piękna z powietrza. Potem zobacz z bliska potęgę wodospadu Niagara podczas rejsu statkiem Voyage To The Falls, np. gości od kwietnia do listopada. Gdy rejs statkiem jest nieczynny, zobacz Niagara Fury i Butterfly Conservatory. Podziwiaj 360-stopniowe widoki z tarasu widokowego Skylon Tower i zjedz spektakularny lunch w obrotowej jadalni. Zakończ podróż za kultowym wodospadem Horseshoe. Wycieczka kończy się bezpiecznym powrotem do miejsca odbioru.

Wodospad Niagara, Kanada: Oficjalna karnet Wonder Pass do Niagara Parks

4. Wodospad Niagara, Kanada: Oficjalna karnet Wonder Pass do Niagara Parks

Odwiedź wodospad Niagara, obowiązkowe atrakcje Kanady, za jedną niską cenę przedpłaconą dzięki karnetowi Niagara Falls Wonder Pass. Zaoszczędź 60% w porównaniu ze zwykłym wstępem, uzyskaj ekskluzywne korzyści dla posiadaczy karnetu i zwiedzaj najważniejsze atrakcje we własnym tempie dzięki temu pakietowi zimowemu. Karnet ważny jest od listopada do kwietnia i obejmuje jednorazowe wejście do czterech najważniejszych atrakcji. Zachwyć się podnóżem wodospadu w Journey Behind the Falls, odkryj tropikalną Konserwatorium Motyli, przeżyj na nowo powstawanie wodospadu w grze Niagara's Fury 4D, zwiedzaj korytarze elektrowni w Niagara Park i zejdź na głębokość 50 metrów, aby uzyskać dostęp do Tunel Tailrace i taras widokowy oraz odwiedź bujną oazę, jaką jest Floral Showhouse. Twoja karnet Niagara Falls Wonder Pass obejmuje 2 kolejne dni transportu typu hop-on-hop-off autobusem WEGO. Autobus ten łączy atrakcje Niagara Parks z innymi obszarami turystycznymi w mieście, a nawet z hotelem, ułatwiając poruszanie się po nim. Skorzystaj z dostępu do kolei Falls Incline Railway, łączącej parki Niagara z hotelem z widokiem na wodospad.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z rejsem do wodospadu

5. Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z rejsem do wodospadu

Dołącz do wciągającego doświadczenia wodospadu Niagara podczas tej wycieczki z idealnym połączeniem historii, emocji i wejścia do głównej atrakcji, słynnego na całym świecie rejsu statkiem Voyage to the Falls. Spotkaj się z przewodnikiem w Niagara Parks Welcome Centre (5146 Murray Street Niagara Falls, obok Queen Victoria Place). Rozpocznij pieszą wycieczkę, kierując się w dół do kanadyjskiego wodospadu podkowy, aby zobaczyć z bliska i osobiście wodospad Niagara, zatrzymując się i dowiadując wszystkiego o wielu historycznych zabytkach w okolicy. Następnie wybierz się na przejażdżkę słynną na całym świecie łodzią! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia na całe życie. Poznaj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj hipnotyzujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Otrzymaj ekskluzywną plakietkę z dostępem do zniżek w wysokości 150 USD na okoliczne atrakcje po zakończeniu wycieczki.

Z Toronto: Zimowa wycieczka do wodospadu Niagara

6. Z Toronto: Zimowa wycieczka do wodospadu Niagara

Podróż za wodospadem: Zobacz inspirującą moc wodospadu Niagara z wyjątkowej perspektywy. Wejdź za kaskadowe wody i poczuj grzmiący ryk wodospadu dzięki naszemu ekskluzywnemu dostępowi do Journey Behind the Falls. Skylon Tower: Wyrusz w zapierającą dech w piersiach podróż z naszą Skylon Tower Tour, oferującą niezrównane widoki na wodospad Niagara i otaczające go piękno. Wjedź szklaną windą na wysokość 520 stóp na taras widokowy, skąd roztaczają się panoramiczne widoki na wodospad, Wielki Wąwóz i tętniące życiem krajobrazy. Uchwyć magię wodospadu Niagara zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki hipnotyzującemu oświetleniu wodospadu. Kwiaciarnia: Otocz się żywymi kolorami i pachnącymi kwiatami Floral Showhouse. Odkryj botaniczny raj prezentujący oszałamiającą kolekcję kwiatów, roślin i egzotycznych gatunków. Przystanki widokowe: Zegar kwiatowy: Podziwiaj skomplikowany projekt słynnego na całym świecie zegara kwiatowego, ogrodniczego arcydzieła. Whirlpool Rapids View: Doświadcz naturalnego piękna Whirlpool Rapids, gdzie potężna rzeka Niagara przepływa przez zapierający dech w piersiach wąwóz. Wyspa Dufferin: Odkryj spokojną wyspę Dufferin, oazę naturalnego piękna położoną w pobliżu wodospadu Niagara. Międzynarodowa Tama Kontrolna: Zobacz cud inżynierii Międzynarodowej Tamy Kontrolnej, regulującej przepływ wody z rzeki Niagara. Old Scow: Poznaj fascynującą historię Old Scow, historycznego statku, który utknął w pobliżu krawędzi wodospadu.

Z Niagara Falls, USA: Canadian Side Tour z przejażdżką łodzią

7. Z Niagara Falls, USA: Canadian Side Tour z przejażdżką łodzią

Wyrusz w pełną zabawy przygodę po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara. Zobacz atrakcje przyrody, a także punkty orientacyjne po drodze, które kształtują historię wodospadów. Zrelaksuj się później, korzystając z transportu do hotelu. Rozpocznij wycieczkę od odbioru bezpośrednio z hotelu w Niagara Falls w Nowym Jorku, zanim przekroczysz Tęczowy Most do Kanady. Tam twoim pierwszym przystankiem jest wieża Skylon. Udaj się na wysokość 520 stóp szklaną windą na taras widokowy, gdzie zobaczysz niesamowity widok z lotu ptaka. Zobacz wszystkie trzy wodospady Niagara, w tym wodospady Bridal Veil, Horseshoe Falls i American Falls. Widoki na rzekę Niagara i okolicę są również widoczne z wieży Skylon. Następnie zejdź 125 stóp, aby zbadać jaskiniowe tunele za wodospadami w Journey Behind the Falls. Poczuj ucztę dla zmysłów, gdy usłyszysz upadki i poczujesz, jak cię zaparowują. Ciesz się większą liczbą okazji do robienia zdjęć na dwóch różnych tarasach obserwacyjnych z tuneli. Następnie wejdź na pokład łodzi Hornblower Niagara Cruises (w sezonie, kursuje tylko od maja do października, w miesiącach zimowych wstęp do Niagara's Fury and Butterfly Conservatory). Popłyń wokół wąwozu Niagara i zbliż się jak najbliżej wodospadu. Spodziewaj się, że podczas tej przejażdżki łodzią poczujesz odświeżającą mgiełkę na skórze - ale nie martw się, otrzymasz ponczo przeciwdeszczowe nadające się do recyklingu. Na koniec Twój przewodnik zabierze Cię na opowiadaną wycieczkę samochodem po mieście, podczas której poznasz bogatą historię i odmienną geografię Niagary. Odwiedź kilka interesujących miejsc, w tym Wyspy Dufferin, Międzynarodową Zaporę Kontrolną, Old Scow, Whirlpool Rapids i Kwiatowy Zegar. Pod koniec wycieczki po Niagara Falls przewodnik odwiezie Cię z powrotem do hotelu.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Niagara’s Fury: najlepsze atrakcje w pobliżu

Niagara’s Fury: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Niagara’s Fury? Kliknij tutaj.

Niagara’s Fury: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1778 opinii

To była niesamowita wycieczka. Obejmował dokładnie to, co chcieliśmy zobaczyć za świetną cenę. Nasz przewodnik Hassan był doskonały. Był miły, zabawny i miał dużą wiedzę na temat okolicy i jej historii. Posiadanie dedykowanego przewodnika i wygodnego prywatnego transportu (w małych grupach) sprawiło, że doświadczenie było jeszcze przyjemniejsze. Skorzystałbym z tej usługi ponownie i gorąco polecam!

Wszystko było genialne. Nasz przewodnik, Hassan, był bardzo piękny i kompetentny. Bardzo uprzejmie dał nam wskazówki i rekomendacje dotyczące tego, co warto odwiedzić, gdy tam będziemy. Wycieczka przebiegła bardzo sprawnie i świetnie się bawiliśmy w wieży Skylon oraz podczas rejsu łodzią. Naprawdę polecamy to doświadczenie!

Ta podróż była fantastyczna! Nasz przewodnik Precious był bardzo pouczający, zabawny i pomocny. Musieliśmy zrobić 3 główne atrakcje, dla których ominęliśmy kolejki, a nawet dostaliśmy kod rabatowy do sklepów z pamiątkami. To było fantastyczne! Przez cały dzień czułem się jak VIP i w 100% polecam każdemu.

Przewodnik był bardzo kompetentny i przyjazny, udzielił wielu informacji, nie tylko o wodospadzie Niagara, ale w drodze i w drodze powrotnej, był także naprawdę dobrym kierowcą. Wodospady były spektakularne i imponujące, więc polecam przejażdżkę łodzią, to pozycja obowiązkowa.

W 100 procentach warto!! Jakub jest niesamowity. Miły, mądry, zabawny. Zostaliśmy odebrani z naszego hotelu i przewiezieni do każdej lokalizacji. Jacob miał cały tix gotowy, dał nam poufne wskazówki. Łatwo było zobaczyć upadki z wielu perspektyw. Nie wahaj się, jest super