Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Niagara-on-the-Lake

Niagara-on-the-Lake – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wodospad Niagara, Kanada: Rejs wycieczkowy i podróż za wodospadem

1. Wodospad Niagara, Kanada: Rejs wycieczkowy i podróż za wodospadem

Ciesz się wycieczką z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara. Doświadcz potężnych wodospadów z oszałamiającymi widokami zarówno na Wodospad Amerykański, jak i Wodospad Podkowa. Zobacz potęgę wodospadu Niagara z bliska na pokładzie łodzi Niagara City Tours "Voyage to the Falls". Posłuchaj o początkach wodospadu i zobacz amerykańskie i kanadyjskie elektrownie, które działają na wodach rzeki Niagara. Zatrzymaj się, aby podziwiać piękny zegar kwiatowy, składający się z ponad 16 000 roślin rabatowych. Dowiedz się więcej o Niagara Glen i polu golfowym Whirlpool, a także skorzystaj z przystanków z pełną narracją na tarasie widokowym Whirlpool Rapids i na krawędzi wodospadu. Następnie wejdź na wieżę Skylon Tower, aby podziwiać panoramiczne widoki z lotu ptaka i zejdź za wodospad, aby poczuć kaskadę wodospadu Horseshoe Falls nad tobą w Journey Behind the Falls. Przepłyń obok wodospadów American Falls i Bridal Veil Falls na pokładzie łodzi wycieczkowej Hornblower Niagara. Od grudnia do kwietnia, gdy wycieczka łodzią jest nieaktywna, odwiedź zamiast tego konserwatorium motyli Niagara Parks i atrakcję Niagara's Fury. Wejdź do kina ruchu 4D i odkryj starożytną historię wodospadu Niagara w wielozmysłowej symulacji ostatniej epoki lodowcowej

Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

2. Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara i odkryj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami. Ciesz się historycznymi i zakulisowymi komentarzami swojego lokalnego i licencjonowanego przewodnika. Twój dzień rozpocznie się od bezpłatnego odbioru z centralnych hoteli i lokalizacji w centrum Toronto i Mississauga i przylotu w Niagara Falls około 10:00, aby cieszyć się 4 godzinami latem lub 3 godzinami zimą czasu wolnego na zwiedzanie wodospadów. Dodaj atrakcje do swojego pakietu wycieczki, aby zobaczyć to, co najlepsze w wodospadzie Niagara. Wybierz się na tę wycieczkę latem i wybierz się na rejs łodzią Hornblower, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią, formalnie zwaną Służąca Mgły. Zbliż się do wąwozu Niagara, wodospadu American Falls, wodospadu Bridal Veil i poczuj mgłę kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Możesz cieszyć się tą wycieczką nawet zimą, kiedy łódź nie płynie. Dodaj inne słynne atrakcje do swojej wycieczki, w tym Skylon Tower, Journey Behind the Falls lub Niagara's Fury.  Odkrywaj Clifton Hill, by bawić się solo i z całą rodziną, korzystając z atrakcji takich jak Niagara SkyWheel, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zapakuj lunch na piknik nad wodospadami lub zamów w lokalnej restauracji. Następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez Niagara Parkway z narracją. Zatrzymaj się i rób zdjęcia przy kultowych atrakcjach po drodze, takich jak Niagara Whirlpool Rapids, kwiatowy zegar i elektrownia Niagara. Następnie wybierz się na wycieczkę i degustację syropu klonowego i spróbuj Przysmaki inspirowane kuchnią kanadyjską, takie jak domowe krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara. Wróć do swojego pierwotnego miejsca w Toronto około 17:00 i ciesz się pełnym wieczorem w miasta z czasem na obiad i czasem na zaplanowanie wieczornej imprezy dla siebie.

Toronto: Wycieczka 1-dniowa nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem i lunchem

3. Toronto: Wycieczka 1-dniowa nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem i lunchem

Odwiedź słynny wodospad Niagara w ramach komfortowej wycieczki autobusem Premium z Toronto. Do wyboru masz 3 opcje wycieczek. Każda z nich gwarantuje niezapomniane wrażenia. Rozpocznij przygodę od odbioru w centrum Toronto i wyrusz w podróż komfortowym, klimatyzowanym autobusem klasy premium.W trakcie jazdy malowniczą trasą do Regionu Niagara Twój doświadczony przewodnik podzieli się ciekawymi informacjami.  W zależności od wybranej opcji w Niagara Falls możesz skorzystać z czasu wolnego, zjeść pyszny lunchu do wyboru z karty i/lub wziąć udział w jednej z atrakcji. Latem udaj się w rejs łodzią Voyage to the Falls, w ramach którego popłyniesz w sam środek mgły otaczającej wodospad Niagara. Zimą lub gdy rejs się nie odbywa, oferowane są 2 inne atrakcje. Journey Behind the Falls to całoroczna atrakcja, która pozwala zobaczyć wodospad z całkowicie innej perspektywy. Możesz też odwiedzić kino Imax, gdzie poznasz dzieje wodospadu Niagara. Najpopularniejsza opcja wycieczki obejmuje atrakcję i lunch. Usiądź w ekskluzywnej części restauracji Queen Victoria Place i delektuj się lokalnymi potrawami do wyboru z karty, piwami rzemieślniczymi z Ontario i winami Niagara VQA.  Wycieczka kończy się powrotem do Toronto.

Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem łodzią

4. Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem łodzią

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po wodospadzie Niagara i podziwiaj wspaniałe wodospady z zapierającymi dech w piersiach widokami. Rozkoszuj się historycznym komentarzem swojego doświadczonego i licencjonowanego lokalnego przewodnika. Wycieczka rozpoczyna się od bezpłatnego odbioru z wybranych centralnych lokalizacji w centrum Toronto. Zacznij od malowniczej przejażdżki wzdłuż rzeki Niagara i zobacz Queenston Heights i Brock's Monument. Ciesz się postojem i zobacz elektrownię wodną, Whirlpool Rapids i Floral Clock. Dotrzesz do wodospadu Niagara, aby zwiedzać wodospady w czasie wolnym przez 4 godziny. Możesz dostosować swój pakiet wycieczek, dodając atrakcje, aby w pełni wykorzystać swoje wrażenia z wodospadu Niagara. Ciesz się bezpłatną wycieczką i degustacją syropu klonowego, podczas której możesz delektować się smakołykami, takimi jak krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara (opcjonalnie). Po przybyciu do wodospadu Niagara skorzystaj z 4 godzin wolnego czasu, podczas których możesz wybrać się na rejs Hornblower Niagara „Voyage to the Falls”. Ta znana na całym świecie przejażdżka łodzią zabierze Cię blisko wąwozu Niagara, wodospadów American Falls, wodospadów Bridal Veil Falls i mgły kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Spraw, aby Twoja wycieczka była bardziej niezapomniana, czując grzmot Journey Behind the Falls lub podziwiając panoramiczne widoki ze Skylon Tower. Odwiedź Niagara's Fury, Zipline, fabrykę czekolady Hershey's, ogród botaniczny i oranżerię motyli. Przeglądaj Clifton Hill i weź udział w zajęciach, takich jak Niagara SkyWheel, kasyno, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zrób sobie przerwę i kup pyszny lunch w jednej z różnych restauracji lub barów szybkiej obsługi w pobliżu wodospadu Niagara. Po przerwie usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie podczas podróży autobusem z powrotem do Toronto.

Toronto: Falls Day Tour z rejsem łodzią i jeziorem Niagara

5. Toronto: Falls Day Tour z rejsem łodzią i jeziorem Niagara

Wyrusz z Toronto na całodniową wycieczkę z przewodnikiem nad wodospad Niagara. Podziwiaj majestatyczne wodospady z różnych stron i korzystaj z czasu wolnego na zwiedzanie w swoim tempie. Spraw, by wycieczka była jeszcze ciekawsza, i weź udział w rejsie statkiem. Wyjedź z Toronto wcześniej rano i wróć szybciej, biorąc udział w zabawnej i spokojnej wycieczce nad wodospad Niagara. Odpręż się w komfortowym, klimatyzowanym autokarze pod opieką doświadczonego lokalnego przewodnika. Twoja przygoda rozpoczyna się od spotkania z przewodnikiem w dogodnie położonym miejscu zbiórki w centrum. Po tym wyruszysz w 90-minutową podróż do regionu Niagara. Po drodze kierowca autokaru podzieli się ciekawostkami na temat okolicy. Zatrzymaj się w Niagara-on-the-Lake i samodzielnie zwiedź to zabytkowe miasto. Podziwiaj widoki na rzekę Niagara i luksusowe domy wzdłuż malowniczej drogi Niagara Parkway.  W drodze do wodospadu Niagara zatrzymaj się na robienie zdjęć przy zegarze kwiatowym, elektrowni wodnej, bystrzy Whirlpool Rapids i przełomie Niagary. Podnieś standard biletu, by wyruszyć w dostępny tylko w sezonie rejs „Voyage to the Falls” statkiem pod sam wodospad (musisz wybrać opcję Wycieczka z przewodnikiem i rejs Voyage to the Falls, aby rejs był wliczony w cenę). Przewodnik zaprowadzi Cię do miejsca rozpoczęcia rejsu, dzięki czemu będziesz mieć priorytetowy dostęp do strefy wejścia na pokład.  W okresie, gdy rejs jest niedostępny, w zamian wjedziesz na taras widokowy wieży Skylon Tower, z którego można podziwiać wspaniałe widoki.  W zależności od wybranej opcji możesz skorzystać z 3 godzin czasu wolnego na zwiedzenie pobliskich atrakcji. Do Toronto wrócisz w sam raz na odpoczynek przed wieczornymi planami.

Z Toronto: Całodniowa wycieczka autobusowa nad wodospad Niagara

6. Z Toronto: Całodniowa wycieczka autobusowa nad wodospad Niagara

Odkryj majestat jednego z najbardziej znanych cudów natury na świecie podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem po wodospadzie Niagara. Twoja przygoda zaczyna się, gdy wsiadasz do naszego najnowocześniejszego autobusu przy południowym wejściu do Union Station na Maple Leaf Square w centrum Toronto. Wyposażony w wygodne siedzenia i bezpłatne WiFi, jesteś gotowy na przyjemną przejażdżkę do oszałamiającego regionu Niagara. Po drodze Twój certyfikowany przewodnik po wodospadzie Niagara zapewni wciągający komentarz, wzbogacając Twoje zrozumienie historii, geologii i fascynującej wiedzy tego obszaru. Po przybyciu na miejsce grzmiący ryk wodospadu urzeka Twoje zmysły, a dźwięk jest tak hipnotyzujący jak sam widok. Udajemy się do kilku najlepszych punktów widokowych, aby uchwycić te idealne momenty i poczuć zachwyt. Następnym punktem programu jest wizyta w Niagara Whirlpool, naturalnym wirze wodnym położonym wzdłuż rzeki Niagara. W zależności od pory roku możemy także zatrzymać się przy Zegarze Kwiatowym, jednym z największych zegarów kwiatowych na świecie i samym w sobie arcydziele ogrodniczym. Twój dzień obejmuje także czas wolny w Niagara-on-the-Lake, uroczym miasteczku znanym z dobrze zachowanej XIX-wiecznej architektury i uroczej atmosfery. Możesz spacerować po malowniczych uliczkach, wpadać do sklepów, a jeśli masz ochotę, nawet oddać się degustacji lokalnego wina. Pakiet wycieczki obejmuje wstęp do obszaru widokowego wodospadu Niagara. Tutaj masz szansę być z bliska i podziwiać ten budzący podziw naturalny spektakl. Poczuj mgłę na twarzy i usłysz ogłuszający ryk wody spadającej w otchłań poniżej. Tym, co czyni tę wycieczkę wyjątkową, jest możliwość dodawania opcjonalnych atrakcji na własny koszt. Możesz wybrać słynną przejażdżkę łodzią Hornblower, ekscytujące przeżycie, które zabierze Cię aż do podnóża wodospadu. Przygotuj się na założenie poncza i zmoknięcie – warto znaleźć się tak blisko tak potężnego cudu natury. Alternatywnie rozważ doświadczenie „Podróż za wodospad”. Ta wyjątkowa wycieczka pozwala przejść tunelami do tarasów widokowych i portali znajdujących się tuż za wodospadem, zapewniając widok na to cudo od środka. Należy pamiętać, że chociaż ta kompleksowa wycieczka oferuje mnóstwo ciekawych miejsc i malowniczych przystanków, posiłki takie jak lunch i napiwki nie są wliczone w cenę. Będziesz miał wiele okazji, aby kupić lunch w wodospadzie Niagara z różnych restauracji, które zaspokoją każdy gust i budżet. Ta wycieczka do wodospadu Niagara zapewnia dzień pełen niesamowitych zabytków, fascynujących spostrzeżeń i możliwości zdobycia wyjątkowych, opcjonalnych doświadczeń. Twój certyfikowany przewodnik i nasz wysokiej jakości autobus wycieczkowy z Wi-Fi sprawią, że Twoja podróż będzie zarówno pouczająca, jak i wygodna. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, w parze, czy z rodziną i przyjaciółmi, przyjedź i doświadcz wspaniałości wodospadu Niagara w sposób, który tylko my możemy zaoferować. Opcjonalne ulepszenia, takie jak przejażdżka łodzią Hornblower i Podróż za wodospady, można dodać na miejscu, aby Twoja przygoda była naprawdę niezapomniana.

Z Toronto: jednodniowa wycieczka do wodospadu Niagara z rejsem statkiem

7. Z Toronto: jednodniowa wycieczka do wodospadu Niagara z rejsem statkiem

Podziwiaj wspaniałość wodospadu Niagara podczas wycieczki z Toronto. Podróżuj wzdłuż malowniczej Niagara Parkway, zatrzymując się przy zegarze kwiatowym, hiszpańskim samochodzie lotniczym Whirlpool, historycznym Niagara-on-the-Lake i kilku malowniczych przystankach na zdjęcia. Zbliż się do wodospadu Horseshoe podczas rejsu Niagara City Cruises „Voyage to the Falls”. Po drodze usłyszysz o historii i geografii tego obszaru. Po zwiedzeniu kilku okolicznych atrakcji wybierz się na rejs po mieście Niagara, aby przejechać się do podstawy wodospadu Horseshoe. Zatrzymaj się na lunch w wybranej restauracji. Jeśli wybrałeś wycieczkę z opcją lunchu, zjedz lunch w hotelu Sheraton on the Falls w restauracji Fallsview z widokiem na wodospady. Wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez wodospad Niagara z widokiem na Fort George, Brock's Monument, elektrownie wodne, rzekę Niagara, kanał Welland i malownicze winnice wzdłuż Wielkich Jezior — z bezpłatną butelką wody — z certyfikowany przewodnik turystyczny.

Z Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem łodzią

8. Z Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem łodzią

Doświadcz najwyższej wygody dzięki naszej usłudze odbioru dostępnej we wszystkich hotelach w centrum Toronto lub na lotnisku Toronto Pearson. Po odbiorze zrelaksuj się w komfortowym, klimatyzowanym mini-autokarze, wyruszając w podróż do zapierającego dech w piersiach wodospadu Niagara. Podczas całej podróży możesz cieszyć się pouczającym komentarzem, który zagłębia się w bogatą historię tego obszaru i kluczową rolę odgrywaną przez rdzennych mieszkańców. Dowiedz się, dlaczego geografia Półwyspu Niagara jest tak wyjątkowo urzekająca. Po dotarciu do Niagara Whirlpool, podziwiaj inspirujący spektakl jednego z najbardziej intensywnych spływów w Ameryce Północnej. Następnie przygotuj się na niezapomnianą przygodę, wsiadając na pokład Hornblower na wycieczkę łodzią "Voyage to the Falls". Poczuj moc, energię i majestat wodospadu Niagara z bliska i daj się oczarować ogromnej wysokości wodospadu Horseshoe Falls i ogromnej ilości wody spływającej kaskadowo z jego korony. Podróżując malowniczą drogą Niagara Parkway, będziesz świadkiem siły rzeki Niagara zbliżającej się do wodospadu. Po drodze podziwiaj spokojny krajobraz Wysp Dufferin. Skorzystaj z czasu wolnego nad wodospadem Niagara na kolację lub poznaj tętniące życiem atrakcje Clifton Hill. Gdy nadejdzie zmierzch, zobacz wodospady oświetlone w hipnotyzującej gamie kolorów. Wybierz naszą wycieczkę na kolację i rozkoszuj się wspaniałymi doznaniami kulinarnymi w hotelu Sheraton on the Falls. Delektuj się bufetem Fallsview, podziwiając panoramiczne widoki wodospadu Niagara oświetlonego nocą. Nie przegap spektakularnych fajerwerków nad wodospadem Niagara, które rozświetlają nocne niebo. Po zakończeniu wycieczki opuść wodospad Niagara i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Toronto, gdzie odwieziemy Cię do hotelu. To kompleksowe doświadczenie gwarantuje, że nie tylko będziesz świadkiem cudów natury Niagary, ale także będziesz cieszyć się wygodą płynnego transportu i opcjonalnego posiłku, aby spędzić naprawdę niezapomniany dzień.

Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara i 1000 wysp

9. Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara i 1000 wysp

Przeżyj furię Niagara Falls podczas przejażdżki Maid of the Mist i rejsu przez Tysiąc Wysp podczas tej trzydniowej wycieczki z Nowego Jorku. Dzień 1: Nowy Jork – Finger Lakes – Wodospad Niagra Wczesnym rankiem wyjazd zabierze Cię na północ od Big Apple, mijając piękną Delaware Gap do Watkins Glen State Park w sercu regionu Finger Lakes. Przejdź przez kanion Watkins Glen, aby odwiedzić piękne wodospady, a następnie przejdź do wodospadu Niagara, mijając jezioro Seneca, do którego dotrzesz późnym popołudniem. Zwiedź amerykańską stronę wodospadów, w tym American Falls, Goat Island i Luna Island. W nocy zwiedzaj wodospad Niagara, gdzie możesz podziwiać kolorowe oświetlenie wód na pokładzie Maid of the Mist. Nocleg: Ramada by Wyndham. Dzień 2: Wodospad Niagra – Toronto – 1000 wysp Zacznij dzień od widoku na wodospad Horseshoe, a następnie odwiedź malowniczą wioskę Niagara nad jeziorem. Kontynuujemy podróż do Toronto, finansowej stolicy Kanady. Odwiedź HTO Park, Brookfield Place, ratusz i The Distillery Historic District. Wieczorem wystartuj z Toronto wzdłuż słynnego na całym świecie jeziora Ontario, aby wieczorem dotrzeć do obszaru 1000 wysp (w kwietniu, w zależności od warunków pogodowych, możesz wrócić do wodospadu Niagara na noc). Nocleg: Gananoque w Comfort Inn (kwiecień: Ramada by Wyndham). Dzień 3: 1000 wysp – Nowy Jork Zacznij dzień od rejsu po niesamowitych tysiącach wysp wzdłuż rzeki św. Wawrzyńca. Zobacz domy bogatych i sławnych zbudowane na prywatnych wyspach. Po obiedzie udaj się do stanu Nowy Jork. Po drodze wybierz się na zakupy w jednym z dużych centrów outletowych, w których możesz kupić okazje w markowych sklepach przed wieczornym powrotem do Nowego Jorku.

Niagara, Kanada: Półdniowa wycieczka po winnicy z degustacjami

10. Niagara, Kanada: Półdniowa wycieczka po winnicy z degustacjami

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po słynnym regionie winiarskim Niagara z integracyjnym doświadczeniem przeznaczonym dla każdego, niezależnie od tego, czy jesteś koneserem, czy po prostu chcesz podzielić się drinkiem z przyjaciółmi. Wycieczka po Wine Country koncentruje się wokół regionu Niagara-on-the-lake, położonego nad jeziorem Ontario, w pobliżu ujścia wodospadu Niagara. Podróżuj historyczną drogą Niagara Parkway do uroczego miasteczka Niagara nad jeziorem. Przykładowe wina w Pillitteri Estates, Lakeview Estates i Konzelmann Estates. Następnie ciesz się wolnym czasem na lunch i zakupy w uroczym miasteczku, które zostało uznane za najładniejsze miasto w Kanadzie. Wreszcie możesz cieszyć się wygodą transferu powrotnego do miejsca odbioru.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 59
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Niagara-on-the-Lake

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Niagara-on-the-Lake

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Niagara-on-the-Lake to:

Wodospad Niagara

Niagara-on-the-Lake: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Niagara-on-the-Lake? Kliknij tutaj.

Niagara-on-the-Lake: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7168 opinii

Mój chłopak i ja odwiedziliśmy Toronto z Houston w Teksasie i chcieliśmy doświadczyć wodospadu Niagara przed powrotem do domu. Zarezerwowałem tę wycieczkę poprzedniego wieczoru i szybko zabrano nas autobusem w sylwestra. Autobus był czysty, przewodnik był bardzo kompetentny i przyjazny. Ponieważ był to sezon poza sezonem i zimą nie było rejsów łodzią, zdecydowaliśmy się odwiedzić wieżę Skylon, aby podziwiać wodospad Niagara i jego okolice z lotu ptaka. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, a także Podróż za wodospady - zapiera dech w piersiach! Dziękuję za tak wspaniały czas!

Naprawdę dobrze się bawiliśmy. Chociaż dzień był bardzo mglisty. Przewodnik nadal przekazał nam wiele informacji, dzięki którym było miło, a zanim dotarliśmy do wodospadów, pogoda się poprawiła. Przewodnik był bardzo miły i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Piękny wodospad Niagry

Szalone przeżycie odwiedzić cud natury, jakim jest wodospad Niagara. Bernard, nasz przewodnik, pomocny i życzliwy od pierwszej chwili. Przystanki były właściwe i czas też był właściwy. Wszystko perfekcyjne!

Wszystko było fantastyczne, a Félix był zawsze miły, uważny i cierpliwy, bardzo dobrze nam wyjaśnił, co robić i co możemy robić w pobliżu wodospadów. Doskonały

Przewodnik jest bardzo dobry, zawiózł nas i wyjaśnił po drodze, a wycieczka była bardzo zadowalająca. Wszystko bardzo dobrze