Atrakcje i wycieczki
Newcastle

Wszystkie atrakcje

Newcastle: najczęściej polecane atrakcje

Newcastle: Zwiedzanie miasta z własnym przewodnikiem w poszukiwaniu skarbów

Newcastle: Zwiedzanie miasta z własnym przewodnikiem w poszukiwaniu skarbów

Poznaj piękno miasta Newcastle podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz słynne zabytki i ukryte klejnoty miasta w mobilnej grze przygodowej. Będziesz otrzymywać wiadomości na swój telefon od kapitana Bess, złośliwego pirata, który testuje rekrutów, aby dołączyć do swojego statku. Podążaj za mapami skarbów, aby dostać się we właściwe miejsce i spróbuj rozszyfrować wskazówkę. Podczas wycieczki otrzymasz wskazówki, jeśli utkniesz w grze. Rozpocznij grę przy Pomniku Greya i idź wzdłuż najwspanialszych ulic, aby odkryć starożytny klasztor. Spaceruj uliczkami miasta i zobacz oszałamiającą wiktoriańską inżynierię. Poznaj kilka interesujących faktów i historii o rzeczach, które zauważysz, i lepiej poznaj historię Newcastle. Przygotuj się do odwiedzenia Newcastle w nowy sposób dzięki tej zabawnej i interaktywnej grze o poszukiwaniu skarbów.

Northumberland: całodniowa wycieczka po lokalizacjach filmowych Vera

Northumberland: całodniowa wycieczka po lokalizacjach filmowych Vera

Podążaj śladami rzeczowej inspektor Ann Cleeves Vera Stanhope podczas całodniowej wycieczki autokarem po lokalizacjach filmowych „Vera” w Northumberland. Uzyskaj poufną perspektywę najbardziej lubianego dramatu detektywistycznego ITV. Zaczynając i kończąc w centrum Newcastle, odwiedź nadmorskie lokalizacje w Northumberland, w tym Amble, Warkworth, Alnmouth, Bamburgh i Lindisfarne Island (lub Holy Island), fikcyjny dom Very. Zobacz ponad 15 rzeczywistych lokalizacji od odcinków aż do dziesięciu lat „Very”. Ciesz się czasem na wsiadanie i wysiadanie z autokaru i zobacz z bliska niektóre miejsca z mnóstwem okazji do robienia zdjęć.

Newcastle: piesza wycieczka do Grainger Market i Quayside

Newcastle: piesza wycieczka do Grainger Market i Quayside

Odkryj bogatą historię Newcastle podczas tej pieszej wycieczki. Wraz z przewodnikiem odkryj lokalne atrakcje, takie jak tętniący życiem Grainger Market, Chinatown i Stadium Quarter. Zanurz się w jednym z największych miast kulturalnych w kraju, pełnym rynków, muzeów i galerii sztuki. Dowiedz się więcej o światowej klasy architekturze miasta, począwszy od starożytnych technik, poprzez klasyczne, aż po postmodernistyczne! Spaceruj po historii na terenie średniowiecznego zamku, a następnie sprawdź autentyczne nabrzeże Newcastle z malowniczymi mostami przecinającymi rzekę Tyne. Podczas tej wycieczki odkryjesz historię, teraźniejszość i przyszłość miasta ─ od czasów rzymskich przez rewolucję przemysłową po dzień dzisiejszy i nie tylko. SPOTKAJ SIĘ: Stacja Newcastle Central (w portyku wejściowym między Café Nero i barem Destination 1850).

Vera Half Day TV Lokalizacje Tour of Newcastle

Vera Half Day TV Lokalizacje Tour of Newcastle

Dołącz do tej wspaniałej trasy, podczas której fani serialu „Vera” zabiorą fanów do miejsc, w których był kręcony, w Newscastle Upon Tyne i Gateshead w Northumberland. Wycieczka autokarowa z pełnym przewodnikiem trwa około 4 godzin i rozpoczyna się i kończy w centrum Newscastle. W pierwszej części wycieczki odwiedzisz niektóre lokalizacje Vera w Newcastle, a także Gateshead po drugiej stronie rzeki Tyne. W drugiej i dłuższej części wycieczki udasz się w kierunku wybrzeża, aby zbadać niektóre miejsca morderstw i miejsca filmowania w Fish Quay w North Shields, Tynemouth i Whitley Bay, zanim wrócisz do Newcastle. W ramach wycieczki będziesz miał okazję wyjść i zobaczyć z bliska niektóre z tych miejsc, aby złapać dobry widok. Miejsca, które odwiedzisz, to między innymi Castle Keep, Industrial Film, The Staiths, sala koncertowa The Sage Gateshead, siedem mostów w Newcastle, a będziesz mieć 30 minut czasu na zwiedzanie Sage i okolic. W trakcie wycieczki zobaczysz klipy z programu telewizyjnego, które pomogą Ci rozpoznać miejsca, które zobaczysz w ciągu dnia.

Newcastle: Wycieczka z przewodnikiem po prawdziwej zbrodni

Newcastle: Wycieczka z przewodnikiem po prawdziwej zbrodni

Dowiedz się o morderstwie, intrygach i mrocznej przeszłości historycznego miasta Newcastle podczas tej wycieczki z przewodnikiem po północno-angielskim centrum przemysłowym. Dowiedz się między innymi o słynnej potęgi Północy i jej wielkich wynalazkach, takich jak koleje lub turbina parowa. Poznaj podbrzusze przeszłości tego wspaniałego miasta i poznaj historię zbrodni, egzekucji i rozpusty w Newcastle. Posłuchaj o czarach, lukratywnym handlu porywaczy ciał lub psikusie, który nie powiódł się. Lokalizacje obejmują dawne więzienia Newcastle, miejsca egzekucji i sale sądowe, gdzie usłyszysz o najbardziej niesławnych sprawach sądowych i ponownie odwiedzisz rzeczywiste miejsca zbrodni z minionych dni.

Newcastle Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Newcastle Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Wielka Brytania/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Wielka Brytania/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Wielkiej Brytanii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Wielkiej Brytanii i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Newcastle: spacery w stylu poszukiwania skarbów na smartfonie

Newcastle: spacery w stylu poszukiwania skarbów na smartfonie

Jeśli jesteś ciekawy Newcastle, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których odkryjesz serce Newcastle. Odwiedzisz nie tylko bardziej znane miejsca, ale także te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące opowieści o historii wokół ciebie, podczas gdy dobrze się bawisz, podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze wciągające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz "ukryte skarby", czytając o historii Newcastle oraz ludziach i wydarzeniach, które ją ukształtowały - niezależnie od tego, czy znasz Newcastle, czy jesteś tu po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył. Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi spacerami z przewodnikiem po dziedzictwie we własnym tempie i poziomie zainteresowania Spacery mają odpowiednio 1,5 mili i 1 milę. Obie trasy są odpowiednie dla użytkowników wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych, choć mogą być konieczne objazdy.

Z Newcastle: 2-nocny mini rejs powrotny do Amsterdamu

Z Newcastle: 2-nocny mini rejs powrotny do Amsterdamu

Wybierz się w dwudniowy rejs z Newcastle do Amsterdamu i ciesz się szeregiem udogodnień na nowoczesnym promie. Zrelaksuj się w restauracjach i barach z rozrywką na żywo i skorzystaj ze strefy Kid's Club. Wybierz kabinę z pięknym widokiem na morze i ciesz się spokojną podróżą po Morzu Północnym. Rozpocznij wycieczkę z portu North Shields na obrzeżach Newcastle i rozgość się w swojej kabinie. Wybierz pomiędzy kabiną wewnętrzną z łóżkami dla maksymalnie czterech osób i łazienką lub kabiną z widokiem na morze, z łazienką i niezrównanym widokiem na ocean i łóżkami dla czterech osób. Zjedz kolację w restauracji na pokładzie i spędź wieczór tańcząc przy muzyce na żywo lub relaksując się z przyjaciółmi i rodziną. Dzieci mogą bawić się w ekscytującym klubie dla dzieci z basenem do gry w piłkę i specjalną rozrywką. Przyjedź do IJmuiden rano i wybierz przejazd autobusem do centrum Amsterdamu (dostępny za dodatkową opłatą). Spędź ekscytujący dzień zwiedzając Amsterdam w wolnym czasie, a następnie po południu wróć na statek wycieczkowy i rozkoszuj się ostatnim wieczorem rejsu. Następnego ranka zjedz śniadanie na pokładzie i podziwiaj widoki na wybrzeże z pokładu łodzi. Zakończenie wycieczki w porcie w North Shields. Mini rejs z Newcastle – plan podróży: Dzień 1 14:30 – 16:30 Zameldowanie 17:00 Wylot z Newcastle do Amsterdamu Dzień 2 09:45 Przybycie do portu Ijmuiden w Amsterdamie 17:30 Statek wypływa z portu Ijmuiden w Amsterdamie do Newcastle Dzień 3 09:15 Statek przybywa do Newcastle Transfer (dostępny za dodatkową opłatą). Kupując transfer, w cenie otrzymasz następujące przelewy: - Z centrum Newcastle do terminalu DFDS Autobus odjedzie z Bewick Street (naprzeciwko dworca centralnego w Newcastle) o 14:45 i 15:45. Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 20–30 minut. - Z terminalu DFDS do centrum Amsterdamu Autobus odjedzie z terminalu wkrótce po przybyciu promu i zawiezie Cię i odbierze pod adresem De Ruijterkade 153 (za dworcem centralnym i tuż obok wejścia na rejs po rzece Viking). Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 30 minut. - Z centrum Amsterdamu do terminalu DFDS Dotrzyj do terminalu z centrum Amsterdamu w wygodny sposób. Autobus odjedzie pod adresem De Ruijterkade 153 (za dworcem centralnym i tuż obok wejścia na rejs po rzece Viking). Autobus ma oznaczenie „DFDS” i odjeżdża o 15:30 i 16:00 czasu środkowoeuropejskiego. Podróż zajmuje 30–40 minut, w zależności od natężenia ruchu w mieście. - Z terminalu DFDS do centrum Newcastle Dotrzyj z terminala do centrum Newcastle w wygodny sposób. Autobus odjedzie z terminalu wkrótce po przybyciu promu i zawiezie Cię i odbierze na Bewick Street (naprzeciwko dworca centralnego w Newcastle). Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 20–30 minut.

Newcastle: spacer po mieście z przewodnikiem i interaktywne poszukiwanie skarbów

Newcastle: spacer po mieście z przewodnikiem i interaktywne poszukiwanie skarbów

Eksploruj ulice Newcastle i odblokowuj ukryty szlak, znajdując wskazówki, rozwiązując zagadki i wykonując wyzwania, zdobywając punkty po drodze, a wszystko to dzięki aplikacji Go Quest Adventures. Zobacz najciekawsze miejsca w okolicy, odkryj ukryte klejnoty i poznaj historię poufnych informacji oraz zabawne fakty po drodze (nawet miejscowi odkryją coś nowego!). Stolica regionu północno-wschodniego i kolebka rewolucji przemysłowej, Newcastle ma fascynującą historię, która może konkurować z innymi dużymi miastami Wielkiej Brytanii. Jest to jedno z najbardziej kultowych miejsc w Wielkiej Brytanii, słynące z siedmiu mostów, orzechowego piwa, popularnego życia nocnego i oczywiście charakterystycznego dialektu „Geordie” oraz przyjaznych mieszkańców. Ponieważ Quest jest samodzielny, możesz: * Rozpocznij swoją misję, kiedy tylko chcesz, uzyskaj natychmiastowy dostęp bez konieczności drukowania z domu * Jedź tak szybko, jak chcesz i spróbuj zdobyć szczyt tabeli liderów lub idź we własnym tempie, zatrzymując się po drodze na odpoczynek. Twoja przygoda z Toon rozpocznie się w Twierdzy Zamkowej, od której pochodzi nazwa Newcastle, a następnie pojedziesz przez Grainger Town do Quayside i rzeki Tyne. Po drodze odwiedź królika-wampira, dowiedz się o związkach Newcastle z kolejami i o tym, jak miejscowy burmistrz uratował katedrę św. Mikołaja, zobacz pierwszy budynek oświetlony żarówkami, a nawet posłuchaj historii o duchach. Więc wykrzyknij „Wey Aye”, załóż wygodne buty i przygotuj się na eksplorację zabytków, odkrywanie ukrytych skarbów i ostatecznie podbicie Newcastle Quest. Jest to idealna aktywność na świeżym powietrzu dla par, rodzin, grup przyjaciół, grup szkolnych i może być idealnym elementem budowania zespołu lub działalności korporacyjnej. Spersonalizowane misje i pakiety grupowe są dostępne po wysłaniu wiadomości e-mail na adres hello@goquestadventures.com. Pobierz Questing już dziś!

Często zadawane pytania dotyczące: Newcastle

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Newcastle

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Newcastle to:

Newcastle – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Newcastle: Najciekawsze atrakcje

Newcastle: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Newcastle: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Newcastle? Kliknij tutaj.

Newcastle: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(72 recenzji)