Newcastle – nasze najbardziej polecane atrakcje

Newcastle: Zwiedzanie miasta z własnym przewodnikiem w poszukiwaniu skarbów

1. Newcastle: Zwiedzanie miasta z własnym przewodnikiem w poszukiwaniu skarbów

Poznaj piękno miasta Newcastle podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz słynne zabytki i ukryte klejnoty miasta w mobilnej grze przygodowej. Będziesz otrzymywać wiadomości na swój telefon od kapitana Bess, złośliwego pirata, który testuje rekrutów, aby dołączyć do swojego statku. Podążaj za mapami skarbów, aby dostać się we właściwe miejsce i spróbuj rozszyfrować wskazówkę. Podczas wycieczki otrzymasz wskazówki, jeśli utkniesz w grze. Rozpocznij grę przy Pomniku Greya i idź wzdłuż najwspanialszych ulic, aby odkryć starożytny klasztor. Spaceruj uliczkami miasta i zobacz oszałamiającą wiktoriańską inżynierię. Poznaj kilka interesujących faktów i historii o rzeczach, które zauważysz, i lepiej poznaj historię Newcastle. Przygotuj się do odwiedzenia Newcastle w nowy sposób dzięki tej zabawnej i interaktywnej grze o poszukiwaniu skarbów.

Northumberland: całodniowa wycieczka po lokalizacjach filmowych Vera

2. Northumberland: całodniowa wycieczka po lokalizacjach filmowych Vera

Podążaj śladami rzeczowej inspektor Ann Cleeves Vera Stanhope podczas całodniowej wycieczki autokarem po lokalizacjach filmowych „Vera” w Northumberland. Uzyskaj poufną perspektywę najbardziej lubianego dramatu detektywistycznego ITV. Zaczynając i kończąc w centrum Newcastle, odwiedź nadmorskie lokalizacje w Northumberland, w tym Amble, Warkworth, Alnmouth, Bamburgh i Lindisfarne Island (lub Holy Island), fikcyjny dom Very. Zobacz ponad 15 rzeczywistych lokalizacji od odcinków aż do dziesięciu lat „Very”. Ciesz się czasem na wsiadanie i wysiadanie z autokaru i zobacz z bliska niektóre miejsca z mnóstwem okazji do robienia zdjęć.

Newcastle: piesza wycieczka do Grainger Market i Quayside

3. Newcastle: piesza wycieczka do Grainger Market i Quayside

Odkryj bogatą historię Newcastle podczas tej pieszej wycieczki. Wraz z przewodnikiem zwiedzaj lokalne hotspoty, takie jak tętniący życiem Grainger Market, Chinatown i Stadium Quarter. Zanurz się w jednym z największych kulturalnych miast w kraju, pełnym rynków, muzeów i galerii sztuki. Dowiedz się więcej o światowej klasy architekturze miasta, obejmującej techniki starożytne, klasyczne i postmodernistyczne! Przespaceruj się po terenie średniowiecznego zamku, a następnie zobacz autentyczne Quayside w Newcastle z malowniczymi mostami łączącymi rzekę Tyne. Podczas tej wycieczki odkryj historię, teraźniejszość i przyszłość miasta ─ od czasów rzymskich, przez rewolucję przemysłową, po dzień dzisiejszy i nie tylko.

Z Newcastle: 2-nocny mini rejs powrotny do Amsterdamu

4. Z Newcastle: 2-nocny mini rejs powrotny do Amsterdamu

Wybierz się w dwudniowy rejs z Newcastle do Amsterdamu i ciesz się szeregiem udogodnień na nowoczesnym promie. Zrelaksuj się w restauracjach i barach z rozrywką na żywo i skorzystaj ze strefy Kid's Club. Wybierz kabinę z pięknym widokiem na morze i ciesz się spokojną podróżą po Morzu Północnym. Rozpocznij wycieczkę z portu North Shields na obrzeżach Newcastle i rozgość się w swojej kabinie. Wybierz pomiędzy kabiną wewnętrzną z łóżkami dla maksymalnie czterech osób i łazienką lub kabiną z widokiem na morze, z łazienką i niezrównanym widokiem na ocean i łóżkami dla czterech osób. Zjedz kolację w restauracji na pokładzie i spędź wieczór tańcząc przy muzyce na żywo lub relaksując się z przyjaciółmi i rodziną. Dzieci mogą bawić się w ekscytującym klubie dla dzieci z basenem do gry w piłkę i specjalną rozrywką. Przyjedź do IJmuiden rano i wybierz przejazd autobusem do centrum Amsterdamu (dostępny za dodatkową opłatą). Spędź ekscytujący dzień zwiedzając Amsterdam w wolnym czasie, a następnie po południu wróć na statek wycieczkowy i rozkoszuj się ostatnim wieczorem rejsu. Następnego ranka zjedz śniadanie na pokładzie i podziwiaj widoki na wybrzeże z pokładu łodzi. Zakończenie wycieczki w porcie w North Shields. Mini rejs z Newcastle – plan podróży: Dzień 1 14:30 – 16:30 Zameldowanie 17:00 Wylot z Newcastle do Amsterdamu Dzień 2 09:45 Przybycie do portu Ijmuiden w Amsterdamie 17:30 Statek wypływa z portu Ijmuiden w Amsterdamie do Newcastle Dzień 3 09:15 Statek przybywa do Newcastle Transfer (dostępny za dodatkową opłatą). Kupując transfer, w cenie otrzymasz następujące przelewy: - Z centrum Newcastle do terminalu DFDS Autobus odjedzie z Bewick Street (naprzeciwko dworca centralnego w Newcastle) o 14:45 i 15:45. Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 20–30 minut. - Z terminalu DFDS do centrum Amsterdamu Autobus odjedzie z terminalu wkrótce po przybyciu promu i zawiezie Cię i odbierze pod adresem De Ruijterkade 153 (za dworcem centralnym i tuż obok wejścia na rejs po rzece Viking). Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 30 minut. - Z centrum Amsterdamu do terminalu DFDS Dotrzyj do terminalu z centrum Amsterdamu w wygodny sposób. Autobus odjedzie pod adresem De Ruijterkade 153 (za dworcem centralnym i tuż obok wejścia na rejs po rzece Viking). Autobus ma oznaczenie „DFDS” i odjeżdża o 15:30 i 16:00 czasu środkowoeuropejskiego. Podróż zajmuje 30–40 minut, w zależności od natężenia ruchu w mieście. - Z terminalu DFDS do centrum Newcastle Dotrzyj z terminala do centrum Newcastle w wygodny sposób. Autobus odjedzie z terminalu wkrótce po przybyciu promu i zawiezie Cię i odbierze na Bewick Street (naprzeciwko dworca centralnego w Newcastle). Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 20–30 minut.

Vera Half Day TV Lokalizacje Tour of Newcastle

5. Vera Half Day TV Lokalizacje Tour of Newcastle

Dołącz do tej wspaniałej trasy, podczas której fani serialu „Vera” zabiorą fanów do miejsc, w których był kręcony, w Newscastle Upon Tyne i Gateshead w Northumberland. Wycieczka autokarowa z pełnym przewodnikiem trwa około 4 godzin i rozpoczyna się i kończy w centrum Newscastle. W pierwszej części wycieczki odwiedzisz niektóre lokalizacje Vera w Newcastle, a także Gateshead po drugiej stronie rzeki Tyne. W drugiej i dłuższej części wycieczki udasz się w kierunku wybrzeża, aby zbadać niektóre miejsca morderstw i miejsca filmowania w Fish Quay w North Shields, Tynemouth i Whitley Bay, zanim wrócisz do Newcastle. W ramach wycieczki będziesz miał okazję wyjść i zobaczyć z bliska niektóre z tych miejsc, aby złapać dobry widok. Miejsca, które odwiedzisz, to między innymi Castle Keep, Industrial Film, The Staiths, sala koncertowa The Sage Gateshead, siedem mostów w Newcastle, a będziesz mieć 30 minut czasu na zwiedzanie Sage i okolic. W trakcie wycieczki zobaczysz klipy z programu telewizyjnego, które pomogą Ci rozpoznać miejsca, które zobaczysz w ciągu dnia.

Newcastle: Wycieczka z przewodnikiem po prawdziwej zbrodni

6. Newcastle: Wycieczka z przewodnikiem po prawdziwej zbrodni

Dowiedz się o morderstwie, intrygach i mrocznej przeszłości historycznego miasta Newcastle podczas tej wycieczki z przewodnikiem po północno-angielskim centrum przemysłowym. Dowiedz się między innymi o słynnej potęgi Północy i jej wielkich wynalazkach, takich jak koleje lub turbina parowa. Poznaj podbrzusze przeszłości tego wspaniałego miasta i poznaj historię zbrodni, egzekucji i rozpusty w Newcastle. Posłuchaj o czarach, lukratywnym handlu porywaczy ciał lub psikusie, który nie powiódł się. Lokalizacje obejmują dawne więzienia Newcastle, miejsca egzekucji i sale sądowe, gdzie usłyszysz o najbardziej niesławnych sprawach sądowych i ponownie odwiedzisz rzeczywiste miejsca zbrodni z minionych dni.

Newcastle Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

7. Newcastle Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

8. Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

Pozostań w kontakcie dzięki planowi mobilnej transmisji danych eSIM do użytku w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli chcesz, zdobądź plan dla 43 krajów europejskich. Wybieraj spośród różnych ilości danych dostosowanych do Twoich potrzeb. W razie potrzeby skorzystaj z udostępniania hotspotów. Skorzystaj z szybkiej transmisji danych i wsparcia technicznego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM i wolne od blokad, a następnie kup je i pobierz kod QR. Wydrukuj kod lub wyświetl go na innym urządzeniu, a następnie zeskanuj, aby aktywować. Zanim aktywujesz plan, upewnij się, że masz dostęp do Wi-Fi lub Internetu. Połącz się z Internetem i pozostań w kontakcie ze znajomymi. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z instrukcją rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy technicznej i upewnij się, że masz włączony roaming danych. Jeśli potrzebujesz więcej danych, możesz kupić inny plan w celu doładowania, aby móc nadal z niego korzystać. Zasięg sieci w 43 regionach Europy: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan , Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan Miasto.

Newcastle: spacery w stylu poszukiwania skarbów na smartfonie

9. Newcastle: spacery w stylu poszukiwania skarbów na smartfonie

Jeśli interesuje Cię Newcastle, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkrywać serce Newcastle. Nie tylko odwiedzisz te bardziej znane miejsca – my zadbamy o to, abyś odwiedził też te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie o historii wokół ciebie, podczas gdy ty dobrze się bawisz podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Newcastle oraz ludziach i wydarzeniach, które je ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Newcastle, czy odwiedzasz go po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi samodzielnymi spacerami po dziedzictwie we własnym tempie i na odpowiednim poziomie. Spacery mają odpowiednio 1,5 i 1 milę. Obie ścieżki są odpowiednie dla osób na wózkach inwalidzkich i buggy.

Z Amsterdamu: 2-dniowy rejs powrotny do Newcastle

10. Z Amsterdamu: 2-dniowy rejs powrotny do Newcastle

Mini rejs do Newcastle to fantastyczny sposób na poznanie tego ekscytującego miasta, które oferuje wspaniałe połączenie zabytków do zobaczenia, sklepów do odwiedzenia oraz restauracji, kawiarni i barów, w których można zjeść posiłek lub drinka. Statki kursujące na tej nocnej trasie pomiędzy Amsterdamem a Newcastle nazywane są promami wycieczkowymi ze względu na imponujące zaplecze rozrywkowe i rekreacyjne. Popłyń do Europy tą trasą, a Twoje wakacje lub przerwa rozpoczną się w momencie wejścia na pokład! Od pysznej kuchni po ekscytującą rozrywkę na żywo, przytulne bary, wygodne kabiny z łazienkami i plac zabaw dla dzieci – podczas rejsu każdy będzie miał do wyboru szeroki wybór. Minirejs na 2 noce: przeprawa z Amsterdamu do doków w Newcastle przy międzynarodowym terminalu promowym w North Shields, około 12 km od centrum miasta. Twój bilet obejmuje 2 noce na pokładzie promu wycieczkowego w prywatnej kabinie z łazienką, rozrywkę na pokładzie, a po przybyciu na miejsce transfer autokarem (dostępny do kupienia) pozwala na maksymalnie 6 godzin zwiedzania miasta. Minirejs po Newcastle z Amsterdamu – plan podróży Dzień 1 15:00 – 17:00 Zameldowanie 17:30 Wypłynięcie z amsterdamskiego portu Ijmuiden do Newcastle Dzień 2 09:00 Przylot do Newcastle 09:45 Wyjazd autokarów z portu. Spędź do 6 godzin w Newcastle (opcjonalnie) 14:45 – 15:45 Odjazd autokarów ze stacji Newcastle z powrotem do portu (opcjonalnie) 17:00 Statek wypływa z Newcastle do portu Ijmuiden w Amsterdamie. Dzień 3 09:30 Statek przybywa do Amsterdamu. Transfer (dostępny za dodatkową opłatą). Kupując transfer, w cenie otrzymasz następujące przelewy: - Z centrum Amsterdamu do terminalu DFDS Dotrzyj do terminalu z centrum Amsterdamu w wygodny sposób. Autobus odjedzie pod numer De Ruijterkade 153 (za dworcem centralnym i tuż obok wejścia na rejs po rzece Viking). Autobus ma oznaczenie „DFDS” i odjeżdża o 15:30 i 16:00 czasu środkowoeuropejskiego. Podróż zajmuje 30–40 minut, w zależności od natężenia ruchu w mieście. - Z terminalu DFDS do centrum Newcastle Dotrzyj z terminala do centrum Newcastle w wygodny sposób. Autobus odjedzie z terminalu wkrótce po przybyciu promu i zawiezie Cię i odbierze na Bewick Street (naprzeciwko dworca centralnego w Newcastle). Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 20–30 minut. - Z centrum Newcastle do terminalu DFDS Autobus odjedzie z Bewick Street (naprzeciwko dworca centralnego w Newcastle) o 14:45 i 15:45. Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 20–30 minut. - Z terminalu DFDS do centrum Amsterdamu Autobus odjedzie z terminalu wkrótce po przybyciu promu i zawiezie Cię i odbierze pod adresem De Ruijterkade 153 (za dworcem centralnym i tuż obok wejścia na rejs po rzece Viking). Autobus ma oznaczenie „DFDS”, a czas podróży wynosi zazwyczaj 30 minut.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Newcastle

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Newcastle: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Newcastle

Newcastle: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Newcastle? Kliknij tutaj.