Bilet wstępu

Nowy Jork: bilet do kompleksu SUMMIT One Vanderbilt

Organizator atrakcji: SUMMIT One Vanderbilt

Nowy Jork: bilet do kompleksu SUMMIT One Vanderbilt

Organizator atrakcji: SUMMIT One Vanderbilt

Od 183,80 zł za osobę

Podziwiaj widoki na Nowy Jork dzięki biletowi na SUMMIT One Vanderbilt. Wejdź na 93 piętra i zanurz się we wciągające, wielozmysłowe doświadczenie artystyczne z rozległymi 360-stopniowymi widokami miasta.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zanurz się w wielozmysłowym doświadczeniu artystycznym, którego kuratorem jest Kenzo Digital
 • Podziwiaj rozległe widoki na Nowy Jork z tarasu na świeżym powietrzu i wewnętrznego salonu, położonego prawie 335 metrów nad Manhattanem
 • Poczuj gwar i zgiełk z wysokości 325 metrów dzięki Levitation, czyli dwóm przezroczystym, szklanym, zamkniętym boksom
 • Odwiedź SUMMIT w dzień lub wieczorem – obie pory dnia są gwarancją wyjątkowych doświadczeń
Pełny opis

Odwiedź SUMMIT, położony na szczycie kultowego nowoczesnego punktu orientacyjnego One Vanderbilt. Odkryj miejsce, które zmienia nasze relacje z miastami, środowiskiem i nami samymi dzięki wciągającym, wielozmysłowym doświadczeniom.

Wyjdź z głównej hali Grand Central Terminal, aby poznać historię jego powstania. Dowiedz się wszystkiego o atrakcji zaprojektowanej z myślą o wykraczaniu poza codzienną egzystencję i obcowaniu z przestrzenią w nowy, fascynujący sposób. Rozpocznij od stymulującej zmysły jazdy windą na 91. piętro. Przenieś się do SUMMIT AIR, nowego sposobu oglądania i interakcji z przestrzenią zaprojektowaną przez Kenzo Digital. Warstwowy z dwoma piętrami luster od podłogi do sufitu, AIR oferuje nową perspektywę, ponieważ panorama Manhattanu odbija się wokół ciebie. Następnie sprawdź swoje granice w SUMMIT LEVITATION i ciesz się pośpiechem wychodząc nad miasto na dwóch szklanych półkach zawieszonych 1063 stóp nad Madison Avenue. Oglądaj swój obraz unoszący się w chmurach na ekranie multimedialnym i skontaktuj się ze swoją zabawną stroną w sali AFFINITY ze srebrnym balonem. Po dotarciu na 93. piętro podziwiaj widoki i dźwięki Nowego Jorku z innego punktu widokowego na zewnętrznym tarasie widokowym.

Jeśli chcesz spędzić bardziej kameralny, przyjazny dla dorosłych wieczór, wybierz się na SUMMIT podczas Air at Night. Goście mogą korzystać ze wszystkich części atrakcji, pokazu świateł LED z towarzyszącą żywiołową muzyką oraz koktajli do kupienia w barze na 93. piętrze.

Wliczone w cenę
 • Wstęp na SUMMIT
 • Wszystkie wciągające doświadczenia artystyczne w pomieszczeniach
 • Dostęp do restauracji i kawiarni „Apres”.
 • Godziny wstępu o zachodzie słońca
 • Dostęp do „SUMMIT Ascent” (najwyższy poziom)
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby cierpiące na zawroty głowy

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do SUMMIT odbywa się przez główną halę Grand Central Terminal, łatwo dostępne samochodem, metrem MTA, autobusem i koleją podmiejską LIRR/Metro North.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie
 • Okulary przeciwsłoneczne

Niedozwolone

 • Posiłki i napoje
 • Bagaż lub duże torby
 • Spódnice

Co trzeba wiedzieć

 • Bilety są czasowe. Ważne jest, aby przybyć na czas. Jeśli przegapisz zaplanowany przedział czasowy, zmiana terminu zależy od dostępności i opłaty za zmianę harmonogramu, a także możliwej różnicy w cenie biletu
 • Ubierz się odpowiednio, aby uniknąć niechcianego kontaktu ze szklanymi i lustrzanymi podłogami. W miarę możliwości zaleca się noszenie spodni, szortów lub rajstop
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 4558 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Dla nas w tej chwili jest to najlepsza oferta w Nowym Jorku na zwiedzanie drapaczy chmur, świetna okazja za wstęp i bardzo mili pracownicy, którzy również się tobą opiekują, jeśli masz jakieś pytania, trzymaj tak dalej, kochanie❤️ pozdrowienia To jest komentarz od niemieckich facetów, prawdziwy i nie fałszywy! Nie krępuj się, napij się i baw się naprawdę dobrze✌️

Czytaj dalej

6 stycznia 2023

Nigdy nie rezerwuj tego przez Get your Guide. Zbyt drogie. Zamiast tego idź tam. Byliśmy więcej niż rozczarowani. Kiedyś bilety dla dorosłych były tańsze o ponad 10 €/nos, a nasza córka w ogóle nie musiałaby płacić. Informacje o wieku, od kiedy musisz zapłacić, również nie są poprawne. Zupełnie jak Statua Wolności. Dopiero wtedy byliśmy mądrzejsi.

Czytaj dalej

6 stycznia 2023

Byłem drugi raz w NY , ale nie znałem Summit .. Bardzo mi się podobało .. Widok i całe doświadczenie są piękne .. Mam dwójkę dzieci w wieku 7 i 12 lat i to im się podobało najbardziej .. Jeśli chodzi o Get your guide , używam go od wielu lat iw różnych częściach świata i zawsze był doskonały.

9 grudnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 404501