Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Atrakcja wodna

Z Obzor: półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

4,4 / 5

Opinie: 15

Organizator atrakcji: Balkan Tourist Sport Ltd

Z Obzor: półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Organizator atrakcji: Balkan Tourist Sport Ltd

Od 329,38 zł za osobę

Wejdź na pokład katamaranu VIP i poznaj lśniące wody Morza Czarnego. Wskocz do kąpieli i podziwiaj tętniące życiem oceaniczne życie. Ciesz się lunchem all-inclusive z piwem, winem i napojami bezalkoholowymi.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór w hotelu Sol Luna Bay, Sunrise All Suite Resort, Club hotel Miramar i Riu Helios Bay

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się rejsem VIP po Morzu Czarnym
 • Ochłodź się w turkusowej wodzie i wypatruj morskiej dzikości w jej naturalnym środowisku
 • Zjedz pyszny lunch podany na pokładzie katamaranu i zjedz podczas dryfowania nad wodą
Pełny opis
Po odebraniu z miejsca zakwaterowania wyruszysz w podróż do portu w Nesebyrze. Lokalny, doświadczony przewodnik zabierze Cię na wycieczkę po historycznym porcie, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ciesz się wolnym czasem po wycieczce na zwiedzanie tętniących życiem rynków, odkrywanie ulic i zakątków miasta lub po prostu relaks w jednej z wielu ulicznych kawiarni. Następnie spotkasz się w porcie i wsiądziesz na katamaran, aby wypłynąć o 14:00. Otrzymasz krótkie wprowadzenie na temat bezpieczeństwa i informacje o trasie, gdy będziesz cieszyć się drinkami powitalnymi po przyjeździe. Skorzystaj z otwartego baru, który serwuje kawę, herbatę, napoje bezalkoholowe, piwo i wino. Niedługo potem kotwica zostanie zrzucona do pływania. Dostępne są maski i fajki, a załoga z przyjemnością wyjaśni, jak z nich korzystać. Na dnie morza jest wiele do zobaczenia — uważaj na kraby, ryby, koniki morskie i wiele innych. Kiedy skończysz i wyjdziesz z pływania, odzyskaj trochę energii podczas lunchu – zjedz gorący makaron z sosem bolońskim, różne sałatki, wędliny i sery, świeże pieczywo, pasztet i świeże owoce. Żagle zostaną ponownie ustawione po obiedzie, gdy Twoja podróż przez zatokę będzie kontynuowana. Miej oczy szeroko otwarte na delfiny w drodze do portu w Nesebyrze. Po powrocie do portu o 6:00 PM, wrócisz autokarem do Obzoru.
Wliczone w cenę
 • Odbiór i odbiór
 • Drink powitalny
 • obiad i przekąski
 • Napoje (piwo, wino, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, woda)

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Ten touroperator posiada certyfikat ekologiczny, który przeszedł ocenę zrównoważonego rozwoju TUI, opartą na kryteriach Światowej Rady Zrównoważonej Turystyki.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 15 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,8/5
  • Transport
   4/5
  • Jakość/cena
   4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Wycieczka katamaranem była naprawdę świetna. Zespół był profesjonalny i podróż nam się podobała. Jedna gwiazdka minus to organizacja transferu. Mieliśmy zostać odebrani z hotelu Obzor, ale autobus się spóźnił. Próbowałem zadzwonić do lokalnej firmy 5 razy, ale nikt nie odebrał telefonu, co nas martwiło. W końcu przyjechał autobus, ale nastrój był już zepsuty. Również angielski przewodnik w Nesebyrze naprawdę nie był dobry, niemiecki przewodnik był znacznie lepszy.

  Czytaj dalej

  18 sierpnia 2021

  To była bardzo miła i relaksująca podróż. Wszystko poszło gładko W aplikacji przewodnika nie było nic o wycieczce z przewodnikiem w nessebarze z informacją o wycieczce, więc było to trochę zaskakujące Zrobiliśmy to dwa lata temu, więc może ta informacja powinna być w opisie dzień Ale wspaniały dzień i bardzo profesjonalny zespół?

  29 lipca 2021

  Excellent service, they sent me a Google maps link so I knew where we would be picked up and a reminder night before. Efficient pick up and drop off. Tour a little dry but I think that's Nessbar not the guide, mostly lots of churches, most changed use, museum etc which you don't really have time to see and have to pay entrance. Boat trip amazing, friendly efficient crew, lovely food and copious alcohol if you want it. Snorkeling lovely on a protected area of kelp and weed, excellent equipment and helpful crew again for those who have never go off a boat to swim, kids pool for little ones. Sadly no whales or dolphins this time but still wonderful. Only improvement, I could suggest isn't the boat but the buss journey, if not a guide as so many languages, maybe record or even hand out leaflets with some details on ecology / history of area, we passed beautiful countryside in silence for an hour, that would make it even more special.

  Czytaj dalej

  7 sierpnia 2022

  Przetłumacz

  Numer identyfikacyjny produktu: 252032