Atrakcje i wycieczki
Nepal

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Nepal: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nepal? Kliknij tutaj.

Nepal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 279 opinii

Bardzo doświadczony i przyjazny przewodnik. Dobrze zorganizowana i pomocna firma. Przewodnik mówił dobrze po angielsku, co nie jest normalne, o ile słyszałem od innych podróżnych po drodze. Widoki i krajobraz są oszałamiające. Ogólnie miałem dobre doświadczenia. Polecam wszystkim zabrać przewodnika, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy raz w Nepalu. Pomógł mi porozmawiać z mieszkańcami, a także udzielił mi wielu informacji o kraju i kulturze podczas naszej drogi

Świetne doświadczenie ogólnie! Zarezerwowaliśmy lot panoramiczny wczesnym rankiem, w tym. odbiór z naszego hotelu - wszystko działało idealnie: odbiór był na czas, oboje dostaliśmy miejsce przy oknie, personel na pokładzie był bardzo pomocny i wyjaśniał nam, które szczyty widzimy. Ogólnie super i polecam wszystkim!

Po prostu rewelacyjny! Zostaliśmy odebrani na czas, ale potem musieliśmy czekać stosunkowo długo (dość późno), zanim wpuszczono nas na pokład, ale lot nadrabiał wszystko: super miła załoga, nawet na krótko wpuszczono nas do kokpitu a widok był nieopisanie piękny!!!

Miałem bardzo doświadczonego przewodnika, który mówił dobrze po angielsku i opiekował się mną wyjątkowo dobrze. Zdecydowanie poleciłbym, zwłaszcza jeśli to twój pierwszy trekking w Nepalu.

Dobra załoga, wspaniałe widoki i świetne wrażenia z latania.