Atrakcje i wycieczki
Nečujam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Nečujam

Na jakich wycieczkach w: Nečujam obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Nečujam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nečujam? Kliknij tutaj.

Nečujam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 223 opinii

Dobry stosunek jakości do ceny. Zatrzymujesz się 3 razy, aby popływać, zatopiony statek był punktem kulminacyjnym. Pozostałe 2 możesz wyskoczyć ze statku lub popływać. Na naszym trzecim przystanku ja, mój brat i tata dopłynęliśmy do brzegu, ale skaleczyliśmy się na skałach, więc polecam dłuższą, ale bezpieczniejszą pływanie prosto na główną plażę. Obiad był dobry, zarówno ryby, jak i kurczak były miłe. Dobra muzyka

Doskonała wycieczka z przyjazną obsługą! Wycieczka łodzią była super fajna! Pływaliśmy w zatokach, do których nawet nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek się do nich dostaniemy. Najlepsze jest to, że załoga dała nam supełki, abyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać ukryte lokalizacje zatok. 100% Insta-godny!

Fajna wycieczka dla osób umiejących pływać (statek nie dobija do brzegu). Załoga zapewnia darmową wodę i wino (tylko w trakcie lunchu), lunch, przekąski, kapoki, deski, bordy, rurki + gogle do snurkowania i inne dmuchańce. Na pokładzie górnym gorąco jak cholera więc polecam pokład dolny.

Personel był świetny, przystanki na wyspie były niesamowite. Dzieciom podobały się pontony, które były dostępne. Lunch był pyszny i bardzo obfity, a arbuz na końcu był tak orzeźwiający.

Fajna wycieczka, pełna zabawy na łodzi. Niesamowity personel, pyszne jedzenie i świetna obsługa. Moi przyjaciele i ja naprawdę się podobało. Zdecydowanie polecam wszystkim.