Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Nečujam

Nečujam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nečujam? Kliknij tutaj.

Nečujam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 548 opinii

Ta wycieczka łodzią jest świetna tylko ze względu na gospodarza, Marco! Na początku myślisz „o mój Boże, jest nas wielu”, ale potem Marco zaczyna mówić i rozumiesz cel kilku osób więcej, nawiązujesz nowe znajomości (i to jest gwarantowane). Jedzenie było dobre we wszystkich odmianach (ryby / mięso / wegetariańskie), dają również wypieki / pączki na łodzi jako znak powitalny, co było niespodziewanie dobre. Napoje są nieograniczone, masz wino, różowe, lemoniadę i oczywiście wodę. Jeśli jesteś bardziej piwem lub słodkimi napojami (jak coca cola lub inne), mają oba. Wszystkie trzy destynacje były naprawdę ładne i czyste, temperatura wody idealna (około 22°/23°C). Jeśli chcesz przyjemnej i dobrej wycieczki łodzią, MUSISZ mieć jako gospodarza Marco! Zaufaj mi, nie żałuję

Naprawdę dobrze zorganizowana. Mark lider śrubowy jest bardzo przyjazny i pomocny. Mają sprzęt do nurkowania i zabawki wodne, takie jak sup za darmo. Oferują również wodę i napoje, chorwackie pączki, burgery i arbuzy. Na każdym przystanku zatrzymujesz się na 1-1.30 godziny, co jest idealnym czasem na pływanie. Całkowicie warte tego.

Naprawdę miłe doświadczenie, od personelu po usługi danych, przywitali nas na śniadanie z pączkami z dżemem, bardzo dobry lunch, napój był nieograniczony vuno / woda / lemoniada, naprawdę piękne miejsce poświęcony im czas był odpowiedni. Radzić

Super stosunek jakości do ceny. Wspaniała wycieczka z najlepszą załogą, gwarantowana atmosfera i zabierze Cię w to. Prosty, ale bardzo dobry posiłek. Wyjątkowe ustawienia do pływania lub spacerów.

Świetna wycieczka wspaniała woda wyśmienite jeżdżenie wino oraz napoje w cenie.Bardzo dobra jakość za tą cenę.Bardzo dobrze zorganizowane oraz bardzo przyjazna załoga.