Dodaj daty

Neapol
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 419
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Neapol

Neapol

Neapol: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Neapol? Kliknij tutaj.

Neapol: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8399 opinii

Wycieczka była niesamowita! Trochę się martwiliśmy, bo był deszczowy dzień, ale i tak było warto. Nasz przewodnik i lokalna gwiazda, Gabriel, sprawili, że ten dzień był tak zabawny, a nasz kierowca Bruno zadbał o to, abyśmy byli cali i zdrowi. Wybrzeże Amalfi i Pompeje to obowiązkowe miejsca, jeśli jesteś w okolicy, więc jeśli masz mało czasu lub po prostu chcesz zwiedzać z zaufanym przewodnikiem, gorąco polecam tę wycieczkę :)

Super wycieczka, czysty autobus, program ułożony w taki sposób, aby móc jak najwięcej zobaczyć. Kierowca i Przewodnik byli bardzo profesjonalni, Gennaro był bardzo profesjonalny podczas niełatwej trasy po wybrzeżu Amalfi, natomiast opowieści Marii umilały bardzo podróż. Ogromne podziękowania dla Was!

Za taką kasę naprawdę super. Busy były nowe, czyste. Pani przewodniczka świetna z poczuciem humoru, kierowca profesjonalny. Wycieczka naprawdę fajnie zaplanowana. Zdecydowanie polecamy! U nas wyjazd 8:10 i powrót około 15:30.

Naprawdę dobrze zorganizowana wycieczka z doskonałym towarzystwem kierowcy Giovanniego. Była to okazja do poznania innych osób, które z nami podróżowały, utworzyła się fajna grupa!

Wycieczka żeglarska z przewodnikiem, polecona przez naszego przewodnika Connie Connie, była niesamowita od chwili, gdy ją poznaliśmy ❤️