Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka z przewodnikiem

Podziemny Neapol: bilet wstępu i wycieczka z przewodnikiem

Organizator atrakcji: DINNEROUND - Napoli

Podziemny Neapol: bilet wstępu i wycieczka z przewodnikiem

Organizator atrakcji: DINNEROUND - Napoli
Prawie wyprzedane

Od 65,25 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Wejdź do świata 40 metrów pod ruchliwymi ulicami Neapolu i zobacz wiele rozdziałów historii miasta, od schronów przeciwlotniczych z czasów II wojny światowej po szatnię cesarza Nerona.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
włoski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • WYCIECZKA TYLKO W JĘZYKU WŁOSKIM
 • Zejdź 40 metrów poniżej historycznego centrum Neapolu i odkryj inny świat
 • Zobacz, gdzie cesarz Neron trzymał prywatną garderobę na swoje występy
 • Odwiedź pozostałości starożytnego rzymskiego teatru Neapolis
Pełny opis

Zanurz się w świecie pod Neapolem i obserwuj historię miasta podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz relikty starożytności, w tym ogrody Hypogeum i garderobę cesarza Nerona.

Zejdź 40 metrów do podziemi Neapolu o strukturze plastra miodu i odkryj jego niesamowitą historię. Zobacz kilka ubytków wykopanych w IV wieku i używanych jako cysterny do zaopatrzenia miasta w wodę przez prawie 23 wieki.

Wejdź w przeszłość, odkrywając schrony przeciwlotnicze z czasów II wojny światowej, Muzeum Wojny i Ogrody Hypogeum, a także grecko-rzymski akwedukt. Posłuchaj historii za każdym zakrętem od swojego przewodnika.

Zobacz pozostałości starożytnego rzymskiego teatru Neapolis i zobacz, gdzie Nero trzymał prywatną garderobę, podczas której występował w Neapolu.

Wliczone w cenę
 • Podziemna wycieczka po Neapolu
 • Przewodnik na żywo
 • Opłata za wejście
 • Dostęp bez kolejki
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z klaustrofobią
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ta aktywność nie jest odpowiednia dla osób z klaustrofobią
 • Wiele razy jest dostępnych w ciągu dnia
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1312 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  3/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Po drugiej stronie ulicy jest podobna trasa, więc upewnij się, że trafiłeś we właściwe miejsce. To było bardzo popularne, więc przynajmniej w sezonie i sezonie ramion nie liczyłbym na to, że będę mógł wejść, jeśli pojawisz się bez rezerwacji. Trasa zawiera pewną fizyczną interpretację, która pomaga wyobrazić sobie, jak przebiegała budowa. Wykorzystanie podziemnych wydarzeń podczas II wojny światowej oraz nieustanne i niszczycielskie ataki na Neapol było fascynujące i otrzeźwiające. Ciekawa była również dodatkowa wizyta w niedawno odkrytej zabudowie typu koloseum, która ma ponad tysiąc lat pod istniejącym osiedlem mieszkaniowym. Przynieść wodę. Wiele schodów w górę iw dół. Zabawna część wycieczki „spelunking” po chodnikach, aby zobaczyć części systemu akweduktów. Było bardzo ciemno i wąsko, ale punktem kulminacyjnym wycieczki. Obszar wokół wejścia na wycieczkę to zabawna dzielnica sklepów i restauracji.

Czytaj dalej

8 października 2021

Wskazówki dotyczące spotkania były idealne. Angielski był bardzo dobry. Trasa miała rozpocząć się o 18:00, ale rozpoczęła się o 18:15. Miła wycieczka, aby zobaczyć, czego inni nie mogą spoza Napoli, ale została popędzona, aby nie cieszyć się tak bardzo. Dużo chodzenia i schodów, więc noś wygodne buty. Bardzo ciasne przestrzenie do przejścia, czasami około 1 stopy. Niezła wycieczka.

Czytaj dalej

5 stycznia 2020

Odkrywanie podziemnego Neapolu było niesamowite! Nie przepadałam szczególnie za ciasnym, ciemnym tunelem, ale widok akweduktu i niektórych pozostawionych rzeczy był fajny. Byłem bardzo zaintrygowany, gdy dowiedziałem się, że niektóre nowoczesne budynki i budowle zostały zbudowane na ruinach. Jedyne, z czego nie byłem zadowolony, to fakt, że zapłaciłem za podziemną wycieczkę ORAZ pizzę. Po wycieczce poszliśmy do pizzerii, która miała odebrać kupon i najwyraźniej były zamknięte dla publiczności do 19.00. (Godziny otwarcia sklepu z pizzą nie były wymienione podczas rezerwacji wycieczki i być może powinny być tak, aby inni w podobnych sytuacjach byli świadomi) Ponieważ byłem w Neapolu na statku wycieczkowym, nie było mowy, żebym mógł zostać dookoła tak późno, żeby móc dostać pizzę. Udało mi się jednak znaleźć inne lokalne miejsce i ta pizza była pyszna ze świeżych składników.

Czytaj dalej

27 lipca 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 72545