Wybierz daty
Nazaré

Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj według:
1 - 16 / 39

Nazaré: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nazaré? Kliknij tutaj.

Nazaré: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1446 opinii

Przewodnik był bardzo przyjazny. Wycieczka była dobrze zorganizowana z małą siedmioosobową grupą, która nie zgubiła się z dużą masą. Ostatnie trzy miejsca (Baltaha, Nazare, Obidos) były niesamowite, każde było imponujące i warte odwiedzenia indywidualnie: klasztor był wspaniały i cudowny, fale w Nazere były spektakularne, a główną atrakcją była wioska Obidos. Szkoda, że nie spędziliśmy więcej czasu w średniowiecznej wiosce (pełna/szczegółowa wizyta może zająć pół dnia). Jaskinia, którą poleciła, była bardzo fajna, że kupiliśmy najlepszą ginję. Udzieliła również wielu wskazówek i sugestii dotyczących zwiedzania Lizbony, co było naprawdę pomocne.

Cudowne doświadczenie od odbioru do dostawy! Nasz przewodnik Andre Feldman sprawił, że ten dzień był przyjemny, niezapomniany i znaczący, z całą historią i interesującymi faktami o Fatimie, Nazare i Obidos! A nawet udało się zrobić szybkie przystanki, aby umożliwić robienie zdjęć. Czas przeznaczony na każdą czynność był wystarczający, a udział w części niedzielnego nabożeństwa był wspaniałym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam tę podróż, ale nie mogę zagwarantować, że dostaniesz Andre Feldmana!

Mieliśmy świetnego przewodnika w Lues i odwiedziliśmy 3 cudowne miejsca. Miałam szczęście, że zrobiłam sobie zdjęcie z siostrzenicą Franciszka i Hiacyntą w ich wiosce i to było niesamowite, nie do opisania.

All visited places have something special, spectacular views, great guide and nice atmosphere.

Super. Andre - nasz kierowca - przewodnik okazał się świetny. Polecamy Wszystkim