Atrakcje i wycieczki
National Park, Wyspa Północna

National Park, Wyspa Północna
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

National Park, Wyspa Północna: najczęściej polecane atrakcje

Tongariro Alpine Crossing: transfer w obie strony szlakiem turystycznym

Tongariro Alpine Crossing: transfer w obie strony szlakiem turystycznym

Nie martw się jazdą do Tongariro Alpine Crossing dzięki wygodnemu transferowi w obie strony z porannym odbiorem i popołudniowym transferem powrotnym.   Ciesz się jedną z najlepszych jednodniowych wędrówek na świecie, która otrzymała zaszczyt bycia uznaną jednodniową wycieczką nr 1 w Nowej Zelandii. Wyrusz w 6-8-godzinną wędrówkę, która oferuje trudne podjazdy i zapierające dech w piersiach widoki na Park Narodowy Tongariro. Jeśli chcesz wędrować w wolniejszym tempie, weź wczesny transfer rano i późny po południu, co zapewni wystarczająco dużo czasu na wygodne przejście szlaku.

Tongariro Alpine Crossing: wycieczka premium z przewodnikiem

Tongariro Alpine Crossing: wycieczka premium z przewodnikiem

Doświadcz krajobrazu Tongariro, usianego kraterami o różnych kolorach i kształtach, które były aktywne w różnych okresach, oczyszczonymi skałami wulkanicznymi, górskimi źródłami i jaskrawymi szmaragdowymi jeziorami podczas 1-dniowej wędrówki. Latem odkryj majestatyczny krajobraz niedawnej aktywności wulkanicznej. Zobacz, jak szeroka gama kolorów i tekstur stworzonych z siarki, aluminium, krzemionki i wielu innych złóż mineralnych uwalnia się ze skorupy ziemskiej. Podążaj za swoim przewodnikiem alternatywnymi ścieżkami, aby uciec od tłumów, jednocześnie podziwiając popularne zabytki. Zimą ciesz się możliwością spacerów po wspaniałym, pokrytym śniegiem krajobrazie bez letnich tłumów. Nie jest wymagane żadne doświadczenie na świeżym powietrzu, wszystkie szkolenia i zajęcia odbywają się w ciągu dnia. Raki i czekany są dostarczane przez Adrift Tongariro, aby zapewnić fantastyczne alpejskie wrażenia. Pamiętaj, że dotarcie do końca Ketatahi nie jest gwarantowane. Przy zabezpieczaniu dokładnej trasy na dany dzień brane jest pod uwagę bezpieczeństwo, pogoda, lawina, lód i hipotermia. Przyjmowane są rezerwacje indywidualne i grupowe. Jeśli podróżujesz sam, dokonaj rezerwacji, ponieważ operator zazwyczaj zawsze spełnia minimalne wymagania, zwłaszcza w dni z dobrą pogodą.

Gondola Ruapehu Sky Waka

Gondola Ruapehu Sky Waka

Our shuttle will pick you up from the Park N Ride car park in National Park Village and take you directly to the Whakapapa Skifield on MT Ruapehu to enjoy a day of snow play or sightseeing on the Sky Waka Gondola. Take the hassle out of your day by being taken to the top car park avoiding the need to look for a parking space and be safe in the knowledge that your vehicle will not need snow chains. A very good option for those not confident to drive on an unfamilier mountain access road during winter. The shuttle will take you up at the time you select and return you back to National Park Village later in the day. Return time is 3pm but may be changed on the day on request or by the driver dictated by weather conditions and availability.

Często zadawane pytania dotyczące: National Park, Wyspa Północna

National Park, Wyspa Północna: Wycieczki i bilety

Nowa Zelandia: Ciekawe miejsca

National Park, Wyspa Północna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu National Park, Wyspa Północna? Kliknij tutaj.

National Park, Wyspa Północna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(117 recenzji)