National Papyrus Museum, Giza

National Papyrus Museum, Giza – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Makadi Bay: Kair i piramidy w Gizie, muzeum i rejs statkiem po Nilu

1. Makadi Bay: Kair i piramidy w Gizie, muzeum i rejs statkiem po Nilu

Poznaj Kair, znany jako "miasto tysiąca minaretów", podczas całodniowej wycieczki, która obejmuje transfer w obie strony z Makadi Bay. Zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie podczas długiej podróży z Makadi Bay, podziwiając widoki na Zatokę Sueską. Przewodnik transferowy będzie Ci towarzyszył podczas podróży, dopóki nie spotkasz swojego przewodnika egiptologa. Twój prywatny przewodnik egiptolog powita Cię po przyjeździe i przeniesie do centrum Kairu, aby zwiedzić artefakty w Muzeum Egipskim na placu Tahrir z szybkim wejściem. Dowiedz się więcej o sztuce mumifikacji starożytnego Egiptu. Następnie udaj się nad oszałamiającą rzekę Nil i wybierz się na niezapomnianą wycieczkę łodzią. Następnie zrób sobie 1-godzinną przerwę na lunch w pobliskiej restauracji. Jedź na płaskowyż Giza, aby zobaczyć najstarszy z 7 cudów starożytnego świata. Zwiedź świątynie grobowe Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa, aby podziwiać wspaniałe widoki na piramidy w Gizie. Poznaj historię budowy świątyń i historie związane z ich legendami. Przejdź do Wielkiego Sfinksa, ogromnej rzeźby mitycznego stworzenia, które leży z ciałem lwa i twarzą faraona Khafre. Odwiedź znajdującą się naprzeciwko Świątynię Doliny, którą przypisuje się faraonowi Khafre, i daj się zahipnotyzować wyczynom starożytnej inżynierii. Po odwiedzeniu wszystkich atrakcji, zrób zakupy przed rozpoczęciem podróży powrotnej do hotelu w Makadi Bay.

Kair: Wycieczka z lunchem do piramid, Muzeum Egipskiego i Cytadeli

2. Kair: Wycieczka z lunchem do piramid, Muzeum Egipskiego i Cytadeli

You will be picked up from your hotel by a representative of Sun Pyramids Tours to go on an excursion to the Pyramids of Cheops, Chechen, and Menkaure. Continue on to the Great Sphinx, which was built during the reign of Chephren. The tour also includes a stop at the Valley Temple, which is a part of the Chephren pyramid. After eating at a nearby restaurant for lunch, go see the Egyptian Museum to see relics from the Pharaonic era. The collection, which spans 5000 years and is thought to be the world's greatest and most valuable collection of Egyptian art, is on display in the museum. There are more than 250,000 authentic artifacts on display, Then travel to the Salah El Din Citadel's Mohamed Ali Alabaster Mosque. You will later be taken back to your hotel. kindly note: the tickets included is to the area of the pyramids not inside one of the pyramids. If you wish to enter one of the pyramids, you can pay a ticket on spot. Note : For pick up / drop off form Cairo airport, Sphinx airport, New Administrative Capital, New Cairo, Helioplis, Badr City, Shorouk, Rehab, Obour, Sheraton Almatar, Sheikh Zayed city or Madinty City will be for additional cost

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

National Papyrus Museum, Giza: najlepsze atrakcje w pobliżu

National Papyrus Museum, Giza: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu National Papyrus Museum, Giza? Kliknij tutaj.

National Papyrus Museum, Giza: Co mówią inni?

Nasz kierowca miał problemy z samochodem, więc się nie pojawił. Musiałem wysłać e-mail do firmy z pytaniem, kiedy się pojawi, i powiedziano mi, że nie będzie mógł. Poprosili nas o przesłanie Ubera na podany przez nich adres. Poprosili kogoś, żeby się tam z nami spotkał i zabrał na statek. Po trudnym rozpoczęciu rejsu spędziliśmy niesamowity czas. Personel, rozrywka, widok, jedzenie było świetne. Naprawdę dobrze się bawiliśmy. Firma zadbała również o to, aby ktoś nas zabrał z powrotem. Doceniłem ich profesjonalizm. Zdarza się, takie jest życie, ale czuliśmy, że robili wszystko, co w ich mocy, aby to nadrobić. Za to jesteśmy wdzięczni.

Nasz kierowca był bardzo miły. Nie mówił zbyt dobrze po angielsku, ale bardzo się starał i najważniejsze rzeczy po prostu tłumaczył za pomocą telefonu komórkowego. Zaprowadził nas nawet do naszego miejsca na statku - naprawdę się nami opiekował. Jeśli chodzi o jedzenie, wybór mógłby być większy. Przedstawienie było całkiem miłe.

Piękna aktywność. Kierowca przybył do naszego hotelu na czas; zabawny rejs z dobrym jedzeniem.

Bardzo fajny wieczór, smaczne jedzenie, wesołe występy. Jesteśmy baaardzo zadowoleni.

To coś ciekawego do zrobienia, przedstawienie jest dobre i bardzo zabawne.