Atrakcje i wycieczki
Nashville

Nashville słynie nie tylko z muzyki country, ale także z pysznej kuchni oraz tętniących życiem barów.

Najciekawsze atrakcje

Nashville: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Nashville – nasze najbardziej polecane atrakcje

Nashville: Hop-on Hop-off Trolley Tour

Nashville: Hop-on Hop-off Trolley Tour

Wybierz się w podróż po najważniejszych zabytkach Nashville, "domu muzyki country", podczas wycieczki wózkiem Hop-On Hop-Off. Przejdź przez "The District", centrum miasta oferujące światowej klasy zakupy, restauracje i rozrywkę. Poznaj bogatą historię Nashville. Wskocz na pokład Old Town Trolley, aby zobaczyć popularne atrakcje, takie jak Country Music Hall of Fame and Museum, Partenon i Bicentennial Capitol Mall. To coś więcej niż tylko wycieczka krajoznawcza, to zabawna i edukacyjna przygoda, ponieważ Twój konduktor wózka zapewnia zabawną narrację, która zawiera mało znane fakty, zakulisowe wskazówki i klipy wideo. Unikaj ruchu miejskiego i kosztownego parkowania dzięki opcji, która pozwala skupić się na podziwianiu zabytków. Kiedy skończysz, po prostu wskocz na pokład następnego Old Town Trolley, aby kontynuować odkrywanie wszystkiego, co Nashville ma do zaoferowania. Połączenie transportu i rozrywki, Old Town Trolley to najlepszy sposób na zwiedzanie miasta. Oferuje 13 dogodnych przystanków: 1) 1200 Clinton St: Marathon Motor Works 2) 27th Ave. North: Centennial Park, The Parthenon 3) 1901 Broadway: Hot Chicken 4) 1900 Belmont Blvd: Belmont Mansion 5) 404 12th Ave. S.: The Gulch 6) 1037 Broadway: Frist Art Museum, Union Station Hotel 7) 472 Domonbreun St: Country Music Hall of Fame 8) 201 Broadway: Bary z muzyką na żywo 9) 116 Rep. John Lewis Way: Ryman Auditorium 10) 6th & Deadrick: Plac Legislacyjny, Kapitol Stanowy 11) 401 Gay St: Musicians Hall of Fame 12) 7th Ave North: Targ rolniczy 13) 1018 Nelson Merry Street: Capitol View

Nashville: Bilet na koncert Grand Ole Opry

Nashville: Bilet na koncert Grand Ole Opry

Uzupełnij swoją wizytę w Music City wizytą na najsłynniejszej scenie muzyki country, Grand Ole Opry House. Ten kultowy występ na żywo i audycja radiowa co tydzień gromadzą na scenie wschodzące gwiazdy, supergwiazdy i legendy country, a także bluegrass, familijne komedie i nie tylko. Pokazy Opry nigdy nie są przećwiczone i nigdy nie jest to ten sam program dwa razy. Doświadcz wszystkich różnych odcieni muzyki Country, Western i Americana w ciągu jednej nocy, gdy zabierzesz się w muzyczną podróż. To doświadczenie, którego nie można przegapić dla fanów w każdym wieku. Wybierz miejsce do siedzenia w momencie zakupu i ciesz się niezapomnianym wieczorem w Grand Ole Opry. Ulepsz swoją wizytę, wybierając jedną z opcji Premium Experience, która obejmuje bilet na pokaz w miejscu na poziomie 1 lub 2 i zapewnia dostęp do ekskluzywnego salonu Circle Room Lounge. Spotkacie tam wykonawcę Opry, posmakujecie przystawek, dwóch napojów z najwyższej półki i otrzymacie pamiątkowe zdjęcie do domu. Otwarte na 1 godzinę przed pokazem i pozostaje otwarte przez całą przerwę.

Nashville: dwupoziomowa wycieczka po mieście

Nashville: dwupoziomowa wycieczka po mieście

Zobacz najlepsze atrakcje Music City w piętrowym autobusie wycieczkowym. Jedź w pętli wokół serca Nashville, gdy Twój przewodnik prezentuje niektóre z najlepszych cech miasta. Wskocz na pokład piętrowego autobusu, który zabierze Cię w podróż przez najciekawsze wizualnie miejsca w mieście w ciągu zaledwie 1 godziny, dzięki czemu idealnie nadaje się na napięty harmonogram. Podkreślając ponad 100 interesujących miejsc, ta wycieczka jest prowadzona przez zabawnych, pouczających kierowców i przewodników. Zacznij od Court of Flags, kierując się wokół stadionu Nissan, aż do Partenonu na Centennial Par. Następnie biegnie z powrotem przez Kapitol Stanowy i w dół Dolnego Broadwayu. Zobacz zabytki po drodze, w tym Country Music Hall of Fame oraz okazały i imponujący Uniwersytet Vanderbilt. Spotkasz także kolorowy i tętniący życiem targ rolników, a także Galerię Muzeum Grammy.

Nashville: Galeria Sław i Muzeum Muzyki Country

Nashville: Galeria Sław i Muzeum Muzyki Country

Poznaj porywającą historię jednego z najważniejszych wydarzeń w muzyce amerykańskiej XX wieku w Country Music Hall of Fame and Museum. Po wejściu przez ozdobną rotundę Hall of Fame, stylizowaną na nuty i czarne klawisze fortepianu, udaj się na wystawę stałą muzeum, Sing Me Back Home: A Journey Through Country Music. Zanurz się w historii i dźwiękach muzyki country, jej pochodzeniu i tradycjach oraz historiach i głosach wielu jej uhonorowanych architektów. Przeglądaj szereg fotografii, artefaktów, paneli tekstowych, nagrań i materiałów archiwalnych podczas przeglądania kolekcji muzeum. Nie przegap wystaw o ograniczonym zaangażowaniu, będących kroniką porywającego okresu muzyki country w latach 70. lub wzbogaconych technologicznie wystaw skupiających się na współczesnych trendach w gatunku. Zajrzyj do centrum edukacyjnego Taylor Swift, aby wziąć udział w weekendowych programach dotyczących tworzenia instrumentów i pisania piosenek lub wziąć udział w dyskusji panelowej. Zwiedzanie muzeum kończy się w szanowanej Rotundzie Hall of Fame, gdzie można obejrzeć tablice artystów, którzy zasłużyli na najwyższe odznaczenie muzyki country. Uaktualnij do Hatch Experience, aby zajrzeć za kulisy w Hatch Show Print. Dowiedz się wszystkiego o historii tego kultowego sklepu z plakatami typograficznymi. Posłuchaj, jak pracują prasy, i zobacz wspaniałe kolorowe plakaty drukowane przez 150 lat dla twoich ulubionych artystów. Skorzystaj z narzędzi rzemieślniczych, aby wydrukować swój własny pamiątkowy plakat!

Nashville: Lekcja tańca liniowego z filmem Keepsake

Nashville: Lekcja tańca liniowego z filmem Keepsake

Poczuj się jak gwiazda rocka tańcząca na linie dzięki lekcji, która jest zabawna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bądź na bieżąco ze wszystkimi hitami muzyki country w Nashville, ucząc się krok po kroku najpopularniejszych rutyn. Podążaj za instruktorem w spokojnym tempie i opracuj pełnometrażową choreografię grupową. Rozpocznij od swobodnego spotkania z grupą i instruktorem, aby lepiej się poznać wszyscy. Następnie prosty taniec liniowy, aby wszyscy się rozgrzali i byli gotowi do wyjścia. Twój instruktor pokaże Ci trzy tańce, a Ty jako grupa możesz wybrać choreografie, które chcesz ćwiczyć i uczyć się. Na godzinnych zajęciach nauczysz się tańców liniowych, które są doskonale znani na salach tanecznych w całych Stanach Zjednoczonych. Nie spiesz się, aby poczuć się komfortowo i zbudować pewność siebie dzięki rutynom od początkujących do zaawansowanych, w zależności od Twojego doświadczenia i preferencji. Po zakończeniu ożywionej sesji nie zapomnij nagrać filmu ze swoich tańców aby pokazać swoje postępy wszystkim w domu.

Nashville: Odkryj miasto muzyki podczas nocnej wycieczki trolejbusem

Nashville: Odkryj miasto muzyki podczas nocnej wycieczki trolejbusem

Jedź przez Nashville nocą w wózku z miejscami siedzącymi i poznaj fascynujące fakty na temat muzycznej historii miasta od swojego przewodnika. Ciesz się fragmentami muzycznymi, śpiewając klasyczne melodie podczas zwiedzania. Odkryj poufne historie i intrygujące fakty na temat dziedzictwa muzycznego Nashville. Dowiedz się o obecnej scenie muzycznej miasta, a także o ludziach, miejscach i wydarzeniach, dzięki którym Nashville zyskało reputację Music City. Podziwiaj widoki i interesujące miejsca, w tym liczne studia nagraniowe na Music Row, Ryman Auditorium, Partenon, bary honkey tonk na Broadwayu, Musicians Hall of Fame i Tennessee State Capitol Posłuchaj historii dziedzictwa rytmu i bluesa miasta, jego honky-tonków i słynnych lokali muzycznych. Odkryj ludzi, którzy przyczynili się do powstania kultowej sceny muzycznej Nashville, podziwiając jednocześnie wspaniałe widoki tego tętniącego życiem miasta.

Nashville: Homes of the Stars z narracją autobusową

Nashville: Homes of the Stars z narracją autobusową

Nashville jest znane jako muzyczne centrum Ameryki, a podczas tej wycieczki zobaczysz domy największych gwiazd miasta. Zobacz wspaniałe domy gwiazd, takich jak Taylor Swift, Kellie Pickler, Joe Don Rooney z Rascal Flatts, Little Big Town, Martina McBride, Reese Witherspoon i Dierks Bentley. Mam nadzieję, że jedna z legend sceny muzycznej w Nashville wskoczy na pokład, tak jak robili to już wcześniej. Podczas tej niezwykłej trasy szybko przekonasz się, dlaczego tak wiele gwiazd nazywa Nashville swoim domem, i dowiesz się, dlaczego stało się ono muzyczną stolicą Ameryki.

Nashville: Wycieczka za kulisami Grand Ole Opry

Nashville: Wycieczka za kulisami Grand Ole Opry

Wejdź za kulisy w Grand Ole Opry i ciesz się ekskluzywnym wstępem do miejsca, które rozsławiło muzykę country. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię przez miejsce i przedstawi słynnych muzyków i historie, które uczyniły ten tak ukochany rozdział w historii Nashville. Zobacz artefakty i zdjęcia ze wszystkich epok historii muzyki i przejdź przez wejście artysty. Grand Ole Opry to naprawdę rodzina; dowiedz się o więzi między wykonawcami, ich rodzinami i tym niesamowitym kawałkiem żywej historii. Odwiedź 18 różnych garderób muzyków, wszystkie udekorowane w różnych motywach, aby reprezentować kluczowe momenty w muzyce country. Możesz nawet mieć okazję odwiedzić Studio A, działające studio telewizyjne, w którym kręcono Hee Haw i wiele innych produkcji.

Nashville: RCA Studio B i Country Music Hall of Fame Combo

Nashville: RCA Studio B i Country Music Hall of Fame Combo

Cofnij się w czasie, aby dzielić pokój ze swoimi ulubionymi muzykami i zajrzyj za kulisy najsłynniejszych sesji nagraniowych w historii muzyki country. Zamelduj się w Country Music Hall of Fame and Museum i przydziel swój czas zwiedzania RCA Studio B. Wskocz tam autobusem ze swoim przewodnikiem, a następnie dowiedz się o „pierwszym wielkim przełomie” Dolly, brzemiennej w skutki świątecznej sesji nagraniowej z Elvisem i wiele więcej. Stań w pokoju i poczuj magię, gdy z głośników płyną słynne piosenki. Po wycieczce z przewodnikiem po studiu wskocz z powrotem do autobusu, aby wrócić do Galerii Sław i Muzeum Muzyki Country, gdzie możesz poznać pasjonującą historię jednego z najważniejszych wydarzeń w muzyce amerykańskiej XX wieku podczas wycieczki z przewodnikiem . Wejdź przez ozdobną rotundę Hall of Fame, stylizowaną na nuty i czarne klawisze fortepianu, zanim udasz się na wystawę stałą muzeum, Sing Me Back Home: A Journey Through Country Music. Zanurz się w historii i dźwiękach muzyki country, jej pochodzeniu i tradycjach oraz historiach i głosach wielu jej uhonorowanych architektów. Odkryj szereg fotografii, artefaktów, paneli tekstowych, nagrań i materiałów archiwalnych podczas przeglądania kolekcji muzeum. Nie przegap wystaw o ograniczonym zaangażowaniu, będących kroniką porywającego okresu muzyki country w latach 70. lub wzbogaconych technologicznie wystaw skupiających się na współczesnych trendach w gatunku. Zajrzyj do centrum edukacyjnego Taylor Swift, aby wziąć udział w weekendowych programach dotyczących tworzenia instrumentów i pisania piosenek lub wziąć udział w dyskusji panelowej. Spacer po muzeum kończy się w cenionej Rotundzie Hall of Fame, gdzie można obejrzeć tablice artystów, którzy zasłużyli na najwyższe odznaczenie muzyki country. Cała rodzina wróci z nowo odkrytym zainteresowaniem i szacunkiem dla kunsztu słynnych muzyków, dzięki którym Nashville stało się sławne.

Nashville: Rejs Pontoon Party z kapitanem

Nashville: Rejs Pontoon Party z kapitanem

Podróżuj po rzece Cumberland podczas 2-godzinnego rejsu pontonem, zaprojektowanego tak, abyś dobrze się bawił, podziwiając zabytki Nashville. Zrelaksuj się na pokładzie pod opieką licencjonowanego kapitana, pijąc, tańcząc i słuchając muzyki w zabawnej imprezowej atmosferze. Przywitaj się z licencjonowanym kapitanem USCG i marynarzem, którzy pomogą ci wejść na pokład i zamrozić drinki, gdy usadowisz się w Pontoon Saloon w ramach przygotowań do zaplanowanego rejsu. Po wejściu na pokład słynny rejs po Nashville rozpocznie tradycyjne przyjęcie z przewodnikiem wraz z jego znakomitą załogą. Honky Tonk na wodzie jest wzmacniany przez Twój Deckhand, który przynosi przebojowe melodie, rozrywkę i wciągające gry, które łączą tłum na parkiecie. Ciesz się 2 godzinami w bezpiecznej i zabawnej atmosferze barowej, mieszając się, tańcząc, pijąc i podziwiając widoki dostępne tylko na pokładzie pontonu River Cruise. Wybierz spośród porannej, mimozy lub popołudniowej wycieczki, która najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu.

Często zadawane pytania dotyczące: Nashville

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nashville

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nashville to:

Nashville – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Nashville: Najciekawsze atrakcje

Nashville: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Przeglądaj Nashville

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Nashville lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .

Nashville: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(3177 recenzji)