Wybierz daty

Naschmarkt

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Naschmarkt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Naschmarkt? Kliknij tutaj.

Naschmarkt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 388 opinii

Świetna okazja do poznania najlepszych miejsc w Wiedniu w 2 dni

Całkowicie zadowolony ze wszystkiego. Bez problemu wymienili voucher na bilety na autobus wycieczkowy w pobliżu przystanku przy Operze. Z 20% zniżką (przy której zakupiono ten kupon), te bilety kosztują 22 euro zamiast 28 euro, co jest całkiem miłe)) Ten operator ma 5 linii autobusowych, które możesz powoli obejść pierwszego dnia i, jeśli masz nie mam czasu na załatwienie wszystkiego, także w pierwszej połowie drugiego dnia – pozwalają na to bilety na 24 godziny.

Doskonała obsługa

Możesz odwiedzić cały Wiedeń z doskonałym przewodnikiem (słuchawki) i wieloma trasami (6). Czysty, wygodny autobus przyjazny i pomocny personel. Języki osobiste: niemiecki i angielski, nie włoski. Przewodniki audio są w języku włoskim. (Kanał 4) Polecany każdemu jako środek transportu. Wszystkie kierunki turystyczne obsługiwały nawet te na przedmieściach i mniej znane.

Bardzo przydatne przy krótkich wizytach

Praktycznie na każdym z przystanków znajdują się pracownicy, którzy wymieniają dla Ciebie bilet, po jego wykonaniu wystarczy skorzystać z otrzymanego od nich paragonu. Aby zatrzymać się na krótko, dzień lub dwa, warto, bo wszystko widzisz w autobusie i w tym, co Cię najbardziej interesuje, wysiadasz, aby dokładnie to obejrzeć na własną rękę.

Bardzo dobra wycieczka omawiająca najważniejsze punkty zabytkowe itp. Wiednia. Pozwalająca na poglądowa lokalizacje tych miejsc.

Linie dały zobaczyć Wiedeń szybko sprawnie szkoda że nie ma przewodnika w języku polskim Dobre miejsce wyjazdu