Naschmarkt

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Naschmarkt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Naschmarkt? Kliknij tutaj.

Naschmarkt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 965 opinii

Świetna okazja do poznania najlepszych miejsc w Wiedniu w 2 dni

Całkowicie zadowolony ze wszystkiego. Bez problemu wymienili voucher na bilety na autobus wycieczkowy w pobliżu przystanku przy Operze. Z 20% zniżką (przy której zakupiono ten kupon), te bilety kosztują 22 euro zamiast 28 euro, co jest całkiem miłe)) Ten operator ma 5 linii autobusowych, które możesz powoli obejść pierwszego dnia i, jeśli masz nie mam czasu na załatwienie wszystkiego, także w pierwszej połowie drugiego dnia – pozwalają na to bilety na 24 godziny.

Doskonała obsługa

Możesz odwiedzić cały Wiedeń z doskonałym przewodnikiem (słuchawki) i wieloma trasami (6). Czysty, wygodny autobus przyjazny i pomocny personel. Języki osobiste: niemiecki i angielski, nie włoski. Przewodniki audio są w języku włoskim. (Kanał 4) Polecany każdemu jako środek transportu. Wszystkie kierunki turystyczne obsługiwały nawet te na przedmieściach i mniej znane.

Bardzo przydatne przy krótkich wizytach

Praktycznie na każdym z przystanków znajdują się pracownicy, którzy wymieniają dla Ciebie bilet, po jego wykonaniu wystarczy skorzystać z otrzymanego od nich paragonu. Aby zatrzymać się na krótko, dzień lub dwa, warto, bo wszystko widzisz w autobusie i w tym, co Cię najbardziej interesuje, wysiadasz, aby dokładnie to obejrzeć na własną rękę.

Na zielonej linii do Grinzing fajnie by było, gdyby autobus zrobił zdjęcie na Łysej Górze około 10-15 minut. W przeciwnym razie nie ma na co narzekać.

Łatwa rezerwacja online. Asertywni kierowcy. Bardzo pomocny w uzyskaniu szybkiego widoku i wrażenia na Wiedniu!