Wybierz daty

Narodowe Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci w Mediolanie

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Narodowe Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci w Mediolanie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Narodowe Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci w Mediolanie? Kliknij tutaj.

Narodowe Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci w Mediolanie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 461 opinii

Bardzo łatwo było zarezerwować bilety do muzeum. Był w doskonałej lokalizacji. Duże, czyste, otwarte, przestronne muzeum z przyjazną obsługą przy wejściu. Było to bardzo duże muzeum z wieloma wystawami, więc każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteś dorosłym, nastolatkiem czy młodym, ponieważ istnieje wiele eksponatów artystycznych / inżynieryjnych, w tym szkice lotu di Vinci oparte na anatomii ptaka, a także interaktywne rzeczy dla młodych używać. Znajdują się tam eksponaty oparte na nauce o jedzeniu i żywieniu. W innych częściach muzeum znajdują się inne budynki, w których znajduje się ogromny stary pociąg parowy i eksponaty do wspięcia się na pokład, helikoptery i samoloty do zobaczenia, nawet ogromna rakieta na terenie. Jeśli lubisz przestrzeń, możesz obejrzeć przykłady skafandrów kosmicznych i inne kosmiczne eksponaty. Mnóstwo toalet i sklep z pamiątkami był w pełni zaopatrzony w rozsądne ceny. Całkowicie polecam i wrócę, bo jest tyle do zobaczenia.

Idealne muzeum w Mediolanie. Jest zarówno muzeum techniki, jak i muzeum kolejnictwa, morskiego i powietrznodesantowego. Znakomity. Jeden poranek to za mało. Po prostu weź na to dzień wolny. Cała nasza piątka była całkowicie rozbawiona rozwojem technologicznym we Włoszech. Od zastosowania koła łopatkowego w energetyce po współczesną wiedzę.

Tyle do zobaczenia, naprawdę interesujące i kilka interaktywnych eksponatów, które były zabawne. Bez problemu spędziłem tam 3 godziny (grupa 4 osób dorosłych). Nie badałem przestrzeni na zewnątrz przez bardzo długi czas, ponieważ było tak gorąco. Polecam mały piknik / napój do jedzenia w połowie drogi?

Kompletne i bardzo pouczające muzeum. Strzałki na ziemi są bardzo dobrze zorientowane, aby nie zgubić nici i tym samym obejrzeć wszystkie wystawy. Odczekaj 3 godziny na pełną wizytę.

Mega szerokie spektrum praktycznie wszystkich działów nauki. niesamowite jakie rzeczy ludzie wymyślili nie mają takiego wsparcia jakie jest dostępne teraz.