Dodaj daty

Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej

Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej

Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Waszyngton, DC: Wycieczka po mieście tramwajem Hop-On Hop-Off po Starym Mieście

1. Waszyngton, DC: Wycieczka po mieście tramwajem Hop-On Hop-Off po Starym Mieście

Nazwany „Najlepszą wycieczką po Waszyngtonie” przez Washingtonian Magazine i jedną z 10 najlepszych tras typu hop-on hop-off na świecie przez Forbes, Old Town Trolley oferuje najbardziej wszechstronną wycieczkę po stolicy kraju. Zrelaksuj się, podczas gdy doświadczeni przewodnicy pomogą Ci odkryć piękno i majestat Waszyngtonu Ta popularna wycieczka obejmuje główne atrakcje Waszyngtonu, takie jak Pomnik Lincolna, Biały Dom, muzea Instytutu Smithsona i Pomnik Weterana Wietnamu. Doświadczeni przewodnicy dzielą się barwnymi anegdotami, humorystycznymi historiami i dobrze zbadanymi informacjami historycznymi. Uaktualnienie obejmuje wycieczkę trolejbusem po Cmentarzu Narodowym w Arlington, trwały hołd dla tych, którzy poświęcili swoje życie obronie narodu. Zostaniesz przetransportowany do niektórych z najbardziej znanych grobów i pomników. Przystanki tramwaju DC City Tour: 1. 1001 E. St. NW: Washington Welcome Center/Ford's Theatre/Peterson House 2. 1401 Pennsylvania Ave: Biały Dom/Centrum dla odwiedzających Biały Dom/Pomnik z I wojny światowej 3. 701 Constitution Ave NW: National Archives (West/East Gallery of the NGA, Navy Memorial) 4. 400 New Jersey Ave NW: Pomnik Amerykanów pochodzenia japońskiego/Hyatt Regency 5. 50 Massachusetts Ave NE: Union Station i Smithsonian Postal Museum 6. 1st St.NE: Kapitol Stanów Zjednoczonych (Ogrody Botaniczne, Sąd Najwyższy i Biblioteka Kongresu) 7. 600 Independence Ave SW: Muzeum Lotnictwa/Kosmosu, Muzeum Indian Amerykańskich/Pomnik Eisenhowera 8. Maine Ave SW przy 9th St. SW: The Wharf 9. 700 L'Enfant Plaza SW: Międzynarodowe Muzeum Szpiegów 10. 1398 Independence Ave SW: Washington Monument, Smithsonian Museums and Castle, Holocaust Memorial Museum 11. 16 E Basin Dr SW: Jefferson Memorial/George Mason Memorial 12. 1964 Independence Ave SW: Pomnik Franklina D. Roosevelta / Pomnik Martina Luthera Kinga Jr. 13. 2 Lincoln Memorial Cir. NW: Pomnik Lincolna / Pomnik Weteranów Wietnamu / Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej / Pomnik II Wojny Światowej 14. 1400 Constitution Ave NW: Narodowe Muzeum Historii Ameryki/Narodowe Muzeum Historii i Kultury Afroamerykanów/Narodowe Muzeum Historii Naturalnej 15. 800 F St. NW: National Portrait Gallery/American Art Museum (tymczasowo zamknięte z powodu targu świątecznego) Przystanki wózka cmentarnego w Arlington: • Cmentarz Narodowy w Arlington • Grób Prezydenta Johna F. Kennedy'ego • Pomnik Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych • Johna J. Pershinga • Grób Nieznanego Żołnierza • Dom w Arlington • Pomnik wojenny Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych Iwo Jima • Korty kolumbarium w Arlington Niche Wall

Waszyngton DC: Wycieczka piesza z przewodnikiem po zabytkach

2. Waszyngton DC: Wycieczka piesza z przewodnikiem po zabytkach

Zacznij od pobrania aplikacji Action Tour Guide, która będzie pełnić funkcję osobistego przewodnika, audioprzewodnika i mapy w jednym. Uwaga: Ta ponad 2-kilometrowa trasa obejmuje najważniejsze atrakcje Waszyngtonu w ciągu 1-2 godzin. Odwiedź najbardziej kultowe zabytki stolicy Ameryki podczas tej elastycznej wycieczki z przewodnikiem. Zobacz Biały Dom, pomnik Lincolna, budynek Kapitolu i wiele więcej, a także poznaj rewolucyjną historię powstania Waszyngtonu. Oprócz tego, że została opracowana przez lokalnych przewodników, kreatywnych pisarzy i profesjonalnych lektorów, większość przystanków na trasie ma animowane filmy, które pozwolą Ci zwizualizować to, czego nie możesz zobaczyć, takie jak migawki z różnych wieków lub wnętrza pomieszczeń. Swoją przygodę rozpoczniesz obok Pershing Park, naprzeciwko południowego trawnika Białego Domu. Stamtąd udaj się do samego Białego Domu, gdzie możesz podziwiać siedzibę amerykańskiej władzy i dowiedzieć się kilku fascynujących ciekawostek na temat jego budowy. Stamtąd udaj się na południe w kierunku Ogrodów Konstytucji, aby po drodze poznać skomplikowaną historię Waszyngtonu. W ogrodach znajdziesz najbardziej kontrowersyjny pomnik w mieście: Pomnik Weteranów z Wietnamu. Następnie udaj się do pomnika Lincolna, jednego z najbardziej kultowych pomników w Waszyngtonie. Następny jest Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej, gdzie usłyszysz o zaciętej walce politycznej, która wstrząsnęła Białym Domem podczas tego krwawego konfliktu. Kontynuując podróż na wschód, dowiesz się o następstwach wojny 1812 roku i o tym, jak Waszyngton stał się tym, czym jest dzisiaj. Następnym pomnikiem, do którego dotrzesz, będzie pomnik Martina Luthera Kinga Jr. Memorial, honorujący najbardziej szanowanego przywódcę praw obywatelskich w kraju. Następnie przejdź przez most Kutz i dowiedz się, dlaczego rzeka Potomac jest tak ważna dla historii tego miasta. Z tego mostu będziesz mógł również zobaczyć imponujący pomnik Thomasa Jeffersona. Później dotrzyj do National Mall, który z pewnością widziałeś w telewizji wiele razy. Przyjrzyj się z bliska pomnikowi Waszyngtona i poznaj historię powiązań Jerzego Waszyngtona z tym ważnym miastem. Jeśli lubisz muzea, następny odcinek trasy jest absolutnie dla Ciebie. Miniesz Narodowe Muzeum Historii i Kultury Afroamerykańskiej, Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej Smithsonian, Narodowe Muzeum Historii Naturalnej Smithsonian i Narodową Galerię Sztuki. Na ostatnim etapie wycieczki odwiedź trzy najważniejsze budynki w mieście: Bibliotekę Kongresu, budynek Kapitolu i Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Wycieczka kończy się pośród tych trzech inspirujących struktur.

Półdniowa wycieczka po najważniejszych zabytkach Waszyngtonu

3. Półdniowa wycieczka po najważniejszych zabytkach Waszyngtonu

Waszyngton prezentuje jedne z najbardziej majestatycznych pomników i pomników w Ameryce. Mając tak wiele do zobaczenia, ta wycieczka autokarowa jest świetną opcją orientacyjną, szczególnie dla tych, którzy mają mało czasu. Dostosowana do zaoferowania historycznej podróży przez bogate dziedzictwo Stanów Zjednoczonych, wycieczka jest szybkim i skutecznym sposobem na poznanie historii stolicy. Przejedź obok najważniejszych zabytków, muzeów i atrakcji, aby przeżyć historię Ameryki podczas 3-godzinnej wycieczki. Podczas wycieczki zatrzymasz się przy następujących pomnikach i pomnikach, aby zrobić zdjęcia: • Kapitol Stanów Zjednoczonych (tylko z zewnątrz i tylko przystanek na zdjęcia) • Biały Dom (tylko z zewnątrz i tylko przystanek na zdjęcia) • Pomnik II wojny światowej • Memoriał Martina Luthera Kinga Jr • Koreański Memoriał • Pomnik Wietnamu • Pomnik Wietnamskich Kobiet • Pomnik Lincolna (wycieczka kończy się przy tym pomniku)

Smithsonian National Museum of Air & Space: wycieczka z przewodnikiem

4. Smithsonian National Museum of Air & Space: wycieczka z przewodnikiem

Smithsonian National Air and Space Museum zajmuje się nie tylko eksploracją pozaziemską. Obejmuje wszystko, od wczesnej historii lotów po wyścig kosmiczny i lądowania na księżycu. Twój lokalny anglojęzyczny przewodnik będzie nie tylko ekspertem od muzeum, ale także podzieli się z Tobą mieszanką informacji historycznych i naukowych, historii i zaskakujących szczegółów. Najważniejsze informacje o trasie: • Widząc moduł dowodzenia Apollo 11 • Dotykanie prawdziwych skał księżycowych • Poznawanie skafandra kosmicznego i księżycowych butów Buzza Aldrina • Odkrywanie modelu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej • Zwiedzanie światowej sławy wczesnych samolotów, takich jak samolot Brata Wrighta z 1903 r. i Spirit of St. Louis • Odkrywanie historii wiodącego na świecie programu lotniczego i kosmicznego oraz innowacyjnej technologii, która umożliwiła lądowanie człowieka na Księżycu • Możliwość zakupu lodów liofilizowanych • Dowiedz się, jak to jest być dzisiaj astronautą Z ponad 760 000 stóp kwadratowych powierzchni w kolekcji, będziesz wdzięczny za pasjonującego i wciągającego przewodnika, który poprowadzi Cię, wnosi osobisty akcent do każdej wycieczki, dodając po drodze własne ulubione anegdoty i wskazówki. Uwaga: Muzeum Lotnictwa i Kosmosu jest obecnie w trakcie ogromnej budowy i pozostanie tak przez wiele lat. Oznacza to, że wiele z opisanych eksponatów może nie być wystawionych. Zwiedzanie będzie dostosowywane na podstawie zmieniających się etapów remontu i dostępnych eksponatów. Oto link do strony internetowej muzeum, jeśli chcesz mieć aktualną listę tego, co możesz zobaczyć podczas wizyty: https://airandspace.si.edu/exhibitions/now-view. Dziękuję za zrozumienie.

Waszyngton: wycieczka piesza z przewodnikiem po National Mall

5. Waszyngton: wycieczka piesza z przewodnikiem po National Mall

Podczas naszej wycieczki pieszej z przewodnikiem po smartfonie, uwzględniającej lokalizację, zobaczysz najbardziej znane zabytki i muzea w Waszyngtonie z kilkoma ukrytymi klejnotami pomiędzy nimi, korzystając z mocy naszej opatentowanej technologii wycieczek pieszych i opowiadania historii. Idź we własnym tempie i planuj. Podczas naszej przygody zobaczysz pomniki, pomniki i pomniki wojny w Wietnamie, Lincolna, Waszyngtona, wojny koreańskiej, drugiej wojny światowej, generała Granta, Garfielda, Buffalo Dancer, Joana Miro i Marca Chagalla, pomniki i posągi. Zobaczysz także Smithsonowskie muzea historii amerykańskiej, historii naturalnej, powietrza i kosmosu, Indian amerykańskich, Galerię Narodową i ogród rzeźb, do których wstęp jest bezpłatny, jeśli oczywiście są otwarte. Po drodze podzielę się z wami historiami każdej witryny, jej ukrytymi tajemnicami oraz tym, jak wpłynęły i zmieniły Stany Zjednoczone. Zasugeruję nawet miejsce na lunch i piknik po drodze.

DC: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off i taksówka wodna z możliwością zwiedzania

6. DC: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off i taksówka wodna z możliwością zwiedzania

Big Bus jest oficjalną preferowaną wycieczką Festiwalu Kwitnącej Wiśni. Nikt nie przybliży Cię do naturalnego piękna stolicy kraju. Zobacz to, co najlepsze w Waszyngtonie w ciągu zaledwie 3 dni dzięki wycieczce łączonej. Wskocz na pokład otwartego piętrowego autobusu Big Bus, aby zwiedzić miasto we własnym tempie i we własnym języku z cyfrowym komentarzem audio. Następnie wejdź na pokład taksówki wodnej Monuments Water Taxi, aby odbyć malowniczą wycieczkę między nabrzeżem a Georgetown. Podczas przejażdżki autobusem zobaczysz kultowe pomniki i miejsca pamięci, w tym Biały Dom, Kapitol, Pomnik Waszyngtona i Cmentarz Narodowy Arlington. Wysiądź na przystankach wzdłuż trasy, aby zwiedzić Narodowe Muzeum Historii Smithsonian, Muzeum Lotnictwa i Kosmosu i nie tylko. Wysiądź na National Mall, aby oddać hołd niektórym z najważniejszych postaci w kraju, w tym Abrahamowi Lincolnowi i Martinowi Lutherowi Kingowi Jr. Jeśli chcesz zagłębić się w historię miasta, odwiedź Bibliotekę Kongresu lub Międzynarodowe Muzeum Szpiegostwa. Słuchaj cyfrowych komentarzy w wielu językach, aby poznać najważniejsze atrakcje i zabytki miasta w swoim ojczystym języku. Ciesz się elastycznością zwiedzania miasta we własnym tempie, poświęcając tyle czasu, ile potrzebujesz, aby w pełni docenić wszystko, co stolica kraju ma do zaoferowania. Po zapoznaniu się z historią i kulturą centrum DC, wybierz się na rejs taksówką wodną Monuments do Georgetown i przejdź się po malowniczej dzielnicy kolonialnej pełnej kawiarni, sklepów i zabytkowych domów. Poczuj się, jakbyś przeniósł się w czasie, wędrując brukowanymi uliczkami.

Narodowe Muzeum Historii Ameryki: wycieczka z przewodnikiem

7. Narodowe Muzeum Historii Ameryki: wycieczka z przewodnikiem

Od rozszalałej grupy kolonistów po jedno z supermocarstw świata, Stany Zjednoczone wyrobiły sobie niezłą markę. Smithsonian National Museum of American History śledzi tę wspinaczkę za pomocą jedynej w swoim rodzaju kolekcji przedmiotów, pomagając zrozumieć tę burzliwą historię. Twój lokalny anglojęzyczny przewodnik będzie nie tylko ekspertem w dziedzinie muzeum, ale także podzieli się z Tobą mieszanką informacji historycznych, naukowych, kulturowych, społecznych, technologicznych i politycznych, historii i zaskakujących szczegółów. Najważniejsze informacje o trasie: • Prawdziwy sztandar z gwiazdami, który zainspirował narodowy hymn kraju • Dowiedz się więcej o pierwszym prezydencie, Jerzym Waszyngtonie, oglądając jego miecz • Dowiedz się, jak Hollywood pomogło ukształtować ten kraj • Rubinowe pantofelki Dorothy z „Czarnoksiężnika z Krainy Oz” • Omów segregację przy ladzie w Greensboro • Zobacz biurko Thomasa Jeffersona • Zrozumieć rolę kobiet poprzez wystawę pierwszych sukien damskich Dzięki kolekcji zawierającej ponad trzy miliony elementów historycznych będziesz wdzięczny swojemu pełnemu pasji i wciągającemu przewodnikowi, który poprowadzi Cię, nadając osobisty charakter każdej wycieczce, dodając własne ulubione anegdoty i wskazówki po drodze.

Waszyngton, DC: Archiwa Narodowe i Muzeum Historii Ameryki

8. Waszyngton, DC: Archiwa Narodowe i Muzeum Historii Ameryki

Wyrusz w ekscytującą podróż przez historię Stanów Zjednoczonych podczas naszej ekskluzywnej 2-godzinnej wycieczki. To doświadczenie obejmuje zarezerwowany wstęp do Archiwów Narodowych i Muzeum Historii Ameryki, dzięki czemu możesz dogłębnie poznać słynne zabytki Waszyngtonu. Podczas zwiedzania miasta poznasz Smithsonian Institution, największy kompleks muzealny na świecie. Przespacerujemy się wzdłuż historycznego National Mall, gdzie będziesz podziwiać wspaniałe widoki na Pomnik Waszyngtona, Kapitol i wiele imponujących muzeów. Twoi doświadczeni przewodnicy podzielą się historiami o fascynujących artefaktach, takich jak mundur i miecz Jerzego Waszyngtona, słynny kapelusz Abrahama Lincolna, flaga, która zainspirowała nasz hymn narodowy, oraz cenne przedmioty z kluczowych momentów w historii praw obywatelskich i praw wyborczych. Najważniejszym punktem wycieczki jest ekskluzywna wizyta w Archiwum Narodowym, gdzie będziesz miał wyjątkową okazję zobaczyć oryginalną Deklarację Niepodległości i Konstytucję. Spotkanie z tymi ważnymi dokumentami pogłębi twoje zrozumienie amerykańskiej historii.

Flex Pass na zwiedzanie Waszyngtonu: ponad 15 atrakcji w Waszyngtonie

9. Flex Pass na zwiedzanie Waszyngtonu: ponad 15 atrakcji w Waszyngtonie

Łatwy w użyciu Sightseeing Flex Pass to najłatwiejszy sposób na zobaczenie najlepszych atrakcji w Waszyngtonie. Wybierz 1, 2 lub 4 atrakcje i skorzystaj z pełnego wstępu na atrakcje, które najbardziej Cię interesują, oszczędzając do 60% na całkowity koszt wizyty. Zachwyć się kultowym krajobrazem Waszyngtonu i zobacz splendor rewolucjonistów, którzy zdefiniowali Stany Zjednoczone. Zwiedzaj zabytkową stolicę i zobacz Pomnik Lincolna, Pomnik Waszyngtona, Pomnik Martina Luthera Kinga Jr. i Pomnik Thomasa Jeffersona. Podziwiaj wizjonerską architekturę DC i zrób sobie selfie ze szczytu Big Bus Hop-On Hop-Off Tour, mijając budynek Kapitolu Stanów Zjednoczonych, malownicze National Mall, Biały Dom, Smithsonian Institution, Biblioteka Kongresu i Katedra Narodowa w Waszyngtonie. Pełną listę atrakcji można znaleźć pod następującym linkiem: https://www.sightseeingpass.com/en/washington-dc/flex-pass/attraction-list/ota.

Historia naturalna + Muzeum Lotnictwa i Kosmosu: wycieczka łączona z przewodnikiem

10. Historia naturalna + Muzeum Lotnictwa i Kosmosu: wycieczka łączona z przewodnikiem

To Twoja szansa, aby poznać dwa najpopularniejsze muzea w Waszyngtonie z pomocą naszych doświadczonych przewodników poruszających się wśród tłumów! Rozpocznij dzień od największej kolekcji historii naturalnej na świecie. Kamienie, kości i robaki domagają się Twojej uwagi w Muzeum Historii Naturalnej Smithsonian, gdy największy na świecie wypychany słoń trąbi na Twoje powitanie (ma na imię Henry!). Od najsłynniejszego pojedynczego artefaktu w kolekcji Smithsonian — (rzekomo) przeklętego Diamentu Nadziei — po niedawno odkrytą odnowioną Fossil Hall z Mastodonem, T-Rexem i Diplodokiem wiszącym nad ścieżką — Twoje wewnętrzne dziecko przypomni Ci, jak fascynujące jest to miejsce tajemnice świata przyrody. Po przerwie na regenerację przejdź przez słynne National Mall do muzeum Smithsonian Air & Space. Obecnie przechodzi własny remont, jest jeszcze co zobaczyć! Zaczynając od rodziny w Ohio, która rozwiązała problem, którego nawet Leonardo DaVinci nie potrafiłby rozwiązać. Mówimy oczywiście o braciach Wright, którzy wynieśli świat na zupełnie nowy poziom. Oryginalny Wright Flyer z 1903 roku otrzymuje własną galerię wystawową, która przygotowuje scenę dla tego, co nastąpi później. Od pierwszego samolotu wojskowego z 1909 r. (również dzieła Bros. Wright) po złoty wiek ustanawiania rekordów i lotnictwa komercyjnego – wyobraź sobie, ile odwagi wymagało powierzenie swojego życia tej nowatorskiej technologii. Następnie przejdź do jeszcze bardziej przerażających wyczynów w kosmicznych eksponatach. Tam, gdzie oglądasz niektóre z rzeczywistych artefaktów, człowiek wyruszył na podbój ogromnej nieznanej w niegościnnym środowisku, a następnie z powrotem w ciepłe objęcia Ziemi. Ale najwyższe wyżyny to wyżyny wyobraźni, które tak bardzo inspirują nas do ryzyka. Twój przewodnik opowie także o dwóch najsłynniejszych dziełach science fiction, które inspirują naukowców i technologię w Starship Enterprise i Star Wars X-Wing! Przeżyj dwa niezapomniane muzea w ramach jednego niezrównanego doświadczenia.

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj wg::

Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej: najlepsze atrakcje w pobliżu

Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej? Kliknij tutaj.