Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu

Zarezerwowano ponad 50 razy w ubiegłym tygodniu

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu
Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu: najlepsze atrakcje w pobliżu

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Neapol: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

Neapol: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

Zobacz miejsce, gdzie narodziła się pizza, dzięki 24-godzinnemu biletowi ważnemu na 2 różne trasy wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Odkryj niezapomniane miejsca i smaki kultury Neapolu we własnym tempie. Z biletem zwiedzisz jedno z najstarszych miast świata we własnym tempie dzięki wolności, jaką dają autobusy kursujące co 45–90 minut. Z nabrzeża można nawet podziwiać widoki na Wezuwiusza. Wycieczka typu hop-on hop-off jest też idealna, jeśli wybierasz się na zakupy i do licznych restauracji, które Neapol ma do zaoferowania. Skorzystaj z 24-godzinnego karnetu, aby zwiedzić następujące atrakcje: Trasa A Przystanek 1 – Largo Castello (Piazza Municipio) Przystanek 2 – Chiesa Del Gesu Nuovo Przystanek 3 – Piazza Dante – Ingresso Ai Decumani Przystanek 4 – Museo Archeologivo Nazionale Przystanek 5 – Porta San Gennaro Przystanek 6 – Palazzo Caracciolo Przystanek 7 – Stazione Garibaldi Przystanek 8 – Corso Umberto I Przystanek 9 – Piazza Bovio/Universita Trasa B Przystanek 1 – Largo Castello (Piazza Municipio) Przystanek 2 – Piazza Vittoria – Via Calabritto Przystanek 3 – Viale Dohrn Przystanek 4 – Mergellina – Piazza del Leone Przystanek 5 – Capo Posillipo – Veduta Panoramica Przystanek 6 – Posillipo Przystanek 7 – Parco Vigiliano Przystanek 8 – Via Petrarca Przystanek 9 – Piazza Vittoria Przystanek 10 – Chiatamonte Przystanek 11 – Via Acton/Porto Stazione Marittima, przystań promowa i Le Isole Del Golfo

Kampania: Artecard 3 - 7-dniowa lub Gold/Lite 365 City Pass

Kampania: Artecard 3 - 7-dniowa lub Gold/Lite 365 City Pass

Kup kartę Artecard na teren Neapolu i Kampanii, aby uzyskać dostęp do ponad 40 zabytków, muzeów i stanowisk archeologicznych, w tym ruin Pompejów, Herkulanum, Narodowego Muzeum Archeologicznego, Muzeum Madre, Muzeum i Królewskiego Lasu Capodimonte, Pałacu Królewskiego w Neapolu, zamku Sant'Elmo, kartuzji św. Marcina, Pałacu Królewskiego w Casercie, Paestum oraz Muzeum Archeologicznego Starożytnej Kapui. Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do wielu muzeów oraz ze zniżki na wstęp do wszystkich innych muzeów i stanowisk archeologicznych odwiedzanych później. Zwiedź miasto, podróżując bezpłatnie regionalnymi środkami komunikacji publicznej (Neapol i Kampania w systemie UnicoCampania). Odwiedź wybrane przez Ciebie miejsca o znaczeniu kulturowym. Wybieraj atrakcje ze znajdującej się poniżej listy i skorzystaj ze zniżek w wysokości maksymalnie 50% w pozostałych miejscach: • Park archeologiczny w Pompejach • Park archeologiczny w Ercolano • Narodowe Muzeum Archeologiczne • Pałac Królewski w Neapolu • Muzeum i Królewski Las Capodimonte • Pałac Królewski w Casercie • Narodowe Muzeum Archeologiczne w Paestum • Pałac Królewski w Neapolu • Kartuzja św. Marcina ze zbiorami muzealnymi • Muzeum Sztuki Współczesnej Donnaregina – Muzeum Madre • Muzeum Pignatelli Cortes • Muzeum Duca di Martina • Muzeum Miejskie w Castel Nuovo • Zamek Sant'Elmo • Park archeologiczny w Oplontis • Wykopaliska archeologiczne w Oplontis • Wykopaliska archeologiczne w Stabii • Wykopaliska archeologiczne Antiquarium di Boscoreale • Park archeologiczny w Baje • Muzeum Archeologiczne Campi Flegrei w zamku w Baje • Amfiteatr Flawiuszów • Park archeologiczny w Cumae • Muzeum Archeologiczne Starożytnej Kapui • Muzeum Gladiatorów • Amfiteatr w Kapui • Mitreum • Park archeologiczny w Paestum • Kartuzja św. Wawrzyńca • Park archeologiczny Elea-Velia

Neapol: 3-dniowy karnet na atrakcje i transport publiczny

Neapol: 3-dniowy karnet na atrakcje i transport publiczny

Skorzystaj z 1 karnetu miejskiego, który obejmuje dostęp do ponad 20 zabytków, muzeów i stanowisk archeologicznych w Neapolu, w tym Narodowego Muzeum Archeologicznego, Muzeum Madre, Muzeum i Królewskiego Lasu Capodimonte, Pałacu Królewskiego w Neapolu, zamku Sant'Elmo i kartuzji św. Marcina. Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do 3 muzeów lub innych atrakcji oraz ze zniżki na wstęp do wszystkich innych muzeów i stanowisk archeologicznych odwiedzanych później. Poznaj Neapol, podróżując bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej (Unico Campania). Korzystaj z metra – linii nr 1 „Metro dell'Arte”, linii nr 2 i linii nr 6, kolei linowo-terenowej, tramwajów oraz pociągów Circumflegrea, Cumana i Circumvesuviana.

Neapol: bilet do Narodowego Muzeum Archeologicznego i karty Pemcard

Neapol: bilet do Narodowego Muzeum Archeologicznego i karty Pemcard

Odwiedź Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu z jednodniowym biletem wstępu i podziwiaj jedną z najlepszych na świecie kolekcji artefaktów grecko-rzymskich. Karol III Hiszpański założył muzeum w połowie XVIII wieku. W muzeum znajdują się bogate zbiory antyków greckich i rzymskich. Trzon kolekcji pochodzi z kolekcji Farnese i obejmuje grawerowane klejnoty oraz marmury Farnese. Możesz także zobaczyć najbardziej znane kolekcje muzeum, a także nowe ekspozycje, w tym historię monet i słynny Tajny Gabinet. Uwaga: sekcja egipska jest zamknięta do 31 marca 2023 r.

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu - wycieczka z przewodnikiem

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Muzeum Archeologiczne w Neapolu podczas wycieczki z przewodnikiem. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki i zagłęb się w bogatą historię i sztukę starożytnych Włoch. Podziwiaj imponującą kolekcję dzieł sztuki i artefaktów ze znanych na całym świecie miejsc w Pompejach i Herkulanum. Twoja podróż rozpoczyna się w kasie biletowej muzeum, gdzie spotkasz swojego przewodnika. Omiń kolejki dzięki biletom wstępu bez kolejki i wejdź bezpośrednio do świata historycznych cudów. Poznaj jedno z najstarszych i najbardziej cenionych muzeów na świecie, w którym znajduje się znakomita kolekcja Farnese. Zobacz starożytne posągi Herkulesa, znaczące rzeźby "Tyranobójców" i budzące podziw Toro Farnese, a także rzeźby greckich bogów i rzymskich cesarzy. Zobacz z bliska niektóre z najlepiej zachowanych fresków i mozaik z Pompejów i Herkulanum, spacerując po rozległych galeriach muzeum. Podziwiaj niezwykłą rzymską kolekcję, w tym artefakty, które przetrwały katastrofalną erupcję Wezuwiusza w 79 roku naszej ery. Zanurz się w świecie sztuki klasycznej, odkrywając szeroką gamę artefaktów, monet i malowideł ściennych z historii starożytnej. Podczas całej wycieczki Twój kompetentny przewodnik podzieli się z Tobą spostrzeżeniami na temat pochodzenia i historii tych ponadczasowych arcydzieł. Ta wycieczka to nie tylko spacer po muzeum; to podróż przez wieki, oferująca unikalne spojrzenie na starożytne cywilizacje.

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne - zwiedzanie i audioprzewodnik

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne - zwiedzanie i audioprzewodnik

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu jest jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych muzeów we Włoszech, jednym z najstarszych i najważniejszych na świecie ze względu na bogactwo i wyjątkowość swojego dziedzictwa. Imponujące w swojej architekturze i zbiorach, protagonista życia kulturalnego w mieście, muzeum jest niezbędnym przystankiem, aby przeżyć inicjacyjną podróż do świata starożytności. Wizyta w Mann oznacza dotknięcie jednego z kamieni węgielnych historii kultury włoskiej i zachodniej. Zatrać się w pokojach, w których znajduje się grupa arcydzieł z kolekcji Farnese. Pozwól się olśnić znaleziskami z Herkulanum i Pompejów, w tym wspaniałymi freskami i mozaikami, posągami, cennymi i codziennymi przedmiotami. Odwiedź wspaniałą sekcję egipską lub jedną z wielu wystaw czasowych zaplanowanych na cały rok. Podziwiaj wnętrze Sekretnego Gabinetu, w którym znajdują się "obsceniczne" znaleziska, świadczące o starożytnych zwyczajach erotycznych. Zapewnimy Ci poręczny przewodnik audio do pobrania bezpośrednio na telefon komórkowy oraz bilet wstępu z pierwszeństwem, abyś mógł w pełni i autonomicznie cieszyć się pięknem MANN. Dzień przed wycieczką nasz zespół skontaktuje się z Tobą przez WhatsApp lub e-mail: wyślemy Ci bilety i wszystkie potrzebne informacje. Pamiętaj, aby pobrać na swój smartfon całą zawartość przed wizytą. W ruinach i muzeach nie ma bezpłatnego Wi-Fi, a zasięg sieci komórkowej nie zawsze jest dobry. Rezerwacje dokonane po godzinie 18:00 zostaną zrealizowane następnego dnia po godzinie 8:00 rano.

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne audioprzewodnik

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne audioprzewodnik

Aplikacja Itguides oferuje dokładniejszy przewodnik audio po Muzeum Archeologicznym w Neapolu, zawierający 85 ciekawych miejsc, każdy z dźwiękiem, zdjęciami i hipertekstem. Odkryj 3-metrowego odpoczywającego Herkulesa! Podziwiaj wdzięk i erotyczną pozę Venus Callipigia. Poszukaj mozaik Domu Fauno i zobacz Aleksandra podczas bitwy z królem perskim. nie zapomnij o kolekcji egipskiej i słynnym „Gabinetto segreto”.

Neapol: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Neapol: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Neapol we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki po polowaniu na padlinożercę na urządzenie mobilne (poprzez link i dane logowania otrzymane na booking), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Neapolu. Wycieczkę możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę w Narodowym Muzeum Archeologicznym z jego wyjątkowymi eksponatami! Odwiedź Muzeum Kaplicy Sansevero, które sprawi, że zaniemówisz sztuką, która zachwyca od wieków, nawet klasztor San Domenico Maggiore z jego oszałamiającą fasadą zdominuje Twoją wycieczkę. Zrób zdjęcie w zapierającym dech w piersiach kompleksie Santa Chiara w centrum miasta i zatrać się w Gesu' Nuovo z charakterystyczną kamienną fasadą i bogato zdobionym wnętrzem wypełnionym dziełami sztuki religijnej. Odwiedź św. Mikołaja Miłosiernego z jego wyjątkową lokalizacją i historią. Przejdziesz także obok Fontanny Neptuna, która szczególnie nocą sprawi wrażenie, że jesteś w scenerii filmowej. Podziwiaj Maschio Angioino, kamienny zamek/twierdzę, w której wielu chciałoby mieszkać. Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Galleria Umberto w centrum miasta, a Piazza del Plebiscito będzie wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki. Na koniec wycieczki czeka na Ciebie opowieść o prawdziwym Świętym z Neapolu, nie przegap tego... Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko po dotarciu do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Neapol: Wycieczka audio z przewodnikiem

Neapol: Wycieczka audio z przewodnikiem

Witamy w urzekającym Neapolu, gdzie historia, kultura i tętniąca życiem energia łączą się, tworząc wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Wyrusz w podróż przez serce tego starożytnego włoskiego klejnotu dzięki naszej wycieczce audio z przewodnikiem po Neapolu. Ta wciągająca wycieczka została zaprojektowana tak, aby być Twoim osobistym towarzyszem podczas zwiedzania miasta we własnym tempie, pozwalając Ci zagłębić się w jego bogatą przeszłość, odkryć ukryte skarby i delektować się smakami słynnej kuchni. Neapol, ze swoją historią sięgającą czasów starożytnych, odcisnął niezatarte piętno na świecie. Od pozostałości cywilizacji grecko-rzymskiej po średniowieczny urok wąskich uliczek, miasto jest skarbnicą cudów kultury i architektury. Nasza wycieczka audio z przewodnikiem jest skrupulatnie przygotowana, aby zapewnić Ci wnikliwą narrację, ciekawe anegdoty i komentarze ekspertów, zapewniając głębsze zrozumienie dziedzictwa Neapolu. Spacerując po tętniących życiem ulicach, podziwiając historyczne zabytki i rozkoszując się lokalną atmosferą, nasza wycieczka audio będzie Twoim pouczającym i wciągającym towarzyszem. Niezależnie od tego, czy pociąga Cię wielkość historycznych zamków Neapolu, artystyczne arcydzieła w jego muzeach, czy autentyczne smaki neapolitańskiej pizzy, ta wycieczka z przewodnikiem poprowadzi Cię przez najważniejsze atrakcje, jednocześnie pozwalając na elastyczność, aby zatrzymać się w miejscach, które Cię interesują. Dowiedz się więcej o 19 najważniejszych atrakcjach turystycznych Neapolu. Jego historia, kultura, mity, architektura i inne ważne fakty znajdują się w tym komentarzu audio, który rozpoczyna się od dworca centralnego miasta, a następnie trasa stopniowo przesuwa się jeden po drugim. 1. Stazione Napoli Centrale 2. Museo del Tesoro di San Gennaro 3. Napoli Sotterranea 4. Via San Gregorio Armeno 5. Archivio di Stato di Napoli 6. Museo Cappella Sansevero 7. Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu 8. Complesso Monumentale di Santa Chiara 9. Chiesa del Gesù Nuovo 10. Castel Sant'Elmo 11. Certosa e Museo di San Martino 12. Via Toledo 13. Teatr San Carlo 14. Pałac Królewski w Neapolu 15. Piazza del Plebiscito 16. Galleria Borbonica 17. Castel dell'Ovo 18. Via Francesco Caracciolo 19. Catacombe di San Gaudioso Załóż więc słuchawki, wciśnij play i pozwól, aby Neapol Self-Guided Audio Tour stał się Twoim kluczem do odkrycia tajemnic i historii, które sprawiają, że to miasto jest prawdziwym klejnotem Morza Śródziemnego. Zanurz się w pięknie i historii Neapolu, poruszając się po jego urokliwych uliczkach i odkrywając duszę tego urzekającego miejsca.

Kampania: Pompei+Herculaneum+Vesuvius audioprzewodnik

Kampania: Pompei+Herculaneum+Vesuvius audioprzewodnik

Będziesz mógł całkowicie swobodnie korzystać z audioprzewodników zaraz po zakupie, zaczynając słuchać treści i szczegółowo projektować interesujące miejsca, które zobaczysz. Korzystając z własnego smartfona, masz pewność, że urządzenie jest zdezynfekowane: jest Twoje! Aplikacja pomoże Ci dotrzeć do interesującego Cię miejsca dzięki mapom i lokalizacji geograficznej. Bardziej złożone punkty zainteresowania, na przykład Wielki Domus w Pompejach i Ruiny Herkulanum (jak jeden z Menandro, Dom Cervi, itp.) lub duża kolekcja w MANN (jak kolekcja Farnese, kolekcja egipska itp.) kilka sekcji, aby upewnić się, że zawsze jesteś dobrze połączony z tym, co oglądasz. W przypadku każdej wątpliwości lub problemu związanego z korzystaniem z aplikacji ITGUIDES, w aplikacji znajduje się kontakt WhatsApp, aby zapewnić odpowiednie wsparcie.

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Neapol: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

Neapol: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off

Zobacz miejsce, gdzie narodziła się pizza, dzięki 24-godzinnemu biletowi ważnemu na 2 różne trasy wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Odkryj niezapomniane miejsca i smaki kultury Neapolu we własnym tempie. Z biletem zwiedzisz jedno z najstarszych miast świata we własnym tempie dzięki wolności, jaką dają autobusy kursujące co 45–90 minut. Z nabrzeża można nawet podziwiać widoki na Wezuwiusza. Wycieczka typu hop-on hop-off jest też idealna, jeśli wybierasz się na zakupy i do licznych restauracji, które Neapol ma do zaoferowania. Skorzystaj z 24-godzinnego karnetu, aby zwiedzić następujące atrakcje: Trasa A Przystanek 1 – Largo Castello (Piazza Municipio) Przystanek 2 – Chiesa Del Gesu Nuovo Przystanek 3 – Piazza Dante – Ingresso Ai Decumani Przystanek 4 – Museo Archeologivo Nazionale Przystanek 5 – Porta San Gennaro Przystanek 6 – Palazzo Caracciolo Przystanek 7 – Stazione Garibaldi Przystanek 8 – Corso Umberto I Przystanek 9 – Piazza Bovio/Universita Trasa B Przystanek 1 – Largo Castello (Piazza Municipio) Przystanek 2 – Piazza Vittoria – Via Calabritto Przystanek 3 – Viale Dohrn Przystanek 4 – Mergellina – Piazza del Leone Przystanek 5 – Capo Posillipo – Veduta Panoramica Przystanek 6 – Posillipo Przystanek 7 – Parco Vigiliano Przystanek 8 – Via Petrarca Przystanek 9 – Piazza Vittoria Przystanek 10 – Chiatamonte Przystanek 11 – Via Acton/Porto Stazione Marittima, przystań promowa i Le Isole Del Golfo

Kampania: Artecard 3 - 7-dniowa lub Gold/Lite 365 City Pass

Kampania: Artecard 3 - 7-dniowa lub Gold/Lite 365 City Pass

Kup kartę Artecard na teren Neapolu i Kampanii, aby uzyskać dostęp do ponad 40 zabytków, muzeów i stanowisk archeologicznych, w tym ruin Pompejów, Herkulanum, Narodowego Muzeum Archeologicznego, Muzeum Madre, Muzeum i Królewskiego Lasu Capodimonte, Pałacu Królewskiego w Neapolu, zamku Sant'Elmo, kartuzji św. Marcina, Pałacu Królewskiego w Casercie, Paestum oraz Muzeum Archeologicznego Starożytnej Kapui. Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do wielu muzeów oraz ze zniżki na wstęp do wszystkich innych muzeów i stanowisk archeologicznych odwiedzanych później. Zwiedź miasto, podróżując bezpłatnie regionalnymi środkami komunikacji publicznej (Neapol i Kampania w systemie UnicoCampania). Odwiedź wybrane przez Ciebie miejsca o znaczeniu kulturowym. Wybieraj atrakcje ze znajdującej się poniżej listy i skorzystaj ze zniżek w wysokości maksymalnie 50% w pozostałych miejscach: • Park archeologiczny w Pompejach • Park archeologiczny w Ercolano • Narodowe Muzeum Archeologiczne • Pałac Królewski w Neapolu • Muzeum i Królewski Las Capodimonte • Pałac Królewski w Casercie • Narodowe Muzeum Archeologiczne w Paestum • Pałac Królewski w Neapolu • Kartuzja św. Marcina ze zbiorami muzealnymi • Muzeum Sztuki Współczesnej Donnaregina – Muzeum Madre • Muzeum Pignatelli Cortes • Muzeum Duca di Martina • Muzeum Miejskie w Castel Nuovo • Zamek Sant'Elmo • Park archeologiczny w Oplontis • Wykopaliska archeologiczne w Oplontis • Wykopaliska archeologiczne w Stabii • Wykopaliska archeologiczne Antiquarium di Boscoreale • Park archeologiczny w Baje • Muzeum Archeologiczne Campi Flegrei w zamku w Baje • Amfiteatr Flawiuszów • Park archeologiczny w Cumae • Muzeum Archeologiczne Starożytnej Kapui • Muzeum Gladiatorów • Amfiteatr w Kapui • Mitreum • Park archeologiczny w Paestum • Kartuzja św. Wawrzyńca • Park archeologiczny Elea-Velia

Neapol: 3-dniowy karnet na atrakcje i transport publiczny

Neapol: 3-dniowy karnet na atrakcje i transport publiczny

Skorzystaj z 1 karnetu miejskiego, który obejmuje dostęp do ponad 20 zabytków, muzeów i stanowisk archeologicznych w Neapolu, w tym Narodowego Muzeum Archeologicznego, Muzeum Madre, Muzeum i Królewskiego Lasu Capodimonte, Pałacu Królewskiego w Neapolu, zamku Sant'Elmo i kartuzji św. Marcina. Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do 3 muzeów lub innych atrakcji oraz ze zniżki na wstęp do wszystkich innych muzeów i stanowisk archeologicznych odwiedzanych później. Poznaj Neapol, podróżując bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej (Unico Campania). Korzystaj z metra – linii nr 1 „Metro dell'Arte”, linii nr 2 i linii nr 6, kolei linowo-terenowej, tramwajów oraz pociągów Circumflegrea, Cumana i Circumvesuviana.

Neapol: bilet do Narodowego Muzeum Archeologicznego i karty Pemcard

Neapol: bilet do Narodowego Muzeum Archeologicznego i karty Pemcard

Odwiedź Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu z jednodniowym biletem wstępu i podziwiaj jedną z najlepszych na świecie kolekcji artefaktów grecko-rzymskich. Karol III Hiszpański założył muzeum w połowie XVIII wieku. W muzeum znajdują się bogate zbiory antyków greckich i rzymskich. Trzon kolekcji pochodzi z kolekcji Farnese i obejmuje grawerowane klejnoty oraz marmury Farnese. Możesz także zobaczyć najbardziej znane kolekcje muzeum, a także nowe ekspozycje, w tym historię monet i słynny Tajny Gabinet. Uwaga: sekcja egipska jest zamknięta do 31 marca 2023 r.

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu - wycieczka z przewodnikiem

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Muzeum Archeologiczne w Neapolu podczas wycieczki z przewodnikiem. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki i zagłęb się w bogatą historię i sztukę starożytnych Włoch. Podziwiaj imponującą kolekcję dzieł sztuki i artefaktów ze znanych na całym świecie miejsc w Pompejach i Herkulanum. Twoja podróż rozpoczyna się w kasie biletowej muzeum, gdzie spotkasz swojego przewodnika. Omiń kolejki dzięki biletom wstępu bez kolejki i wejdź bezpośrednio do świata historycznych cudów. Poznaj jedno z najstarszych i najbardziej cenionych muzeów na świecie, w którym znajduje się znakomita kolekcja Farnese. Zobacz starożytne posągi Herkulesa, znaczące rzeźby "Tyranobójców" i budzące podziw Toro Farnese, a także rzeźby greckich bogów i rzymskich cesarzy. Zobacz z bliska niektóre z najlepiej zachowanych fresków i mozaik z Pompejów i Herkulanum, spacerując po rozległych galeriach muzeum. Podziwiaj niezwykłą rzymską kolekcję, w tym artefakty, które przetrwały katastrofalną erupcję Wezuwiusza w 79 roku naszej ery. Zanurz się w świecie sztuki klasycznej, odkrywając szeroką gamę artefaktów, monet i malowideł ściennych z historii starożytnej. Podczas całej wycieczki Twój kompetentny przewodnik podzieli się z Tobą spostrzeżeniami na temat pochodzenia i historii tych ponadczasowych arcydzieł. Ta wycieczka to nie tylko spacer po muzeum; to podróż przez wieki, oferująca unikalne spojrzenie na starożytne cywilizacje.

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne - zwiedzanie i audioprzewodnik

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne - zwiedzanie i audioprzewodnik

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu jest jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych muzeów we Włoszech, jednym z najstarszych i najważniejszych na świecie ze względu na bogactwo i wyjątkowość swojego dziedzictwa. Imponujące w swojej architekturze i zbiorach, protagonista życia kulturalnego w mieście, muzeum jest niezbędnym przystankiem, aby przeżyć inicjacyjną podróż do świata starożytności. Wizyta w Mann oznacza dotknięcie jednego z kamieni węgielnych historii kultury włoskiej i zachodniej. Zatrać się w pokojach, w których znajduje się grupa arcydzieł z kolekcji Farnese. Pozwól się olśnić znaleziskami z Herkulanum i Pompejów, w tym wspaniałymi freskami i mozaikami, posągami, cennymi i codziennymi przedmiotami. Odwiedź wspaniałą sekcję egipską lub jedną z wielu wystaw czasowych zaplanowanych na cały rok. Podziwiaj wnętrze Sekretnego Gabinetu, w którym znajdują się "obsceniczne" znaleziska, świadczące o starożytnych zwyczajach erotycznych. Zapewnimy Ci poręczny przewodnik audio do pobrania bezpośrednio na telefon komórkowy oraz bilet wstępu z pierwszeństwem, abyś mógł w pełni i autonomicznie cieszyć się pięknem MANN. Dzień przed wycieczką nasz zespół skontaktuje się z Tobą przez WhatsApp lub e-mail: wyślemy Ci bilety i wszystkie potrzebne informacje. Pamiętaj, aby pobrać na swój smartfon całą zawartość przed wizytą. W ruinach i muzeach nie ma bezpłatnego Wi-Fi, a zasięg sieci komórkowej nie zawsze jest dobry. Rezerwacje dokonane po godzinie 18:00 zostaną zrealizowane następnego dnia po godzinie 8:00 rano.

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne audioprzewodnik

Neapol: Narodowe Muzeum Archeologiczne audioprzewodnik

Aplikacja Itguides oferuje dokładniejszy przewodnik audio po Muzeum Archeologicznym w Neapolu, zawierający 85 ciekawych miejsc, każdy z dźwiękiem, zdjęciami i hipertekstem. Odkryj 3-metrowego odpoczywającego Herkulesa! Podziwiaj wdzięk i erotyczną pozę Venus Callipigia. Poszukaj mozaik Domu Fauno i zobacz Aleksandra podczas bitwy z królem perskim. nie zapomnij o kolekcji egipskiej i słynnym „Gabinetto segreto”.

Neapol: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Neapol: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Neapol we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki po polowaniu na padlinożercę na urządzenie mobilne (poprzez link i dane logowania otrzymane na booking), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Neapolu. Wycieczkę możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę w Narodowym Muzeum Archeologicznym z jego wyjątkowymi eksponatami! Odwiedź Muzeum Kaplicy Sansevero, które sprawi, że zaniemówisz sztuką, która zachwyca od wieków, nawet klasztor San Domenico Maggiore z jego oszałamiającą fasadą zdominuje Twoją wycieczkę. Zrób zdjęcie w zapierającym dech w piersiach kompleksie Santa Chiara w centrum miasta i zatrać się w Gesu' Nuovo z charakterystyczną kamienną fasadą i bogato zdobionym wnętrzem wypełnionym dziełami sztuki religijnej. Odwiedź św. Mikołaja Miłosiernego z jego wyjątkową lokalizacją i historią. Przejdziesz także obok Fontanny Neptuna, która szczególnie nocą sprawi wrażenie, że jesteś w scenerii filmowej. Podziwiaj Maschio Angioino, kamienny zamek/twierdzę, w której wielu chciałoby mieszkać. Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Galleria Umberto w centrum miasta, a Piazza del Plebiscito będzie wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki. Na koniec wycieczki czeka na Ciebie opowieść o prawdziwym Świętym z Neapolu, nie przegap tego... Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko po dotarciu do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Neapol: Wycieczka audio z przewodnikiem

Neapol: Wycieczka audio z przewodnikiem

Witamy w urzekającym Neapolu, gdzie historia, kultura i tętniąca życiem energia łączą się, tworząc wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Wyrusz w podróż przez serce tego starożytnego włoskiego klejnotu dzięki naszej wycieczce audio z przewodnikiem po Neapolu. Ta wciągająca wycieczka została zaprojektowana tak, aby być Twoim osobistym towarzyszem podczas zwiedzania miasta we własnym tempie, pozwalając Ci zagłębić się w jego bogatą przeszłość, odkryć ukryte skarby i delektować się smakami słynnej kuchni. Neapol, ze swoją historią sięgającą czasów starożytnych, odcisnął niezatarte piętno na świecie. Od pozostałości cywilizacji grecko-rzymskiej po średniowieczny urok wąskich uliczek, miasto jest skarbnicą cudów kultury i architektury. Nasza wycieczka audio z przewodnikiem jest skrupulatnie przygotowana, aby zapewnić Ci wnikliwą narrację, ciekawe anegdoty i komentarze ekspertów, zapewniając głębsze zrozumienie dziedzictwa Neapolu. Spacerując po tętniących życiem ulicach, podziwiając historyczne zabytki i rozkoszując się lokalną atmosferą, nasza wycieczka audio będzie Twoim pouczającym i wciągającym towarzyszem. Niezależnie od tego, czy pociąga Cię wielkość historycznych zamków Neapolu, artystyczne arcydzieła w jego muzeach, czy autentyczne smaki neapolitańskiej pizzy, ta wycieczka z przewodnikiem poprowadzi Cię przez najważniejsze atrakcje, jednocześnie pozwalając na elastyczność, aby zatrzymać się w miejscach, które Cię interesują. Dowiedz się więcej o 19 najważniejszych atrakcjach turystycznych Neapolu. Jego historia, kultura, mity, architektura i inne ważne fakty znajdują się w tym komentarzu audio, który rozpoczyna się od dworca centralnego miasta, a następnie trasa stopniowo przesuwa się jeden po drugim. 1. Stazione Napoli Centrale 2. Museo del Tesoro di San Gennaro 3. Napoli Sotterranea 4. Via San Gregorio Armeno 5. Archivio di Stato di Napoli 6. Museo Cappella Sansevero 7. Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu 8. Complesso Monumentale di Santa Chiara 9. Chiesa del Gesù Nuovo 10. Castel Sant'Elmo 11. Certosa e Museo di San Martino 12. Via Toledo 13. Teatr San Carlo 14. Pałac Królewski w Neapolu 15. Piazza del Plebiscito 16. Galleria Borbonica 17. Castel dell'Ovo 18. Via Francesco Caracciolo 19. Catacombe di San Gaudioso Załóż więc słuchawki, wciśnij play i pozwól, aby Neapol Self-Guided Audio Tour stał się Twoim kluczem do odkrycia tajemnic i historii, które sprawiają, że to miasto jest prawdziwym klejnotem Morza Śródziemnego. Zanurz się w pięknie i historii Neapolu, poruszając się po jego urokliwych uliczkach i odkrywając duszę tego urzekającego miejsca.

Kampania: Pompei+Herculaneum+Vesuvius audioprzewodnik

Kampania: Pompei+Herculaneum+Vesuvius audioprzewodnik

Będziesz mógł całkowicie swobodnie korzystać z audioprzewodników zaraz po zakupie, zaczynając słuchać treści i szczegółowo projektować interesujące miejsca, które zobaczysz. Korzystając z własnego smartfona, masz pewność, że urządzenie jest zdezynfekowane: jest Twoje! Aplikacja pomoże Ci dotrzeć do interesującego Cię miejsca dzięki mapom i lokalizacji geograficznej. Bardziej złożone punkty zainteresowania, na przykład Wielki Domus w Pompejach i Ruiny Herkulanum (jak jeden z Menandro, Dom Cervi, itp.) lub duża kolekcja w MANN (jak kolekcja Farnese, kolekcja egipska itp.) kilka sekcji, aby upewnić się, że zawsze jesteś dobrze połączony z tym, co oglądasz. W przypadku każdej wątpliwości lub problemu związanego z korzystaniem z aplikacji ITGUIDES, w aplikacji znajduje się kontakt WhatsApp, aby zapewnić odpowiednie wsparcie.

Neapol: najciekawsze atrakcje

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu: atrakcje

Włochy: miasta

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu? Kliknij tutaj.

Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(1391 recenzji)

Dobrze zorganizowany! Świetny sposób, aby zobaczyć dużo w krótkim czasie. Otrzymasz mapę trasy i słuchawki. Możesz wyjść pomiędzy, jeśli zobaczysz coś miłego. Bilety zarezerwowałem wcześniej online, ale to naprawdę nie jest konieczne. Na autobus czekasz w tej samej kolejce, a na miejscu jest nawet nieco taniej.

Przepustka bardzo się przydała! Pozwoliło nam to na spokojne zwiedzanie Neapolu, bez martwienia się o rezerwacje i bilety do zrobienia. Należy usprawnić korzystanie z metra, ponieważ w momencie kontroli połączenie z aplikacją jest trudne

Doskonała dla tych, którzy chcą odwiedzić piękno Neapolu i bez problemów korzystać ze wszystkich sieci transportowych, doskonała inicjatywa.

Oznakowanie w Neapolu nie jest najlepsze. Trudno jest wiedzieć, dokąd iść i gdzie się znajdujesz.

Obie trasy uzupełniają się i dają wspaniały widok na miasto.