Dodaj daty

Napoli Centrale

Napoli Centrale – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Ze stacji w Neapolu: prywatny transfer w jedną stronę do Positano

1. Ze stacji w Neapolu: prywatny transfer w jedną stronę do Positano

Nasze usługi zapewniają transfer z dworca kolejowego w Neapolu do Positano. Możemy odebrać Cię bezpośrednio ze stacji kolejowej i zawieźć do miejsca docelowego (skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin od otrzymania Twojej rezerwacji, aby ustalić wszystkie szczegóły Twojej rezerwacji: czas odbioru, adres odbioru i zwrotu off, numer twojego pociągu itp.). W przypadku całego transferu z dworca kolejowego do miejsca docelowego usługa obejmuje prywatny samochód z anglojęzycznym kierowcą. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą i zapytamy o numer pociągu, godzinę przyjazdu, adres miejsca docelowego. Zawsze obejmuje klimatyzację, Wi-Fi, benzynę, kierowcę, opłaty autostradowe, opłaty parkingowe i podatki miejskie. Przykład pojazdu: fiat tipo kombi lub doblo', bmw x3, mercedes klasy s i e.

Z Neapolu: prywatny transfer na wybrzeże Amalfi

2. Z Neapolu: prywatny transfer na wybrzeże Amalfi

Nasze usługi zapewniają transfer z dworca kolejowego w Neapolu na wybrzeże Amalfi (Positanom Conca Dei Marini, Praiano, Amalfi, Atrani, Minori, Maiori, Ravello itp.). Możemy odebrać Cię bezpośrednio ze stacji kolejowej i zawieźć do miejsca docelowego (skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin od otrzymania Twojej rezerwacji, aby ustalić wszystkie szczegóły Twojej rezerwacji: czas odbioru, adres odbioru i zwrotu off, numer twojego pociągu itp.). W przypadku całego transferu z dworca kolejowego do miejsca docelowego usługa obejmuje prywatny samochód z anglojęzycznym kierowcą. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą i zapytamy o numer pociągu, godzinę przyjazdu, adres miejsca docelowego. Zawsze obejmuje klimatyzację, Wi-Fi, benzynę, kierowcę, opłaty autostradowe, opłaty parkingowe i podatki miejskie. Przykład pojazdu: mercedes vito, mercedes sviano, fiat ulysse.

Najlepszy transfer z Neapolu do Positano

3. Najlepszy transfer z Neapolu do Positano

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z Positano na lotnisko w Neapolu, dworzec kolejowy, port lub hotele. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i są świetnymi przewodnikami. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży.

Z Rzymu: Pompeje, Neapol i Capri - całodniowa wycieczka

4. Z Rzymu: Pompeje, Neapol i Capri - całodniowa wycieczka

Wyrusz w urzekającą podróż przez starożytną historię i zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas naszej wycieczki po Pompejach, Neapolu i Capri. Wyruszając z Rzymu wygodnym autobusem, towarzyszyć Ci będzie doświadczony przewodnik, który zapewni fascynujący wgląd w historię i kulturę regionu. Podróżując w kierunku Pompejów, podziwiaj malownicze krajobrazy włoskiej wsi. Po przybyciu na miejsce cofniesz się w czasie, odkrywając ruiny tego niegdyś kwitnącego starożytnego miasta, które zostało zasypane przez erupcję Wezuwiusza w 79 roku naszej ery. Wraz z przewodnikiem odkryjesz sekrety przeszłości Pompejów, od dobrze zachowanych ulic i budynków po nawiedzające gipsowe odlewy ofiar wulkanu. Później zagłębisz się w bogate dziedzictwo kulturowe regionu. Odkryj tętniące życiem miasto Neapol, znane z historycznych zabytków, tętniących życiem ulic i przepysznej kuchni Po wycieczce z przewodnikiem i jeśli wybrałeś tę opcję, nadszedł czas, aby wypłynąć na czarującą wyspę Capri. Wejdź na pokład łodzi i popłyń wzdłuż lśniących wód Morza Tyrreńskiego, podziwiając panoramiczne widoki na surowe wybrzeże i dramatyczne klify. Po dotarciu na Capri możesz odkrywać ten idylliczny raj na wyspie we własnym tempie. Spaceruj urokliwymi uliczkami miasta Capri, kupuj pamiątki w eleganckich butikach lub po prostu zrelaksuj się i rozkoszuj śródziemnomorskim słońcem na jednej z dziewiczych plaż wyspy. Pod koniec dnia wrócisz do Rzymu, czując się wzbogacony historią i pięknem Pompejów, Capri i Neapolu, z wspomnieniami na całe życie.

Ze stacji w Neapolu: prywatny transfer w jedną stronę do Sorrento

5. Ze stacji w Neapolu: prywatny transfer w jedną stronę do Sorrento

Nasze usługi zapewniają transfer z dworca kolejowego w Neapolu do Sorrento Coast (Sorrento, Piano Di Sorrento, Meta, Sant'Agnellop, Seiano, Massa Lubrense, Vico Equense, Sant'Agata Sui Due Golfi, itp.). Możemy odebrać Cię bezpośrednio ze stacji kolejowej i zawieźć do miejsca docelowego (skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin od otrzymania Twojej rezerwacji, aby ustalić wszystkie szczegóły Twojej rezerwacji: czas odbioru, adres odbioru i zwrotu off, numer twojego pociągu itp.). W przypadku całego transferu z dworca kolejowego do miejsca docelowego usługa obejmuje prywatny samochód z anglojęzycznym kierowcą. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą i zapytamy o numer pociągu, godzinę przyjazdu, adres miejsca docelowego. Zawsze obejmuje klimatyzację, Wi-Fi, benzynę, kierowcę, opłaty autostradowe, opłaty parkingowe i podatki miejskie. Przykład pojazdu: mercedes vito, mercedes sviano, fiat ulysse.

Najlepszy transfer z Neapolu do Sorrento

6. Najlepszy transfer z Neapolu do Sorrento

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z lotniska w Neapolu, dworca kolejowego, portu lub hoteli do Sorrento. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i są świetnymi przewodnikami. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży.

Positano: wspólny transfer do Neapolu

7. Positano: wspólny transfer do Neapolu

Nasz transport wahadłowy zapewnia wygodną i niedrogą opcję transportu dla osób podróżujących między Positano a Neapolem. Dzięki wyznaczonym miejscom odbioru i transportu powrotnego, pasażerowie mogą cieszyć się wygodną podróżą, dzieląc ją z innymi podróżnymi. Nasi doświadczeni kierowcy zapewniają bezpieczeństwo i punktualność, ułatwiając zwiedzanie obu miast i ich okolic. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz historyczne miejsca Neapolu, czy cieszysz się nadmorskim urokiem Positano, nasz transfer oferuje niezawodny i wydajny sposób podróżowania między tymi popularnymi miejscami. Zrelaksuj się i ciesz się jazdą, wyruszając z nami w swoją przygodę Positano-Neapol.

Neapol: Prywatny transfer z/na lotnisko lub dworzec kolejowy

8. Neapol: Prywatny transfer z/na lotnisko lub dworzec kolejowy

Dotrzyj do celu w pełni bezpiecznie samochodami wyposażonymi we wszelkie wygody i prowadzonymi przez profesjonalnych kierowców, wykwalifikowanych i poświadczonych najwyższą uprzejmością, punktualnością i poufnością, którzy poprowadzą Cię do pojazdu, pomagając z bagażem. Hasło: elastyczność. Każda prywatna usługa transferu jest dostosowana do potrzeb naszych gości. Ciesz się podróżą ulicami i krajobrazami pięknego Neapolu.

Neapol: Wspólny transfer do Positano

9. Neapol: Wspólny transfer do Positano

Podróżuj współdzielonym transferem, który zapewnia wygodną i niedrogą opcję transportu dla podróżnych między Positano i Neapolem. Wybierz jedno z wyznaczonych miejsc odbioru i transportu powrotnego, aby pasażerowie mogli cieszyć się wygodną podróżą, dzieląc ją z innymi podróżnymi. Ciesz się podróżą z doświadczonymi kierowcami, którzy zapewnią bezpieczeństwo i punktualność, ułatwiając zwiedzanie obu miast i ich okolic. Skorzystaj z transportu wahadłowego, niezależnie od tego, czy odwiedzasz historyczne miejsca Neapolu, czy też cieszysz się nadmorskim urokiem Positano, niezawodnego i wydajnego sposobu podróżowania między tymi popularnymi miejscami. Zrelaksuj się i ciesz się jazdą, wyruszając z nami na przygodę Positano-Neapol.

Najlepszy transfer z Neapolu do Amalfi lub Atrani

10. Najlepszy transfer z Neapolu do Amalfi lub Atrani

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z Amalfi lub Atrani na lotnisko w Neapolu, dworzec kolejowy, port lub hotele. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i świetni przewodnicy. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży. .

Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj wg::

Napoli Centrale: najlepsze atrakcje w pobliżu

Napoli Centrale: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Napoli Centrale? Kliknij tutaj.