Atrakcje i wycieczki Nadrenia Północna-Westfalia

Często zadawane pytania dotyczące: Nadrenia Północna-Westfalia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nadrenia Północna-Westfalia?

Nadrenia Północna-Westfalia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nadrenia Północna-Westfalia? Kliknij tutaj.

Nadrenia Północna-Westfalia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 15 646 opinii

Ciekawa historia. Dla najmłodszych (5 lat) szybko się nudzi. Mój wnuk był więc bardzo szczęśliwy, że mógł spędzić trochę czasu z bohaterami Majów :):) Kiedy po prostu zapytałem go, co lubi najbardziej, to było pierwsze, co powiedział. To, podczas gdy on również uważał, że jego samodzielnie skomponowany baton czekoladowy z gumowatymi misiami był fantastyczny i super smaczny.

Bardzo miła wizyta. Odpowiednia cena. Mocną stroną tej działalności jest możliwość zobaczenia linii produkcyjnej. Co więcej, możliwość skosztowania roztopionej czekolady z przyjemnym wafelkiem, który jest w tej chwili maczany, nie zaszkodzi. Na początku i na końcu wycieczki dostarczana jest czekolada. Zrobiłbym to ponownie.

Podobało nam się, niestety nie wszędzie można było pojechać, przeszliśmy w 45 minut. Wyjaśnienia przez telefon komórkowy są bez zarzutu, niekoniecznie potrzebujesz przewodnika. Powinieneś zabrać ze sobą słuchawki.

Moje dziecko i ja jesteśmy wielkimi fanami i bardzo nam się to podobało. Przyjechaliśmy specjalnie z północy, żeby zobaczyć stadion.

Chodzisz wokół siebie. Do wszystkiego jest dostęp. Po drodze kierują Cię mili pracownicy. Ogólnie super doświadczenie?