Wybierz daty

Mýrdalsjökull

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Mýrdalsjökull: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mýrdalsjökull? Kliknij tutaj.

Mýrdalsjökull: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1047 opinii

To był pochmurny i nieco deszczowy dzień, ale ta podróż była tego warta. Jazda samochodem do Vik była dość długa, a stamtąd zabiera cię furgonetka, która może przejechać przez pola w kierunku Katli. To kolejna długa jazda, prawdopodobnie około 40 minut, ale to wciąż doświadczenie. Kiedy dotarliśmy do Katli, idziesz mniej niż 10 minut, aby przyjrzeć się bliżej. *UWAGA* W rzeczywistości nie wchodzisz do jaskini na pieszą wycieczkę. Wchodzisz do środka na krótko (odległość około 20 stóp, może nawet mniej), aby zrobić zdjęcie, ale grupami. To jest wejście do jaskini, ale znowu nie wchodzisz do środka (nie tak jak na zdjęciach w programie reklamowym). Tak czy inaczej, kontynuujesz podróż wzdłuż pola, a sceneria jest piękna. Wciąż zapiera dech w piersiach!!!! Jedna z moich ulubionych części mojej dotychczasowej podróży na Islandię! Piękne są również przystanki wodospadu.

Wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana. David nasz przewodnik był kompetentny, pełen humoru i bardzo miły. Mieliśmy warunki pogodowe 1a, szczególnie w jaskini lodowej, którą oświetlało słońce. Ale nawet bez słońca byłaby to bardzo polecana wycieczka.

Super widoki, rewelacyjny, komunikatywny przewodnik. Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto to nie ma nad czym. Must see on Iceland.

Etri was very good. Just not enouhgt time on Reynisfjara Beach (30 min).

Piękny krajobraz, a Sven to niesamowity przewodnik