Dodaj daty

Muzeum Zerwanych Związków

Muzeum Zerwanych Związków

Muzeum Zerwanych Związków – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Zagrzeb: Skip-the-Ticket-Line Muzeum Zerwanych Związków

1. Zagrzeb: Skip-the-Ticket-Line Muzeum Zerwanych Związków

Zdobądź wstęp z biletami bez kolejki i wybierz się w emocjonalną podróż dookoła świata przez setki zerwań i odkryj, że sztukę można znaleźć w codziennym życiu i przedmiotach. Muzeum Zerwanych Związków oferuje wyjątkową przestrzeń publiczną, która łączy ludzi we wspólnym przeżywaniu miłości i bólu serca. Poczuj się mile widziany przez przyjazny personel, który odpowie na każde Twoje pytanie. Rozpocznij eksplorację wyświetlaczy, które liczą około 100 historii przekazanych przez ludzi z całego świata jako sposób na zamknięcie zerwanego związku. Zapraszamy Cię w empatyczną podróż do głębi ludzkiego serca, aby zbadać naszą ostateczną potrzebę miłości i połączenia, pomimo trudności, które się z tym wiążą. Jest to pragnienie łączenia was w znaczący sposób ponad rosnącymi podziałami klasowymi, społecznościowymi i kulturowymi, które wydają się definiować świat.

Zagrzeb: piesza wycieczka po mieście

2. Zagrzeb: piesza wycieczka po mieście

Przespaceruj się z nami przez kilka godzin, podczas gdy my pokażemy Ci najważniejsze atrakcje Zagrzebia. Twój przewodnik będzie zawierał lokalne informacje i przydatne wskazówki, które sprawią, że będziesz chciał odkryć więcej. Rozpocznij wycieczkę w słynnym parku Zrinjevac w Zagrzebiu, który zapewni Ci wspaniałe selfie i okazje do robienia zdjęć. Z parku jedź dalej ulicą Bogovićeva, znaną z barów i restauracji. Następnie przejdziesz przez plac Ban Jelačić do następnego przystanku przy zabytkowej katedrze w Zagrzebiu. Po katedrze przejdź przez Dolac Farmers Market do tuneli z czasów II wojny światowej, aby zapoznać się z nowszą historią miasta. Ciesz się małym odpoczynkiem na kolejce linowej na szczyt wzgórza Grič. Na szczycie wzgórza znajduje się Gradec (górne miasto), skąd można podziwiać piękne panoramiczne widoki na miasto. Z Gradeca zjedź na ulicę Tkalčićeva. Ulica słynie również z barów i restauracji, więc możesz zdecydować, gdzie zatrzymać się na przekąskę. Zakończ wycieczkę na Placu Bana Jelačicia.

Zagrzeb Big tour - prywatna wycieczka

3. Zagrzeb Big tour - prywatna wycieczka

Zobacz szerszy obraz życia w Zagrzebiu, odwiedzając różne dzielnice. Poznaj nową część miasta o nazwie Novi Zagreb, a także różne miejsca, w których mieszkańcy spędzają wolny czas. Twój przyjazny przewodnik odbierze Cię z miejsca zakwaterowania i zawiezie do atrakcji poza centrum miasta, takich jak cmentarz Mirogoj, jezioro Jarun, Nowy Zagrzeb, plac Republiki Chorwacji, plac Tomislav i ogród botaniczny. Po panoramicznej części wycieczki, część spacerowa rozpocznie się w Górnym Mieście, najstarszej części miasta. Twój przewodnik oprowadzi Cię po okolicy i opowie wiele ciekawych historii o atrakcjach, w tym o katedrze, placu Jelačicia, Kamiennej Bramie, Krwawym Moście, Placu Świętego Marka, Muzeum Zerwanych Związków, kolejce linowej i innych. Po zakończeniu wycieczki przewodnik może zabrać Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania lub zamiast tego możesz zostać w mieście i zrelaksować się.

Zagrzeb: zwiedzanie z przewodnikiem i poszukiwanie atrakcji

4. Zagrzeb: zwiedzanie z przewodnikiem i poszukiwanie atrakcji

Poznaj Zagrzeb we własnym tempie podczas tej interaktywnej pieszej wycieczki w poszukiwaniu skarbów, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystana jako świetna aktywność integracyjna. Aby rozpocząć, pobierz aplikację na swoje urządzenie, a następnie skorzystaj z aplikacji i zintegrowanych map, aby znaleźć drogę do 10 atrakcji w Londynie. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejne miejsce docelowe w grze o zwiedzaniu miasta. Rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji w każdej atrakcji, aby odblokować następną lokalizację. Pracuj jako zespół i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze możesz zatrzymać się na kawę, zjeść lunch lub zrobić sobie przerwę w dowolnym momencie. Rozpocznij wycieczkę w Ogrodzie Botanicznym Wydziału Nauki! Odwiedź słynny na całym świecie Chorwacki Teatr Narodowy w Zagrzebiu. Sfotografuj Oktogon i podziwiaj słynny targ Dolac. Katedra w Zagrzebiu sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jej wyjątkowa architektura zewnętrzna i wewnętrzna zachwyca odwiedzających. Dowiedz się więcej o Kamiennej Bramie. Kościół św. Marka z imponującą architekturą zaskoczy Cię! Muzeum Zerwanych Związków jest warte czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Słynna wieża Lotrščak będzie Twoim kolejnym krokiem, charakterystycznym budynkiem w Zagrzebiu, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Tunel Grič. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Pierwszy spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

5. Zagrzeb: Pierwszy spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Dowiedz się kilku wstępnych informacji o każdym miejscu i ciekawych historii o mieście w ogóle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcje i udaj się do lokalizacji początkowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji.> Przeczytaj kilka informacji dotyczących atrakcji i kontynuuj spacer do następnego punktu kontrolnego. Zanotuj, co Ci się podobało, a co nie i stwórz swoją listę atrakcji na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Przerwij go na lunch, napij się drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij wycieczkę w Ogrodzie Botanicznym Wydziału Nauki! Odwiedź słynny na całym świecie Chorwacki Teatr Narodowy w Zagrzebiu. Sfotografuj Oktogon i podziwiaj słynny targ Dolac. Katedra w Zagrzebiu sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jej wyjątkowa architektura zewnętrzna i wewnętrzna zachwyca odwiedzających. Dowiedz się więcej o Kamiennej Bramie. Kościół św. Marka z imponującą architekturą zaskoczy Cię! Muzeum Zerwanych Związków jest warte czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Słynna wieża Lotrščak będzie Twoim kolejnym krokiem, charakterystycznym budynkiem w Zagrzebiu, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Tunel Grič. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Gra i wycieczka po mieście

6. Zagrzeb: Gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje zwiedzania miasta z zabawą w grę City Exploration podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Zagrzebiu. Znajdź atrakcje z łatwością dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, udając się do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdej lokalizacji, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij zwiedzanie od Ogrodu Botanicznego Wydziału Nauki! Odwiedź słynny na całym świecie Chorwacki Teatr Narodowy w Zagrzebiu. Sfotografuj Oktogon i podziwiaj słynny targ Dolac. Katedra w Zagrzebiu sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jej wyjątkowa architektura zewnętrzna i wewnętrzna zachwyca odwiedzających. Dowiedz się więcej o Kamiennej Bramie. Kościół św. Marka z imponującą architekturą zaskoczy Cię! Muzeum Zerwanych Związków jest warte czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Słynna wieża Lotrščak będzie Twoim kolejnym krokiem, charakterystycznym budynkiem w Zagrzebiu, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Tunel Grič. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Naprawdę niezapomniana kompletna wycieczka po Zagrzebiu

7. Zagrzeb: Naprawdę niezapomniana kompletna wycieczka po Zagrzebiu

Ta wycieczka jest idealna, jeśli masz cały dzień w Zagrzebiu i chcesz zobaczyć większość! Jest to najbardziej spokojna i kompletna wycieczka po Zagrzebiu, więc nigdy nie przegapisz najważniejszych atrakcji ani prawdziwej esencji kultury. Wygodna panoramiczna przejażdżka z Twojego hotelu pozwoli Ci zwiedzić całą dolną część miasta. W cenę wliczona jest również pyszna przerwa kawowa. Będzie wizyta na monumentalnym cmentarzu Mirogoj, jednym z najlepszych cmentarzy rzeźbiarskich w Europie, który wielu porównuje do paryskiego! Delektuj się Zagrzebiem oczami lokalnego przewodnika, który ożywi niesamowitą wycieczkę, pełną ciekawych spostrzeżeń!

Prywatna jednodniowa wycieczka do stolicy Chorwacji Zagrzebia inc. lokalny przewodnik

8. Prywatna jednodniowa wycieczka do stolicy Chorwacji Zagrzebia inc. lokalny przewodnik

Poznaj Zagrzeb i poznaj jego historię od średniowiecza po zimną wojnę podczas jednodniowej wycieczki z Wenecji. Śledź i słuchaj fascynujących opowieści lokalnego przewodnika, gdy zobaczysz zabytki, takie jak katedra w Zagrzebiu i kościół św. Marka. Ciesz się wolnym czasem na samodzielne zwiedzanie miasta. Rozpocznij wycieczkę od odbioru w wyznaczonym czasie z miejsca zakwaterowania w Wiedniu. Po krótkim wprowadzeniu kontynuuj podróż przez austriacką i słoweńską wieś, z przerwą na kawę i śniadanie w połowie drogi do Zagrzebia. Po przybyciu do Zagrzebia przywita Cię Twój anglojęzyczny przewodnik, który przedstawi Ci historię chorwackiej stolicy, w tym najsłynniejsze miejsca. Zobacz Plac Ban Jelacica, Górne Miasto, średniowieczną Kamienną Bramę, gotycką katedrę w Zagrzebiu, kościół i plac św. Marka oraz park Zrinjevac. Zapytaj o lokalne legendy i mity oraz o ukryte złoto pod Zagrzebiem. Dowiedz się o połączeniu dwóch miast Kaptol i Gradec w dzisiejsze miasto Zagrzeb oraz o tureckiej inwazji na miasto i jego obronie przed armatą Gric, która przekształciła się w nowoczesną tradycję. Poświęć czas wolny na lunch, zakupy lub odwiedź jedno z wielu centralnie położonych muzeów lub wystaw w okolicy, zanim wrócisz do swojego miejsca zakwaterowania w Wiedniu.

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Muzeum Zerwanych Związków: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum Zerwanych Związków: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Zerwanych Związków? Kliknij tutaj.