Bilet wstępu

Amsterdam: bilet wstępu do Muzeum van Gogha

Amsterdam: bilet wstępu do Muzeum van Gogha

Od 86,09 zł za osobę

Koniecznie odwiedź Muzeum Van Gogha. Dzięki tym fantastycznym biletom zobaczysz setki obrazów, rysunków oraz listów holenderskiego mistrza. Wejdź do muzeum w wybranym przez siebie przedziale czasowym.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Opcjonalnie audioprzewodnik
angielski, hiszpański, chiński, niderlandzki, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, koreański
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Pokaż bilet, zeskanuj go i zwiedzaj Zapomnij o drukarce – wystarczy mieć przy sobie urządzenie przenośne
 • Zarezerwuj godzinę wstępu, która najbardziej ci odpowiada
 • Podziwiaj ponad 200 obrazów, 500 rysunków i 750 listów holenderskiego mistrza
Pełny opis

Jako jedna z najpopularniejszych atrakcji Amsterdamu, Muzeum Van Gogha co roku przyciąga ponad milion odwiedzających. Z tym biletem odkryj we własnym tempie ponad 200 obrazów, 500 rysunków i ponad 750 listów Van Gogha. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy wystaw stałych i czasowych. Muzeum Van Gogha w Amsterdamie, będące domem największej na świecie kolekcji obrazów Vincenta van Gogha, zabiera zwiedzających w fascynującą podróż przez życie artysty i jego współczesnych.

Muzeum przedstawia całą historię: artystę, kontekst, osobiste ambicje Van Gogha, jego emocje, otaczające go mity i jego wpływy aż do dnia dzisiejszego. Kolekcja Muzeum Van Gogha obejmuje światowej sławy obrazy, takie jak Słoneczniki, Kwiat migdałowca i Zjadacze ziemniaków.

Muzeum organizuje również co roku 3 wystawy czasowe. Muzeum Van Gogha jest otwarte 365 dni w roku. Bilety są dostępne tylko online. Nie przegap, zarezerwuj z wyprzedzeniem. Odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o Van Goghu i jego rówieśnikach dzięki przewodnikowi multimedialnemu, dostępnemu w 11 językach.

Mając więcej czasu na zabawę w muzeum, możesz od razu zanurzyć się w fantastycznych kolekcjach na wystawie.

Wliczone w cenę
 • wstęp do Muzeum Van Gogha
 • Bilet wstępu na określony czas (wybierz czas, który najbardziej Ci odpowiada)
 • Wszystkie wystawy czasowe i stałe
 • Podręczny audioprzewodnik w 11 językach (jeśli wybrano opcję)
 • Opłata za rezerwację (2 € za osobę)
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Przewodnik na żywo
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 13 lat, muszą okazać dowód pełnego szczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji albo negatywny testu antygenowego wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.
 • Wszyscy uczestnicy muszą również mieć przy sobie ważny dokument tożsamości (np. paszport, prawo jazdy, dowód osobisty, legitymację studencką itp.).

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • 1–30 września 2020 r.: otwarte w godz. 9.00–17.00.
 • 1 lipca–31 sierpnia 2020 r.: otwarte w godz. 9.00–18.00.
 • 1–31 października 2020 r.: otwarte w godz. 9.00–18.00, w piątki w godz. 9.00–21.00.
 • 23-30 grudnia 2020 r. (z wyjątkiem dni wolnych od pracy): otwarte w godz. 9.00–19.00, piątki i soboty w godz. 9.00-21.00.
 • Dni wolne: 25 grudnia, Boże Narodzenie, i 31 grudnia, sylwester: 9.00–17.00; 1 stycznia, Nowy Rok: 11.00–19.00.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 12708 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Miejsce absolutnie warte odwiedzenia, duża ilość zwiedzających w sumie nie przeszkadza. Duży zbiór dzieł dostępnych z bardzo bliska, Warto rezerwować pobyt z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, unika się stresu. Zarezerwowane bilety działają bardzo dobrze. Kilka wskazówek praktycznych. Wejście do muzeum jest zlokalizowane pomiędzy głównym budynkiem a szklaną rotundą -miejsce tworzy rodzaj wewnętrznego placu. Rotunda jest miejscem, w którym zaczyna się wizytę - jest tu sklep z pamiątkami oraz szatnia - można zostawić kurtki oraz niewielkie plecaki. W muzeum można robić zdjęcia tylko w wyznaczonych miejscach - na tzw. ściankach. Są też w muzeum sklepy z wydawnictwami, albumami. Można dodatkowo wykupić audiobooki - nie ma w języku polskim, ale przy obrazach są szczegółowe opisy - więc w sumie nie ma potrzeby. Podsumowując - koniecznie!

Czytaj dalej

10 maja 2019

Można na muzeum van Gogha narzekać: że nie ma największych dzieł, że kolejki, że przesyt itd.; można je też po prostu pominąć ale nie róbcie tego błędu. Kupcie bilety w internecie aby ominąć kolejkę i cieszcie się spuścizną Wielkiego Holendra i jego przyjaciół (m.in. płótna Gauguina czy Toulouse - Lautreca). Być może brak najgłośniejszych obrazów ale czy koniecznie najlepszych ? Te które są wystarczą by się zachwycić drzewami oliwnymi lub cyprysami, smaganymi wiatrem krajobrazami oraz łanami pszenicy pod chmurnym niebem lub "niby-zwykłym" żółtym domem. Tłum rzeczywiście trochę przeszkadza ale chyba nic nie może umniejszyć zachwytu. Punkt obowiązkowy w Amsterdamie.

Czytaj dalej

7 października 2017

Muzeum van Gogha

Muzeum van Gogha bez kolejki – wejście niebieskie - skorzystałam z tej możliwości, co bardzo ułatwiło zwiedzanie muzeum, gdyż nie musiałam stać w kolejce po bilet. Jednak na dwa dni przed terminem zwiedzania otrzymałam mailem wiadomość, że numer mojej rezerwacji został zmieniony i mam wydrukować nowy, albo mieć go na smartfonie. Na smartfonie nie miałam i gdybym nie miała dostępu do internetu i drukarki, nie wydrukowałabym nowego biletu. Podobnie miały moje dwie koleżanki.

Czytaj dalej

14 listopada 2015

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 56969