Dodaj daty

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

San Francisco: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off po San Francisco.

1. San Francisco: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off po San Francisco.

Przeżyj to, co najlepsze w mieście nad zatoką dzięki wycieczce autobusowej hop-on hop-off Big Bus San Francisco. Cyfrowo opowiedziana wycieczka zabierze Cię do najważniejszych zabytków i kultowych atrakcji miasta, zapewniając kompleksowe i wciągające doświadczenie San Francisco. Wskocz na pokład autobusu i przygotuj się na urzekające piękno mostu Golden Gate, prawdziwej ikony San Francisco. Przejeżdżając przez most, podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na zatokę San Francisco, wyspę Alcatraz i okoliczne wzgórza. To okazja do zrobienia zdjęć, której nie możesz przegapić! Kontynuując wycieczkę, udaj się do serca miasta i odwiedź Union Square, tętniącą życiem dzielnicę handlową. Znajdziesz tu szereg butików projektantów, wysokiej klasy domów towarowych i modnych restauracji. Union Square jest także domem dla słynnej kolejki linowej, gdzie zobaczysz kultowe kolejki linowe w akcji. Wycieczka zabierze Cię również przez historyczną dzielnicę Haight-Ashbury, miejsce narodzin ruchu hipisowskiego. Spacerując ulicami, przeniesiesz się do lat 60. XX wieku, z kolorowymi wiktoriańskimi domami, sklepami z odzieżą vintage i muralami upamiętniającymi Lato Miłości. Żadna wycieczka do San Francisco nie jest kompletna bez wizyty w Fisherman's Wharf. Podziwiaj widoki i dźwięki tej słynnej dzielnicy nadbrzeżnej, gdzie możesz skosztować świeżych owoców morza, przejrzeć lokalne sklepy i obserwować lwy morskie wygrzewające się w słońcu. Stąd możesz również złapać prom na wyspę Alcatraz lub wybrać się w rejs po zatoce. Dzięki wycieczce autobusowej hop-on hop-off masz swobodę wsiadania i wysiadania na dowolnym z 20 przystanków na trasie, co pozwala na zwiedzanie miasta we własnym tempie. A ponieważ autobusy kursują co 10-15 minut, nie będziesz musiał długo czekać, aby kontynuować swoją przygodę. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić więcej czasu na zakupach na Union Square, czy na zwiedzaniu Golden Gate Park, wycieczka autobusowa Big Bus zapewni Ci wszystko. Uzupełnij swoją przygodę w SF półdniową wycieczką autobusową z przewodnikiem do Muir Woods. Zobacz sekwoje z bliska i osobiście, przejedź przez most Golden Gate Bridge i odkryj nadmorskie miasto Sausalito w drodze powrotnej.

San Francisco: Go City Explorer Pass z 2-5 atrakcjami

2. San Francisco: Go City Explorer Pass z 2-5 atrakcjami

Zwiedzaj San Francisco we własnym tempie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami dzięki łatwej w użyciu karcie zwiedzania. Wybierz 2, 3, 4 lub 5 obowiązkowych atrakcji i wycieczek z bogatej oferty ponad 30 rzeczy do zrobienia w San Francisco. Zaoszczędź do 50%* na najlepszych atrakcjach w porównaniu z zakupem oddzielnych biletów. Wybierz się na wycieczkę autobusową hop-on hop-off Big Bus i poznaj miasto, skorzystaj z rejsu po zatoce San Francisco, odwiedź ciekawe muzea, wypożycz samochód Go Car na godzinę, przeżyj emocje w Six Flags Discovery Kingdom i wiele więcej. Rejsy wycieczkowe: - Big Bus Hop-on Hop-off San Francisco: 1-dniowa klasyczna wycieczka - Rejs po zatoce San Francisco - Escape from the Rock - rejs wokół Alcatraz - Całodniowa wypożyczalnia komfortowych rowerów Blazing Saddles - 1-godzinna wycieczka samochodowa Go Car Tours San Francisco - Wycieczka piesza po Fisherman's Wharf - Morderstwo, chaos i muzyka: Prawdziwe opowieści kryminalne z Haight - Wycieczka piesza Ultimate LGBTQ+ Castro District - 2-godzinna wypożyczalnia rowerów elektrycznych od Unlimited Biking - 4-godzinny wynajem rowerów w San Francisco od Unlimited Biking - Wycieczka piesza po Mission District Foodie - Malowane damy i wiktoriańskie domy na Alamo Square Tour - Praktyczna wycieczka w poszukiwaniu duchów w Chinatown - Najważniejsze atrakcje Golden Gate Park Wycieczka rowerowa z Unlimited Biking - Wędkowanie na molo w San Francisco - 1-dniowy Muni Pass: Przejedź się kolejką linową w San Francisco Muzea i ciekawe miejsca: - Kalifornijska Akademia Nauk - Akwarium Zatoki - Exploratorium - Madame Tussauds - Six Flags Discovery Kingdom - Zoo i ogrody San Francisco - The Flyer at PIER 39 & 7D Ride Experience - bilet łączony o dowolnej porze - Muzeum rodzinne Walta Disneya - California's Great America - Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco (SFMOMA) - Muzeum de Young i Legia Honorowa - Legoland Discovery Center - USS Pampanito - Muzeum Sztuki Azjatyckiej - Muzeum USS Hornet - Współczesne Muzeum Żydowskie Pamiętaj, że atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź dołączony przewodnik cyfrowy, aby uzyskać aktualną listę atrakcji, w tym godziny otwarcia i instrukcje, jak uzyskać dostęp do każdej atrakcji za pomocą przepustki przed wyjazdem. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie internetowej lokalnego partnera.

San Francisco: Karnet Go City All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

3. San Francisco: Karnet Go City All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

San Francisco All-Inclusive Pass to karnet umożliwiający pełny dostęp do zwiedzania, który oferuje najwyższą wygodę, oszczędność kosztów i elastyczność dla odwiedzających Bay Area. Klienci wybierają 1-, 2-, 3-, 5- lub 7-dniowe karnety w niskiej, opłaconej z góry cenie. Skorzystaj z karnetu, aby uzyskać dostęp do wszystkich ponad 30 atrakcji, oszczędzając do 50%* w porównaniu do pełnych biletów detalicznych. California Academy of Sciences, Aquarium of the Bay, Exploratorium, rejsy po zatoce, parki tematyczne i przejażdżki, wypożyczalnia rowerów i wiele innych atrakcji są wliczone w cenę! Zobacz poniżej pełną listę. Bezpłatny przewodnik cyfrowy pomoże Ci zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Dzięki karcie San Francisco All-Inclusive Pass spędzisz czas w Bay Area, zbierając wspomnienia zamiast rachunków za karty kredytowe. Atrakcje i zajęcia objęte karnetem San Francisco All-Inclusive Pass: Wycieczki, rejsy wycieczkowe i aktywności - Big Bus Hop-on Hop-off San Francisco: 1-dniowa klasyczna wycieczka - Ucieczka ze skały - rejs wokół Alcatraz - Rejs po zatoce San Francisco - 30-minutowy wynajem Go Car San Francisco -Całodniowa wypożyczalnia komfortowych rowerów Blazing Saddles - Wycieczka piesza po Fisherman's Wharf - Morderstwo, chaos i muzyka: Prawdziwe opowieści kryminalne z Haight - Wycieczka piesza Ultimate LGBTQ+ Castro District - 2-godzinny wynajem rowerów elektrycznych od Unlimited Biking - 4-godzinny wynajem rowerów w San Francisco od Unlimited Biking - Wycieczka piesza po Mission District Foodie - Malowane damy i wiktoriańskie domy na Alamo Square Tour - Praktyczna wycieczka w poszukiwaniu duchów w Chinatown - 24-godzinna wypożyczalnia rolek Golden Gate Park od Unlimited Biking - Wędkowanie na molo w San Francisco - Wędkowanie na molo w San Francisco Muzea i ciekawe miejsca - Akwarium Zatoki - Exploratorium - Madame Tussauds - Kalifornijska Akademia Nauk - Muzeum Rodziny Walta Disneya - Six Flags Discovery Kingdom - The Flyer at PIER 39 & 7D Ride Experience - bilet łączony o dowolnej porze - California's Great America - Zoo i ogrody w San Francisco - Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco (SFMOMA) - Legoland Discovery Center - Muzeum de Young i Legia Honorowa - USS Pampanito - Muzeum Sztuki Azjatyckiej - Muzeum USS Hornet - Współczesne Muzeum Żydowskie - Muzeum Beat Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź dołączony przewodnik cyfrowy, aby uzyskać aktualną listę atrakcji, w tym godziny otwarcia i instrukcje, jak uzyskać dostęp do każdej atrakcji za pomocą przepustki przed wyjazdem. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

SF: Bilet wstępu do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco (SFMOMA).

4. SF: Bilet wstępu do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco (SFMOMA).

Zdobądź bilety do SFMOMA w San Francisco, aby poznać ogromną kolekcję dzieł sztuki rozmieszczoną na powierzchni 170 000 stóp kwadratowych, obejmującą ponad 33 000 nowoczesnych i współczesnych dzieł sztuki autorstwa Alexandra Caldera, Fridy Kahlo, Julie Mehretu i innych, w tym całe piętro poświęcone fotografii . Uzyskaj dostęp do 6 tarasów wypełnionych dziełami sztuki, rzeźbionych schodów i rzymskich schodów, na których gromadzi się publiczność, różnorodnych lokali gastronomicznych oraz sklepu oferującego pomysłowe prezenty dla każdego. Podziwiaj 7 pięter z wystawami, w tym fotografią, rzeźbą, obrazami, instalacjami neonowymi i krótkimi filmami. Zobacz uznaną na całym świecie kolekcję ponad 30 000 dzieł sztuki oraz innowacyjne programy filmowe i performatywne w SFMOMA, które stale ulepszają interpretację, prezentację i ochronę sztuki nowoczesnej i współczesnej. Podziwiaj zbiory prac poszczególnych artystów na przestrzeni ich karier, szczególnie w ramach kolekcji Malarstwa i Rzeźby. Zanurz się w hipnotyzujących interaktywnych wystawach, które wnoszą inny rodzaj życia do pozornie tętniącej życiem atmosfery muzeum.

SF: 1-dniowa wycieczka Hop-On Hop-Off Tour i rejs po zatoce Golden Gate

5. SF: 1-dniowa wycieczka Hop-On Hop-Off Tour i rejs po zatoce Golden Gate

Wyrusz w podróż po San Francisco dzięki 1-dniowemu biletowi na autobus typu hop-on hop-off i opłyń zatokę San Francisco podczas 1-godzinnego rejsu po zatoce Golden Gate. Wysiądź, aby odkryć najlepsze atrakcje miasta, lub pozostań w piętrowym autobusie, aby podziwiać panoramę miasta w zakresie 360 stopni. Rejs po zatoce Golden GatePrzepłyń obok tętniącej życiem dzielnicy North Beach i skorzystaj z baru na pokładzie z napojami, przekąskami i towarami, które można kupić . Podziwiaj słynne kluby pływackie w parku wodnym i zabytkowe statki na molo w Hyde Street. Podziwiaj idylliczne widoki na Crissy Field i Presidio w San Francisco, zanim zobaczysz oszałamiający obraz mostu Golden Gate. Płyń prosto pod mostem, gdy świeci słońce, a fale uderzają o łódź. Przemierzaj rezerwaty dzikiej przyrody na przylądku Marin, aby dotrzeć do brzegów Sausalito, niegdyś domu Dzieci Kwiatów. Mając Park Stanowy Angel Island po lewej stronie, zakończ rejs przed słynnym więzieniem Alcatraz. 1-dniowy autobus typu hop-on hop-offTrasa autobusu typu hop-on hop-off obejmuje przystanki przy kultowych atrakcjach, takich jak Fisherman's Wharf , Union Square, most Golden Gate i Little Italy. Dzięki temu elastycznemu podejściu do zwiedzania możesz cieszyć się dniem we własnym tempie.

San Francisco: Najważniejsze informacje o samodzielnym audioprzewodniku z aplikacją

6. San Francisco: Najważniejsze informacje o samodzielnym audioprzewodniku z aplikacją

Przeglądaj kultowe zabytki San Francisco we własnym tempie dzięki aplikacji z narracją dźwiękową i wieloma trasami spacerowymi. Zobacz i dowiedz się o moście Golden Gate, Pier 39 i Alcatraz za dotknięciem palca. Wiedz dokładnie, gdzie jesteś na każdym kroku dzięki systemowi nawigacyjnemu aplikacji. Omijaj duże grupy wycieczkowe i odwiedzaj swoje ulubione zabytki dzięki sugerowanym trasom w tej aplikacji. Udaj się do dowolnego z dostępnych punktów orientacyjnych, w tym do zielonego parku Golden Gate, Union Square lub kultowego stromego wzgórza Lombard Street, słuchając interesujących faktów i historii w każdym hotspotu. Wciśnij pauzę, kiedy tylko masz na to ochotę i kontynuuj swoją podróż odkrywczą w swoim czasie. A co najważniejsze, ciesz się nieograniczonym korzystaniem z aplikacji i jej funkcji przez cały czas pobytu w San Francisco.

Aplikacja do samodzielnego zwiedzania San Francisco - wielojęzyczny audioprzewodnik

7. Aplikacja do samodzielnego zwiedzania San Francisco - wielojęzyczny audioprzewodnik

Poczuj swobodę zwiedzania miasta jak prawdziwy miejscowy, zanurzając się w fascynującej historii i kulturze San Francisco. Nasza aplikacja oferuje szeroki wybór starannie zaprojektowanych tras, które poprowadzą Cię przez kultowe miejsca turystyczne, urokliwe parki i osobliwe dzielnice. Zanurz się w szczegółowych historiach i ciekawych anegdotach, które poprowadzą Cię przez najbardziej kultowe zabytki miasta. Trasa podzielona jest na następujące wielojęzyczne sekcje: - Dzielnica Castro: Ta trasa zawiera 12 punktów zainteresowania dostępnych z przewodnikiem tekstowym i audio. Obejmuje również trasy piesze i samochodowe z następującymi punktami zainteresowania: Twin Peaks, Rainbow Honor Walk, Mission Dolores Park, Pink Triangle Memorial Park, Market Street, San Francisco Castro Theater, Corona Heights Park, Seward Mini Park, Kite Hill, Museum in the Castro, m.in.... - Chinatown: Trasa z 16 interesującymi miejscami dostępna z tekstami i wielojęzycznym przewodnikiem audio: Chong Qing Xiao Mian, Begoni Bistro, Tin Hou Temple, Great China Herb Company, China Live Restaurant, Portsmouth Square, Golden Gate Fortune Cookie Factory, Stockton Street, Vital Tea Leaf, Transamerica Building i inne... - Nob Hill - Fisherman's Hill: Wycieczka piesza z 33 najważniejszymi punktami, takimi jak: Coit Tower, Washington Square, Columbus Avenue, North Beach, The Cable Car Museum, Grace Cathedral, Huntington Park, Nob Hill, The Masonic, Fairmont Hotel, między innymi... - Haight Ashbury - Mission District: Ta trasa obejmuje 21 interesujących miejsc dostępnych z przewodnikiem tekstowym i audio. Dostępne są również wycieczki piesze i samochodowe z następującymi atrakcjami: Buena Vista Park, The Painted Ladies, Haight Street Vintage Shops, Absinthe Brasserie & Bar, Beer Garden, New Conservatory Theatre, Hayes Street, Sydney Goldstein Theatre, Bill Graham Civic Auditorium, San Francisco City Hall... - Japantown: Trasa z 9 interesującymi miejscami dostępnymi z tekstami i wielojęzycznym przewodnikiem audio: Świątynia Sokoji, Hotel Tomo, sprzęt komputerowy, Japantown Peace Plaza, Japantown, Izumi Sushi, Playland Japan, Marufuku Ramen, księgarnia Kinokuniya. - Presidio - Golden Gate: Trasa do zwiedzania z 22 najważniejszymi punktami, takimi jak: Walt Disney Family Museum, National Cemetery, Baker Beach, Marshalls Beach, Batteries by Presidio, Earth Wall, Tree Fall, Wood Line, Spire, Roundhouse Restaurant, między innymi. -Plac Unii - Ogrody Yerba Buena: Trasa z 20 punktami zainteresowania dostępna z tekstami i wielojęzycznym przewodnikiem audio: Pier 24 Photography Museum, Center for the Arts, Charles Looff Historical Carousel, Yerbabuena Island, Yerbabuena, San Francisco Museum of Modern Art, Jewish Museum of Contemporary Art, Moscone Center, Oracle Park, Museum of Children's Creativity, m.in. Pobierz naszą aplikację do samodzielnego zwiedzania już dziś i przygotuj się na niezapomniane wrażenia w mieście nad zatoką.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco? Kliknij tutaj.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(318 recenzji)

Naprawdę wygodny do zwiedzania miasta. Autobus odbywa pełną wycieczkę, audioprzewodnik jest bardzo interesujący. Zawsze mieliśmy świetne miejsca na górze. Jeśli nie masz tam dużo czasu, jest to super skuteczne, nawet jeśli masz czas... polecamy! Dodatkowy dzień jest niedrogi i pozwala na kontynuację spacerów przez 2 dni, zatrzymując się na dłuższy czas np. w muzeum nauki (daleko od centrum... na pewno drogie taksówką)

Naprawdę podobał nam się autobus! Szkoda tylko, że trasa trwa zbyt długo, aby dotrzeć do edycji China Town Tour o godzinie 13:00. Byłoby to możliwe przy innej trasie.

Zawsze mówiono i mówiono o mieście, a gdy sytuacja zatrzymywała się z powodu korków lub czerwonych świateł, zawsze grała muzyka odpowiednia dla miasta

Wycieczka była tego warta. Obejmował wszystkie punkty turystyczne w SF. Wycieczka audio była najlepszym i miłym doświadczeniem na najwyższym piętrze.

Czasem powyżej, czasem poniżej. Większość z nich na górze, gdzie najlepiej cieszyć się miastem i nie tylko. Spektakularny