Wybierz daty

Muzeum Świata Arabskiego w Paryżu

  • Pakiety
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Muzeum Świata Arabskiego w Paryżu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Świata Arabskiego w Paryżu? Kliknij tutaj.

Muzeum Świata Arabskiego w Paryżu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 602 opinii

Odebraliśmy przepustkę w biurze miejsca zbiórki, w którym dokonujemy rezerwacji z aplikacji Get Your Guide. Udaliśmy się prosto do autobusu i najpierw zrobiliśmy pełną wycieczkę, później skorzystaliśmy z hop off / hop on, aby odwiedzić niektóre z atrakcji. Drugiego dnia wykorzystaliśmy przepustkę do muzeum na inne atrakcje. To był dobry stosunek jakości do ceny. W przypadku Wieży Eiffla, Luwru i Wersalu pominęliśmy podobne wycieczki i cieszę się, że tak zrobiliśmy, ponieważ próbowaliśmy użyć tej przepustki do Łuku Triumfalnego, a linia była ogromna. Wyglądało na to, że porusza się dość szybko, ale po prostu nie mieliśmy czasu, więc polecam pominąć wycieczki po tych 4 głównych atrakcjach.

Karnet jest bardzo cenny i daje dużo możliwości i elastyczności. Minus: jasne wytyczne dotyczące rezerwacji konkretnego przedziału czasowego na zajęcia, dla których nie jest to możliwe za pośrednictwem karnetu (ale można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej samej aktywności). Okazało się, że nie trzeba było rezerwować czasu na te zajęcia i wystarczyło zaoferowanie biletu paryskiego/muzealnego. Więc na miejscu z pewnością była wygoda, ale znalazłem to bardziej niejasne na stronie internetowej.

Dobry sposób na cieszenie się każdą chwilą naszej podróży do Paryża. Ponieważ prawie wszystko, co chcieliśmy zobaczyć podczas naszego pobytu, jest zawarte w ParisPass i Museum Pass, nie trzeba stać w kolejce po bilety. Zasada rezerwacji w niektórych miejscach (Luwr i Wersal) była w porządku. Mogliśmy zrobić jeszcze więcej czynności, ale zabrakło nam czasu. 8 dni mija szybko.

To naprawdę fajny gadżet - możesz pominąć kolejki, dostać drinki / jedzenie za darmo i zwiedzić wiele miasta (wycieczki po okolicy!). W przyszłości będę go często używać.

Łatwy sposób na dostęp do większości atrakcji i zabytków