Muzeum św. Marka, Wenecja

Muzeum św. Marka, Wenecja – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wenecja: Bazylika św. Marka - bilet, audioprzewodnik i wycieczka VR

1. Wenecja: Bazylika św. Marka - bilet, audioprzewodnik i wycieczka VR

Oszczędź czas podczas wizyty w Wenecji dzięki biletowi wstępu bez kolejki do popularnej Bazyliki św. Marka. Podziwiaj setki złotych mozaik w Bazylice i poznaj szczegóły sztuki bizantyjskiej w środku dzięki audioprzewodnikowi.Pobierz audioprzewodnik na urządzenie mobilne i udaj się do Bazyliki św. Pobierz audioprzewodnik na swoje urządzenie mobilne i udaj się do Bazyliki Świętego Marka, aby rozpocząć wycieczkę. Omiń długie kolejki i załóż słuchawki. Poznaj pięć kopuł i szereg dzieł sztuki. Posłuchaj legend i historii otaczających ten kościół, który stoi od prawie 1000 lat. Zobacz olśniewający efekt 43 000 stóp kwadratowych mozaik w kościele. Podziwiaj oszałamiające marmurowe inkrustacje na podłogach. Poczuj atmosferę panującą w budynku, który dominuje nad Placem Świętego Marka. Kontynuuj swoją podróż z ekscytującym doświadczeniem wirtualnej rzeczywistości. Dzięki zestawowi słuchawkowemu VR czas się oddala, odsłaniając Piazza San Marco i jego kultowe zabytki takimi, jakimi były kiedyś. Wyobraź sobie Bazylikę przekształconą w prywatną kaplicę doży, a Pałac Dożów w średniowieczną fortecę!

Wenecja: Bazylika św. Marka: Wejście bez kolejki i audioprzewodnik

2. Wenecja: Bazylika św. Marka: Wejście bez kolejki i audioprzewodnik

Podnieś rangę swojej wizyty w Bazylice Świętego Marka w Wenecji dzięki naszemu ekskluzywnemu biletowi wstępu z pominięciem kolejki, który zapewni Ci maksymalne wykorzystanie czasu na zwiedzanie tego architektonicznego arcydzieła. Omiń kolejki i zanurz się w samym sercu bogatej historii i dziedzictwa kulturowego Wenecji. Twoja podróż rozpoczyna się od płynnego wejścia, dzięki czemu możesz od razu zanurzyć się w zapierającej dech w piersiach zewnętrznej części Bazyliki Świętego Marka. Ozdobiony misternymi rzeźbami i marmurowymi kolumnami, włosko-bizantyjski projekt bazyliki jest wizualną ucztą, która nadaje ton cudom, które kryją się w środku. Wewnątrz odkryj niezrównane piękno złotych mozaik bazyliki, z których każda opowiada wyjątkową historię o znaczeniu religijnym i historycznym. Uzyskaj głębszy wgląd w zawiłe szczegóły architektury i ewolucję bazyliki.

Wenecja: wycieczka bez kolejki do pałacu Dożów i bazyliki św. Marka

3. Wenecja: wycieczka bez kolejki do pałacu Dożów i bazyliki św. Marka

Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po placu Świętego Marka, pałacu Dożów i bazylice Świętego Marka z wejściem bez kolejki. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na placu św. Marka i wyrusz w kierunku niezwykłego pałacu Dożów, który niegdyś był siedzibą weneckich władców. Wejdź do wspaniałych pokoi z setkami arcydzieł malarskich. Poznaj miejsce, z którego książę i jego rada kontrolowali losy 1000-letniej republiki i podziwiaj detale średniowiecznych złotych schodów. Zobacz słynny most Westchnień. Wejdź do osławionego weneckiego więzienia, w którym przetrzymywano Giacomo Casanovę. Odwiedź bazylikę św. Marka i weź udział w wycieczce z przewodnikiem po bizantyjskim arcydziele ze złotymi mozaikami i marmurowymi podłogami. Zobacz skarbiec i taras bazyliki św. Marka

Wenecja: Bazylika św. Marka: wstęp bez kolejki i wycieczka z przewodnikiem

4. Wenecja: Bazylika św. Marka: wstęp bez kolejki i wycieczka z przewodnikiem

Weź udział w ciekawej wycieczce z przewodnikiem po bazylice św. Marka, która słynie ze złotych mozaik. Wejdź do tego majestatycznego kościoła bez kolejki i zacznij zwiedzanie z doświadczonym przewodnikiem, który opowie Ci o historii tego bizantyjskiego dzieła sztuki i jego znaczeniu. Zachwyć się 5 kopułami ozdobionymi przez słynnych artystów. Odwiedź skarbiec bazyliki, który obejmuje wspaniały zbiór relikwii i cennych przedmiotów gromadzonych przez wieki. Udaj się na tarasy, z których rozciąga się widok na będący sercem Wenecji plac św. Marka oraz Rumaki Lizypa. Później skorzystaj z aplikacji mobilnej, aby zwiedzić 5 dzielnic Wenecji oraz ich główne atrakcje i place. Słuchaj komentarza audio na temat ponad 120 najważniejszych atrakcji miasta, w tym wspaniałego teatru La Fenice, mostu Rialto, getta żydowskiego, Arsenału i majestatycznego mostu Ponte dell’Accademia.

Omiń kolejkę: Zwiedzanie Bazyliki Świętego Marka z przewodnikiem

5. Omiń kolejkę: Zwiedzanie Bazyliki Świętego Marka z przewodnikiem

Wraz z przewodnikiem zorganizowanym w porozumieniu z Curia di Venezia, możesz odbyć pełną wycieczkę po Złotej Bazylice, niegdyś prywatnej kaplicy dożów Wenecji i jedynej tego rodzaju we Włoszech, dzięki pięknym złotym mozaikom i marmurowej posadzce. Posłuchaj, jak przewodnik opisuje sceny biblijne oraz historię i specyfikę tej starożytnej bazyliki. Podziwiaj skarb i taras ze wspaniałym widokiem na Plac Świętego Marka lub Pala d'Oro (jeśli wybrano opcję).

Wenecja: Bazylika św. Marka z tarasem i Pałac Dożów

6. Wenecja: Bazylika św. Marka z tarasem i Pałac Dożów

Zwiedź 2 główne atrakcje w Wenecji w ramach 1 wyjątkowej wycieczki w towarzystwie lokalnego przewodnika. Skorzystaj z zarezerwowanych z wyprzedzeniem biletów wstępu bez kolejki i wyrusz wraz z przewodnikiem do bazyliki św. Marka i Pałacu Dożów. Zdecyduj się na udział w wycieczce rozpoczynającej się o godz. 8.00, by cieszyć się ekskluzywnym, wczesnym wstępem do Pałacu Dożów. Jego drzwi zostaną otwarte tylko dla Twojej grupy na godzinę przed pojawieniem się pozostałych zwiedzających. Na początek wejdź do najważniejszej weneckiej świątyni – bazyliki św. Marka. Zachwyć się architekturą budowli, która stanowi połączenie Wschodu z Zachodem. Zwróć też uwagę na złote mozaiki, które wprost zapierają dech w piersi. Korzystając z obecności lokalnego przewodnika, przyjrzyj się z bliska największym skarbom bazyliki. Należy do nich licząca 1000 lat kwadryga, którą zdobią 4 złote konie. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, by podziwiać piękny widok na plac św. Marka, jaki roztacza się z balkonu. Zwiedzając bazylikę, wysłuchaj fascynujących opowieści o mało chwalebnych sposobach, w jakie trafiła tu większość jej cennych elementów. Kolejny punkt wycieczki równie mocno zachwyca urodą. Pałac Dożów (wł. Palazzo Ducale) stanowił siedzibę władców (dożów) i rządu Wenecji. Dzięki zarezerwowanym z wyprzedzeniem biletom ominiesz długą kolejkę. Wejdź do środka, gdzie zobaczysz olbrzymie sale obrad, wspaniałe sale audiencyjne i zachwycającą salę balową. Twoją uwagę zwrócą dzieła uznanych weneckich mistrzów, w tym Veronesego oraz Tintoretta. Dowiedz się więcej o bogatej historii budowli, która pełniła funkcję siedziby władz najstarszej republiki na świecie. Wysłuchaj fascynujących opowieści o jej rządzie i więzionym Casanovie. Na zakończenie bogatego w atrakcje poranka wyrusz na spacer śladami wielu nieszczęśliwych Wenecjan sprzed wieków. Przejdź przez most Westchnień i udaj się do posępnego nowego więzienia. Miejsce to w uderzający i jednocześnie fascynujący sposób kontrastuje ze wspaniałymi salami i galeriami pałacu znajdującego się po drugiej stronie wąskiego kanału.

Wenecja: bazylika św. Marka – zwiedzanie z przewodnikiem i wstęp na taras

7. Wenecja: bazylika św. Marka – zwiedzanie z przewodnikiem i wstęp na taras

Zobacz najważniejsze atrakcje bazyliki Świętego Marka, w tym muzeum, mozaiki i arcydzieła, z lokalnym przewodnikiem. Podziwiaj widoki na plac Świętego Marka z bazyliki. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu słynnego placu św. Marka i udaj się prosto do bazyliki.Gdy tylko wejdziesz do atrium, podziwiaj sufit i zobacz lśniącą przestrzeń złotych mozaik, które zaprowadzą Cię do wnętrza kościoła.  Odkryj arcydzieła z przeszłości, takie jak słynne złote kopuły, ikonostas, cyborium, ołtarz główny z grobem św. Marka Ewangelisty i inne cuda. Następnie wejdź po stromych, ale wspaniałych schodach na 1. piętro, na którym znajduje się Muzeum św. Marka. Zobacz wspaniałe wnętrze bazyliki z góry.  Następnie udaj się na taras bazyliki, skąd w cieniu słynnego posągu 4 koni z brązu (kopia) możesz podziwiać jeden z najpiękniejszych widoków na plac św. Marka. Na koniec zobacz oryginalny posąg koni, który niegdyś stał w górnej części fasady kościoła.  Pod koniec wycieczki możesz zostać dłużej w Muzeum Bazyliki Świętego Marka, aby zwiedzić ją samodzielnie – bilet wstępu jest wliczony w cenę wycieczki. Możesz też podziwiać wspaniałą panoramę placu z tarasu bazyliki lub wrócić na parter, aby zwiedzać we własnym tempie.

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

8. Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Święty Marek to największy plac w Wenecji, w którym znajduje się wspaniała Bazylika św. Marka, Dzwonnica i Pałac Dożów. Odkryj najważniejsze atrakcje Wenecji podczas tradycyjnej przejażdżki gondolą. Po spotkaniu z przewodnikiem omiń kolejkę i wejdź do budzącej podziw bazyliki św. Marka. Kościół dominuje nad placem dzięki swojej niesamowitej fasadzie i kopułowemu dachowi. Jednak wnętrze jest jeszcze bardziej oszałamiające. Poznaj jego fascynującą historię ze swoim przewodnikiem. Następnie odwiedź majestatyczny Pałac Dożów, w którym niegdyś mieścił się wymiar sprawiedliwości Wenecji, więzienie oraz jego książę. Omijając kolejki, Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez imponujące korytarze zabytków i zabierze w podróż w czasie, odkrywając tajniki imperium weneckiego. Po wizycie w pałacu Dożów przewodnik zabierze Cię do naszego zaufanego gondoliera kilka przecznic dalej. Przez następne pół godziny usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zobacz Wenecję z zupełnie nowego punktu widokowego.

Wenecja: Bazylika św. Marka - wycieczka z przewodnikiem i wstęp priorytetowy

9. Wenecja: Bazylika św. Marka - wycieczka z przewodnikiem i wstęp priorytetowy

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu słynnego Piazza San Marco, który jest głównym placem publicznym Wenecji i arcydziełem urbanistyki. Poznaj historię i znaczenie placu Świętego Marka przed wejściem do samej bazyliki. Bądź olśniony, gdy wejdziesz do środka i zobaczysz połyskującą przestrzeń złotych mozaik, które zdobią sufity i ściany, a każda z nich opowiada historię bogatego dziedzictwa kościoła. Podziwiaj wykwintne detale, które łączą styl bizantyjski, gotycki i renesansowy. Wejdź na taras bazyliki, aby podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na Wenecję. Zobacz urzekającą panoramę miasta i skomplikowaną sieć kanałów. Podczas całej wycieczki przewodnik będzie Cię zabawiał opowieściami o przeszłości bazyliki, od jej skromnych początków jako prostej kaplicy po jej obecną wielkość jako jednego z najbardziej oszałamiających miejsc kultu religijnego na świecie. Po zakończeniu wycieczki możesz kontynuować zwiedzanie bazyliki i jej wspaniałej kolekcji relikwii i cennych przedmiotów.

Wenecja: Karnet miejski z ponad 30 atrakcjami, St. Mark's i gondolą

10. Wenecja: Karnet miejski z ponad 30 atrakcjami, St. Mark's i gondolą

Zwiedzaj Wenecję z atrakcyjnym cenowo karnetem miejskim. Odwiedź ponad 30 atrakcji, w tym Pałac Dożów, Muzeum Leonarda da Vinci, Scuala San Rocco i nie tylko. Ciesz się wycieczkami z przewodnikiem i wyprawą na wyspy Murano, Burano i Torcello, a także bezpłatnym rejsem wycieczkowym po Canal Grande lub przejażdżką gondolą. Pozbądź się stresu związanego z planowaniem podróży do Wenecji i poznaj bogatą historię, kulturę i magiczną atmosferę miasta dzięki muzeom, kościołom, wycieczkom i gastronomii. Zwiedzaj miasto we własnym tempie i zarezerwuj czas do 5 dni. Zarezerwuj opcjonalny wstęp bez kolejki do Bazyliki św. Następujące atrakcje są wliczone w cenę: Muzea i galerie: Muzeum Correr Narodowe Muzeum Archeologiczne na Piazza San Marco Muzeum Leonarda da Vinci Punkty orientacyjne i pomniki: Wejście do Bazyliki św. Marka bez kolejki, jeśli wybrano opcję Pałac Dożów Scuola San Rocco Biblioteka Państwowa Marciana Kościół San Giobbe Kościół Santa Maria di Giglio Kościół Santo Stefano Kościół Santa Maria Formosa Kościół Santa Maria dei Miracoli Kościół San Giovanni Elemosinario Kościół San Polo Kościół San Giacomo dall'Orio Kościół San Stae Kościół Sant'Alvise Bazylika San Pietro di Castello Kościół Santissimo Redentore Kościół San Sebastiano Scala del Bovolo i Sala del Tintoretto (w tym taras widokowy) Scuola Grande San Giovanni Evangelista Wycieczka łodzią: Grand Canal Tour Rejs gondolą Wycieczka po wyspach Murano - Burano - Torcello Wycieczka z przewodnikiem: Teatro La Fenice Tour (zwiedzanie opery) w języku angielskim Wycieczka po mieście Wenecja - odkryj "ukrytą Wenecję" w języku angielskim Partner zniżkowy: Eatwith 10%

Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj wg::

Muzeum św. Marka, Wenecja: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum św. Marka, Wenecja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum św. Marka, Wenecja? Kliknij tutaj.

Muzeum św. Marka, Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(8644 recenzji)

bardzo złe doświadczenie w przypadku biletu do katedry w dolinie o wartości 20,50 € niż 6 €. Kiedy przeprowadzałem symulację, myślałem, że na bilecie było więcej wizyt. dla mnie to kradzież. Mam dużą grupę znajomych i nie reklamowałbym Cię. Proszę o zaprzestanie wysyłania mi reklam z Waszej grupy. menadżer Wenecji wcale nie jest przyjemny. mam nadzieję, że nie będę już mieć z tobą do czynienia. Panie ROBICHON

Bardzo dobrze – podane wcześniej wyjaśnienia są idealne dla orientacji. Dojazd na miejsce spotkania, organizacja bardzo dobra. Towarzyszy nam członek agencji do Bazyliki na spotkanie z przewodnikiem. W naszym przypadku Valentina była naszym przewodnikiem, bardzo miłym i profesjonalnym. Bardzo dobrze wykonana wizyta trwająca około 30 minut, co pozwoliło nam zaoszczędzić długą kolejkę. Polecać bez umiaru.

Wycieczka w wirtualnej rzeczywistości ożywia historię Wenecji. Obrazy są wspaniałe, a widok 360° jest udany. Wizyta w bazylice jest wspaniała, a audioprzewodnik jest niezbędny, aby zrozumieć, co widzisz.

Być może ze względu na deszcz, który uniemożliwił nam dobre wyniki w trasie, było trochę tłoczno, ponieważ było dużo ludzi i nie wszyscy w grupie współpracowali, aby dać z siebie wszystko.

Zrobiliśmy to, ponieważ był to jedyny sposób, aby dostać się do Bazyliki w ostatniej chwili, a przewodnik był tak kompetentny nawet dla 2 historyków z tytułem magistra.