Dodaj daty

Muzeum STRAAT
Dla odwiedzających po raz pierwszy

Dla odwiedzających po raz pierwszy

Brak wyników dla „Muzeum STRAAT Dla odwiedzających po raz pierwszy”

Amsterdam: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 802
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Muzeum STRAAT Dla odwiedzających po raz pierwszy

Amsterdam: Bilet wstępu do Streetart Museum STRAAT

1. Amsterdam: Bilet wstępu do Streetart Museum STRAAT

Daj się porwać kreatywności prezentowanej w największym na świecie muzeum sztuki ulicznej. Podziwiaj kolekcję ponad 150 dzieł autorstwa ponad 130 artystów, stanowiących rzetelne odzwierciedlenie różnorodności stylów, technik, motywów, treści i lokalizacji występujących w sztuce ulicznej. Zobacz prace nadchodzących talentów i uznanych już artystów, z których wszyscy muszą być lub musieli być aktywni na scenie ulicznej. Zachwyć się wyjątkowością kolekcji, której prace powstały na miejscu. Poczuj puls sceny sztuki ulicznej w muzeum, w którym nieustannie powstają nowe dzieła sztuki. Odkryj galerię STRAAT, w której wspaniałe wystawy indywidualne i grupowe prezentują historię i przyszłość miejskiej sztuki współczesnej. Galeria STRAAT, znajdująca się na lewo od głównego holu, ma na celu podkreślenie różnorodności i zakresu kultury, podkreślając znaczenie miejskiego ruchu ulicznego na całym świecie. Wędrując po dziełach sztuki i galerii, podziwiaj czarujący widok sztuki z panoramicznego tarasu muzeum. W kawiarni można również delektować się napojami i przekąskami. Rozważ wizytę w muzeum nocą, kiedy dzieła sztuki są magicznie oświetlane przez pierwszorzędnych techników oświetleniowych. Podziwiaj interakcje iluminacji i dzieł sztuki.

Amsterdam: Rejs po kanałach miejskich i Muzeum Straat

2. Amsterdam: Rejs po kanałach miejskich i Muzeum Straat

Amsterdam najlepiej oglądać z wody. Podczas tego 75-minutowego rejsu po kanałach poznasz to, co najlepsze w naszym historycznym mieście. Oferuje najlepsze widoki na XVII-wieczne budynki wzdłuż kanałów miejskich, a także pokazuje miasto XXI wieku, jakim stał się Amsterdam. Natkniesz się na nową architekturę i mosty, pokazujące miasto, które jest zakorzenione w historii, ale wciąż się rozwija i zmienia. Będziesz mieć pewność, że będziesz się świetnie bawić na pokładzie, słuchając swojego osobistego systemu audio. Oferuje komentarz audio w 21 językach do wyboru (dostarczane są bezpłatne słuchawki). Twoja wizyta w Muzeum Straat: Od Keitha Haringa po Banksy'ego sztuka uliczna trafiała na pierwsze strony gazet w najnowszej historii. Jego wpływ na sztukę, modę, projektowanie, reklamę i kulturę jest silniejszy niż kiedykolwiek. Wejdź do Straat: muzeum sztuki ulicznej i graffiti. Ich celem jest dzielenie się z publicznością swoją pasją do tego radykalnego ruchu artystycznego, prezentując niektóre z największych nazwisk i wschodzących talentów z całego świata. Straat to muzeum sztuki ulicznej i graffiti dla każdego, stworzone przez oddany zespół entuzjastów. Obecna wystawa prezentuje ponad 160 dzieł ponad 150 artystów. Dzieła sztuki powstały na miejscu, a większość z tych niesamowitych wrażeń wizualnych jest tak duża, jak zewnętrzne ściany. Jako muzeum Straat zapewnia wartość dodaną w postaci kontekstu i informacji. Oto Twoja szansa na poznanie historii, które nie zostały opowiedziane na ulicach

Amsterdam: Bilet łączony do muzeum STRAAT i rejsu po kanałach

3. Amsterdam: Bilet łączony do muzeum STRAAT i rejsu po kanałach

Połącz jedno z najfajniejszych muzeów w Amsterdamie z zawsze wymaganym rejsem po kanałach! Z tym biletem możesz cieszyć się muzeum STRAAT, które zajmuje się sztuką uliczną i godzinnym rejsem po pasie kanałów Amsterdamu. Street art zyskał duże znaczenie i popularność w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Muzeum STRAAT celebruje tę formę sztuki, prezentując holenderskich i międzynarodowych artystów, nowych i uznanych, w dużym magazynie na ulicach Amsterdamu. Dzieła sztuki ulicznej są wykonane specjalnie dla tego muzeum. Dzieła sztuki w środku zawsze się zmieniają, jeśli masz szczęście, możesz nawet zobaczyć artystów pracujących w muzeum. Po podziwianiu wielu dzieł sztuki ulicznej w muzeum STRAAT nadszedł czas, aby podziwiać scenerię rejsu po kanałach w Amsterdamie. Wejdź na pokład wygodnych łodzi i zwiedzaj centrum Amsterdamu. Popłyniesz obok kultowych zabytków, takich jak Westerkerk i dom Anny Frank. Posłuchaj audioprzewodnika GPS, który jest dostępny w wielu językach. Usiądź wygodnie i ciesz się widokiem podczas poznawania historii i kultury Amsterdamu.

Amsterdam

Amsterdam

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla odwiedzających po raz pierwszy w: Muzeum STRAAT

Oprócz atrakcji typu Dla odwiedzających po raz pierwszy w: Muzeum STRAAT jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

Muzeum STRAAT: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum STRAAT? Kliknij tutaj.