Wybierz daty

Muzeum Sigmunda Freuda

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Muzeum Sigmunda Freuda: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Sigmunda Freuda? Kliknij tutaj.

Muzeum Sigmunda Freuda: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1477 opinii

Cenowo, doskonale, zaoszczędź kilka groszy, mając ten luksusowy pakiet. Nocna wycieczka była bardzo pouczająca, a Charles, nasz przewodnik, był zabawny. Wszystkie przystanki są łatwe do znalezienia i dostępne. Rejs po rzece był bardzo relaksujący, tak różny od innych rejsów po innych europejskich miastach, w których byłem. Niestety nie próbowałem pieszej wycieczki po mieście, ponieważ nie mam wolnego czasu. Wysoce polecany.

To najlepsze doświadczenie z wsiadaniem i wysiadaniem, jakie miałem. Trasa Czerwona była wyjątkowa dla zrozumienia architektury miejskiej i historii Wiednia, Trasa Niebieska była wspaniałym historycznym przeglądem wiedeńskiej rodziny królewskiej. Rejs był wspaniałym dodatkiem. To był świetny sposób na relaks, lunch dla mieszkańców i gości oraz dowiedzenie się więcej o Wiedniu.

Uważam, że kompletny pakiet (wycieczka autobusem/łódką połączona ze zwiedzaniem miasta) jest praktyczny. Tak więc można było zorientować się w pierwszych dwóch dniach na miejscu i zwiedzać to wspaniałe miasto indywidualnie w złotych dniach. Gorąco polecamy pobranie "getyourguide", które jest bardzo pomocne przy planowaniu i organizowaniu wycieczek/imprez.

Gorąco polecamy Big Bus Hop-On Hop-Off w Wiedniu. Z Wiednia możesz bezstresowo zobaczyć wszystkie zabytki. Powiązane informacje pochodzą ze słuchawek i są historycznie i obecnie bardzo pouczające. Na szczególną uwagę zasługują kierowcy autobusów, którzy są bardzo pomocni i przyjaźni.

Trasa, widok i dodatkowy komentarz audio. Z drugiej strony żałuję, że wziąłem bilet przez Internet. O wiele łatwiej było zabrać go bezpośrednio z przystanku autobusowego. Na szczęście sterownik był świetny i pomógł mi znaleźć aplikację na moim laptopie. Dzięki niemu.