Dodaj daty

Muzeum Przyszłości

Muzeum Przyszłości – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Bilet wstępu do Muzeum Przyszłości

1. Dubaj: Bilet wstępu do Muzeum Przyszłości

Skorzystaj z biletu wstępu do dubajskiego Muzeum Przyszłości i odkryj miejsce, które próbuje zmienić świat zamiast opowiadać o przeszłości. Odwiedź słynny budynek, który stanowi jedną z najbardziej złożonych konstrukcji architektonicznych na świecie.  Przejdź przez tę wyjątkową przestrzeń, w której znajduje się kilka środowisk przyszłości. Dzięki nim zwiedzający mogą zobaczyć, jak będzie wyglądał świat w przyszłych latach. Poznaj przyszłość podróży kosmicznych, zmian klimatycznych, zdrowia, dobrego samopoczucia i duchowości.  Dowiedz się więcej o robotyce oraz sztucznej inteligencji. Zwróć uwagę na możliwości takich koncepcji jak rozszerzenie człowieka (human augmentation). Przekonaj się, jak w przyszłości zmienią się edukacja, inteligentne miasta, energia i transport. 

Dubaj: bilety do Frame, zatoka, suki i Błękitny Meczet

2. Dubaj: bilety do Frame, zatoka, suki i Błękitny Meczet

Wyrusz w podróż po Dubaju w zaciszu klimatyzowanego pojazdu i odkrywaj wiele atrakcji miasta z licencjonowanym przewodnikiem. Zobacz Pointe, Palm Jumeirah, Burj Al Arab, Błękitny Meczet, Dubai Creek i Dubai Frame. Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu. Zacznij od zatrzymania się w The Pointe, Palm Jumeirah, naszej pierwszej atrakcji, i podziwiaj wspaniały widok na Atlantydę, The Palm Hotel. Następny przystanek w Burj Al Arab. Zrób zdjęcia na tle luksusowego hotelu Burj Al Arab w tle z przystanku fotograficznego. Następnie udaj się do meczetu Al Farooq Omar Bin Al Khattab, popularnie zwanego Błękitnym Meczetem. Projekt meczetu, inspirowany Błękitnym Meczetem w Stambule, łączy w sobie architekturę andaluzyjską i osmańską i może pomieścić jednocześnie około 2000 wiernych. Odwiedź suki ze złotem i przyprawami, przy których znajdują się sklepy i stragany sprzedające wykwintne wyroby ze złota i przypraw. Ciesz się przejażdżką Abra (starożytnym systemem transportu wodnego), aby przekroczyć strumień. Następnie udaj się do Domu Dziedzictwa Al Khayma w dzielnicy historycznej Al Fahidi. Ciesz się emiracką gościnnością i powitalną kawą/herbatą. Zwiedzając tradycyjny dom, poznaj stary styl życia Emiratów i dowiedz się więcej o podróży po Zjednoczonych Emiratach Arabskich, począwszy od pustyni, od namiotów, po dotarcie na Marsa. Przed zakończeniem wizyty w domu zapoznaj się z tradycyjną sypialnią w Emiratach z antykami, obserwując architektoniczną ekspansję autentycznego domu, od repliki namiotu w restauracji po Arish domy z palmami wreszcie do megastruktur. Zanim przejdziemy do Dubai Frame, miniemy kultowy cud architektury – Muzeum Przyszłości. Następnie przejdź do ostatniego przystanku wycieczki – Dubai Frame. Zobacz 150-metrowy budynek, który przypomina kształt ramki na zdjęcia. Dzięki 2 wysokim wieżom połączonym szklanym mostem możesz zobaczyć Stary Dubaj z jednej strony i nowoczesny Dubaj z drugiej. Po zakończeniu wycieczki wróć do wybranej lokalizacji.

Dubaj: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

3. Dubaj: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

Zobacz więcej i wydaj mniej dzięki Explorer Pass i uzyskaj do 50%* zniżki na wstęp do wybranych 3, 4, 5 lub 7 najlepszych atrakcji Dubaju. Nie płać nic przy bramce i wybieraj spośród ponad 70 atrakcji Dubaju, w tym 1-dniowego biletu na wycieczkę autobusem Hop-On Hop-Off Dubai Big Bus. Wybierz dzień pełen zabawy w parku wodnym Aquaventure w Atlantis the Palm lub rejs po Dubai Creek łodzią dhow podczas pysznej kolacji i wiele więcej. Otrzymaj swoją przepustkę natychmiast dostarczoną pocztą elektroniczną do wydrukowania lub możesz z niej korzystać bezpośrednio z telefonu. Nie spiesz się, aby zobaczyć wszystkie wybrane atrakcje. Będziesz mieć do 60 dni na zwiedzanie od pierwszego wykorzystania. Atrakcje, które możesz wybrać z Dubai Explorer Pass obejmują: Wycieczki i rejsy - Wycieczka Hop-On Hop-Off Big Bus Dubai Tour: Bilet na 1 dzień - Pustynne safari i kolacja z grillem w Dubaju - Poranne pustynne safari w Dubaju - Poranne pustynne safari w Abu Zabi - Dhow Royal Dinner Cruise w Dubai Marina - Dhow Dinner Cruise w Dubai Creek - Rejs kolacyjny Dhow na wyspie Yas w Abu Zabi - Rejs kolacyjny o zachodzie słońca Dubai Marina - Rejs widokowy na wyspę Yas przez Tour Dubai - Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową - Wycieczka kajakiem po Palmie Jumeirah - Zwiedzanie opery w Dubaju - Wycieczka jachtem po Dubai Marina - Wycieczka z przewodnikiem po Dubaju: Ponad 30 najważniejszych atrakcji - Muzeum Luwr w Abu Zabi i Wielki Meczet - zwiedzanie Dubaju - 75-minutowa wycieczka łodzią motorową Atlantis Panoramic Speedboat Tour - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Całodniowa wycieczka po Dubaju - Czarter jachtów Elite Pearl Parki tematyczne i przejażdżki - Park wodny Aquaventure w Atlantis the Palm - Motiongate™ Dubai - Legoland® Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - IMG Worlds of Adventure - Warner Bros. World Abu Dhabi - KidZania Abu Dhabi - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - E-kart Zabeel - Park wodny Legoland - SeaWorld Yas Island - Abu Dhabi Znaki szczególne i inne atrakcje - Na szczycie - Burdż Chalifa - Widok na Palmę - Qasr Al Watan - Arabskie doświadczenie kulinarne w restauracji Al Hallab - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - doświadczenie odkrywcy - Przejażdżka quadem 4X4 po pustyni (Sahara Adventures) - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Lodowisko w Dubaju - Muzeum przyszłości - Doświadczenie VIP Flying Cup - Obserwatorium Sky Views i szklana zjeżdżalnia - Dubai Frame - Ogród motyli w Dubaju - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House I nie tylko! Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Przed wyjazdem zapoznaj się z cyfrowym przewodnikiem dołączonym do vouchera potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy. *Oszczędności oparte na przykładowych planach podróży na stronie Go City.

Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

4. Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

Wskocz na pokład tej wycieczki typu hop-on, hop-off, aby odkryć to, co najlepsze w Dubaju. Podróżuj dwiema różnymi trasami, aby zobaczyć najbardziej kultowe zabytki Dubaju i plaże Jumeirah. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe Dubaju dzięki wciągającemu komentarzowi audio w 6 językach, korzystając z nieograniczonych widoków z otwartego autobusu. Zobacz najważniejsze zabytki i punkty orientacyjne, w tym: Red Route Burdż Chalifa Dubai Mall Dubajska fontanna Muzeum Przyszłości Pałac Królewski Stara wioska Bastakiya Fort Al Fahidi Wioska dziedzictwa Targ złota i przypraw Dubai Creek Dubai Frame Niebieski szlak Sheikh Zayed Road Mall of the Emirates Ain Dubai Madame Tussauds Media City Palma Jumeirah Atlantis the Palm Aquaventure Zaginione komnaty Atlantydy Dubai Marina Souk Madinat Jumeirah Burdż al-Arab Wybierz jedną z trzech opcji biletów, z których każda zapewnia fantastyczne dodatkowe korzyści. 24-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow 48-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje wstęp do akwarium Lost Chambers i Laguny Ambasadorów Arabski rejs dhow 5-dniowy bilet hop-on, hop-off Obejmuje wycieczkę o zachodzie słońca na pustyni Wstęp do akwarium Lost Chambers i laguny Ambassador Wstęp do Madame Tussauds 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow

Dubaj: 5-dniowa wycieczka Hop-on Hop-off Bus, Aquarium & Desert Tour

5. Dubaj: 5-dniowa wycieczka Hop-on Hop-off Bus, Aquarium & Desert Tour

Odkryj to, co najlepsze w Dubaju dzięki temu 5-dniowemu biletowi autobusowemu Hop-on Hop-off, który obejmuje również wycieczkę Desert Sunset Tour, tradycyjny rejs Dhow oraz wstęp do akwarium Lost Chambers w Atlantis, Madame Tussauds i Ambassador Lagoon. Podróżuj w klimatyzowanym komforcie i odkrywaj zabytki na dwóch różnych trasach z komentarzem audio w 6 językach. Czerwona trasa zabierze Cię do najbardziej kultowych zabytków Dubaju, podczas gdy niebieska trasa odkryje plaże Jumeirah. Red Route Burdż Chalifa Centrum handlowe Dubai Mall Dubajska fontanna Muzeum Przyszłości Pałac Królewski Stara wioska Bastakiya Fort Al Fahidi Wioska dziedzictwa Targ złota i przypraw Dubai Creek Dubai Frame Niebieski szlak Sheikh Zayed Road Mall of the Emirates Ain Dubai Madame Tussauds Media City Palma Jumeirah Atlantis the Palm Aquaventure Zaginione komnaty Atlantydy Dubai Marina Souk Madinat Jumeirah Burdż al-Arab Ten bilet obejmuje bezpłatny wstęp do następujących atrakcji: Desert Sunset Safari Przeżyj tradycyjne powitanie w pustynnym forcie i wejdź w interakcję z wielbłądami, sokołami i końmi, a także wykonaj tymczasowy tatuaż z henny. Zaginione komnaty w Atlantis Odkryj ogromne akwarium Atlantis w Dubaju. Laguna Ambasadorów Platforma widokowa z imponującym widokiem na akwarium o tematyce Atlantydy w Atlantis the Palm. 1-godzinny rejs statkiem Dhow Zobacz zabytki, w tym fort Al Fahidi, z historycznej zatoki Dubai Creek. Madame Tussauds Zbliż się do swoich ulubionych gwiazd, dołącz do wciągających interaktywnych obszarów i rób zdjęcia z niesamowicie realistycznymi figurami.

Dubaj: całodniowa wycieczka z Abu Zabi

6. Dubaj: całodniowa wycieczka z Abu Zabi

Poznaj tętniący życiem Dubaj podczas naszej kompleksowej wycieczki po mieście! Twój dzień rozpocznie się wygodnym odbiorem z hotelu w Abu Zabi, gdzie spotkasz naszego profesjonalnego anglojęzycznego przewodnika i wsiądziesz do klimatyzowanego autobusu. Nawadniaj się, korzystając z bezpłatnej butelkowanej wody przez całą podróż. Wyrusz w malowniczą podróż, mijając kultowe zabytki, takie jak oszałamiający widok na przystań, zapierający dech w piersiach Pointe at Palm i luksusową plażę Jumeirah z kultowym hotelem Burj Al Arab. Przygotuj się na zachwycenie olśniewającym centrum handlowym Dubai Mall i rzuć okiem na najwyższy budynek świata, majestatyczny Burdż Chalifa, podczas postoju na zdjęcia. Podziwiaj architektoniczny cud Muzeum Przyszłości i Dubai Frame, gdy przejeżdżamy obok tych imponujących budowli. Zagłęb się w bogatą historię Dubaju, przechodząc przez historyczną dzielnicę Al Fahidi. Poczuj tradycyjny urok Dubaju podczas przejażdżki Abrą przez spokojną Zatokę, zapewniając wyjątkową perspektywę miasta. Rozkoszuj się zakupami w tętniących życiem sukach ze złotem i przyprawami, gdzie znajdziesz wykwintną biżuterię i szereg aromatycznych przypraw. Ta kompleksowa wycieczka po mieście gwarantuje, że nie przegapisz żadnej z obowiązkowych atrakcji Dubaju, oferując doskonałe połączenie nowoczesności i tradycji. Dołącz do nas w niezapomnianej eksploracji cudów Dubaju!

Karnet Dubai SuperSaver Pass

7. Karnet Dubai SuperSaver Pass

Odkrywaj najciekawsze atrakcje Dubaju w swoim tempie, dzięki praktycznemu karnetowi SuperSaver, ważnemu przez 7 dni od daty pierwszej aktywacji. Wybierz karnet obejmujący 3, 5 lub 7 atrakcji i zyskaj pojedynczy wstęp do szerokiej oferty atrakcji w całych Emiratach. Wejdź na szczyt Burdż Chalify lub udaj się do The Views w the Palm, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki, odkryj życie z dala od centrum miasta podczas safari po pustymi lub zrelaksuj się na pokładzie łodzi dau podczas rejsu z kolacją po marinie w Dubaju lub kanale. Możesz także odprężyć się w parku wodnym Laguna, odwiedzić słynne atrakcje starej i nowej części Dubaju podczas pół-dniowej wycieczki po mieście, a nawet odwiedzić KidZania, gdzie Twoje dzieci mogą dowiedzieć się, jak zostaje się lekarzem, dziennikarzem lub kosmetologiem podczas przyjemnych zabaw. Atrakcje i wycieczki Top Deluxe: • Ain Dubaj (poza godzinami szczytu) • Burdż Chalifa — At The Top (poza godzinami największej oglądalności) • Safari na pustyni (z odbiorem i dowozem do hotelu) • Rejs łodzią dau z kolacją po dzielnicy Dubai Marina (z odbiorem i transportem powrotnym do hotelu)• Oceanarium i podwodne zoo w Dubaju • Wstęp na taras The View At the Palm• Przejażdżka po jeziorze podczas pokazu fontann w Dubaju• Obserwatorium SkyView• Bilety do Dubai Frame• Wycieczka po Dubaju (wyłącznie półdniowa; z odbiorem i dowozem do hotelu)• Green Planet• iFly• Park tematyczny IMG Worlds of Adventure• Kidzania• Dubai Ice Rink• Ośrodek narciarski Ski Dubai• Rejs z kolacją po Dubajskim Kanale Wodnym• Delfinarium w Dubaju• Park wodny Laguna Waterpark• The Flying Cup• Muzeum Iluzji• Muzeum Etihad• Yellow Boats Dubai (60 min/5 atrakcji)• Love Boat Dubai (współdzielona/bez transportu/90 minut)• Madame Tussauds• Salon relaksacyjny• Bilet wstępu do muzeum Selfie 3D• Infinity Des Lumieres• Pięciogwiazdkowy rejs przy zachodzie słońca po Dubai Marina• Bilety do oceanarium The Lost Chambers

Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

8. Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

Zanurz się w najsłynniejszych współczesnych zabytkach Dubaju podczas prywatnej lub wspólnej wycieczki po mieście z lokalnym przewodnikiem i transportem w obie strony. Odwiedź Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab, Dubai Frame, Pałac Zabeel, Souk Madinat Jumeirah i inne atrakcje. Twoja podróż rozpoczyna się od wizyty w słynnej na całym świecie Palmy Jumeirah. Podziwiaj architekturę i dziewicze plaże tego sztucznego zestawu wysp, znanego z luksusowych hoteli i kurortu Palm Atlantis. Przejdź dalej do kultowego Burj Al Arab, symbolu luksusu i ekstrawagancji Dubaju. Konstrukcja w kształcie żagla stoi wysoko na własnej wyspie i oferuje wspaniałe możliwości robienia zdjęć. Tutaj również możesz rozkoszować się żywym połączeniem tradycyjnego uroku suku i nowoczesnego luksusu w Souk Madinat Jumeirah. Dubai Frame to Twój kolejny cel, uderzający cud architektury, który w unikalny sposób łączy przeszłość i przyszłość tego stale rozwijającego się miasta. Następne czeka Muzeum Przyszłości, instytucja pionierska. Tutaj możesz doświadczyć przełomowej technologii i wizji tego, co nas czeka. Następnie odkryjesz majestat Pałacu Zabeel i zanurzysz się w bogatej historii rezydencji królewskiej w Dubaju. Jeśli szukasz chwili spokoju i refleksji, odwiedź meczet Al Farooq Omar Bin Al Khattab, podziwiany za architekturę i spokojną atmosferę. Na koniec zakończ wycieczkę w The Pointe, dynamicznym miejscu na nabrzeżu, gdzie możesz odpocząć i podziwiać widoki na panoramę Dubaju.

Dubaj: Prywatna wycieczka po potokach, sukach, Rama i Burdż Chalifa

9. Dubaj: Prywatna wycieczka po potokach, sukach, Rama i Burdż Chalifa

Przeglądaj Dubaj podczas prywatnej wycieczki z lokalnym przewodnikiem. Odkryj kultowe zabytki, ultranowoczesną architekturę i atrakcje światowej klasy. Poznaj stare, tradycyjne i historyczne części Dubaju podczas tej kulturalnej pieszej wycieczki i daj się uwieść tętniącej życiem kulturze i bogatemu dziedzictwu miasta. Przeglądaj wioskę Al Fahidi, Muzeum Kawy, Muzeum Monet, Dom Majlis i inne historyczne miejsca. Tutaj możesz zrobić zdjęcia tradycyjnych domów zbudowanych z kamienia, drzewa sandałowego, liści palmowych i drewna palmowego. Odkryj wąskie uliczki, ścieżki i place publiczne, które zawierają esencję historycznych klejnotów i dowiedz się o ich znaczeniu kulturowym ze swoim lokalnym przewodnikiem. Następnie przeżyj tradycyjny rejs łodzią Abra. Szybuj wzdłuż wód Dubai Creek z Bur Dubai do Deira i dotrzyj do suku ze złotem i suku z przyprawami. Przejdź się po największym targu złota w Dubaju, na którym działa ponad 300 sprzedawców detalicznych, i poznaj bogatą historię handlu złotem w regionie. W okolicy znajduje się także 64-kilogramowy złoty pierścionek, który jest rekordzistą Guinnessa. Wędruj wąskimi uliczkami Suku Z Przyprawami, aby doznać zmysłowego przeciążenia egzotycznymi aromatami i smakami, które są ucztą dla zmysłów. I odkryj na straganach wyjątkowe pamiątki i tradycyjne rękodzieło, takie jak dywany, biżuteria i ceramika. Odwiedź Muzeum Przyszłości, aby podziwiać „najpiękniejszy budynek na świecie”. Przesuwa granice tradycyjnego designu i reprezentuje ludzką różnorodność i kreatywność, włączając futurystyczne elementy, które urzekają gości od chwili, gdy na nie spojrzą. Odwiedź Dubai Frame, najnowszy zabytek kultury Zjednoczonych Emiratów Arabskich, kultową konstrukcję, która „obramowuje” imponujące widoki na Stary i Nowy Dubaj. Następnie udaj się na wycieczkę do pałacu Zabeel. Oficjalna rezydencja i siedziba administracyjna rządzącej rodziny królewskiej Dubaju prezentują elementy arabskiego wystroju i szczycą się rozległymi ogrodami, eleganckimi dziedzińcami, majestatycznymi kopułami i wieżami. Kontynuuj podróż do meczetu Jumeirah i Burj Al Arab, charakterystycznego zabytku przypominającego falujący żagiel. jest świadectwem architektonicznej sprawności Dubaju i światowym symbolem luksusu i ekstrawagancji. Spędź wolny czas w Souk Madinat Jumeirah, autentycznej rekonstrukcji arabskiego rynku z ponad 75 butikami, restauracjami i kawiarniami. Wybierz się na spokojny spacer krętymi uliczkami, przeglądaj wyjątkowe rękodzieło lub delektuj się pysznym posiłkiem. Następnie udaj się do sztucznej Palm Jumeirah w kształcie półksiężyca. Zatrzymaj się w The Pointe, naprzeciwko Atlantydy, centralnego punktu Palm Jumeirah. Pointe to wspaniałe miejsce na nabrzeżu, które wnosi nową energię do restauracji, sklepów i rozrywek, zapewniając nieograniczone możliwości wyboru i tętniącą życiem atmosferę. Następnie wybierz się na spokojny spacer po Dubai Marina Walk, który nie przestaje zadziwiać futurystyczną architekturą i ekstrawaganckim stylem życia. Wzdłuż nabrzeża znajduje się wiele restauracji i kawiarni oferujących szeroki wybór kuchni, które zadowolą każde podniebienie. Dostępne są także rejsy łodzią, jachtem i dhow. Podróżuj główną drogą w Dubaju, zwaną także superautostradą, Sheikh Zayed Road, która sama w sobie stała się miejscem turystycznym. Spędź czas w Dubai Mall, które jest nie tylko rajem dla miłośników zakupów, ale także tętniącym życiem centrum rozrywki z takimi atrakcjami, jak Dubai Aquarium & Underwater, Ski Dubai i nie tylko. Po zakupach i wypoczynku można oddać się kulinarnej podróży z różnorodnymi kuchniami z całego świata. Odwiedź Burj Khalifa, najwyższy budynek na świecie i przeżyj przytłaczające uczucie, podziwiając panoramiczne, zapierające dech w piersiach widoki z tarasu widokowego. (bilet wstępu do Burj Khalifa, jeśli wybrano opcję rezerwacji) Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem po raz pierwszy, czy doświadczonym poszukiwaczem przygód, jest to najlepsza wycieczka po Dubaju dla Ciebie. Ta wycieczka po mieście to doskonały sposób, aby nie przegapić żadnych atrakcji i wrażeń. Dzięki kompleksowemu i konfigurowalnemu planowi tej jednodniowej wycieczki obejmie wszystkie zabytki, atrakcje i zajęcia, które trzeba zobaczyć. Więc po co czekać? Zarezerwuj teraz, aby zapewnić sobie miejsce już dziś!

Dubaj: Wycieczka do Błękitnego Meczetu i Palmy Jumeirah z wejściem przez ramę

10. Dubaj: Wycieczka do Błękitnego Meczetu i Palmy Jumeirah z wejściem przez ramę

Odkryj główne atrakcje nowych i starych części Dubaju podczas wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje odbiór i dowóz, transport w obie strony oraz bilety wstępu do Dubai Frame. Odkryj to, co najlepsze w obu stronach miasta, w takich atrakcjach jak Błękitny Meczet, Palma Jumeirah i Muzeum Przyszłości. Po odebraniu bezpośrednio z hotelu rozpocznij wycieczkę od odwiedzenia jednej z największych sztucznych wysp, Palm Jumeirah. Zobacz Pointe i plażę Jumeirah, a następnie zobacz jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, Burj Al Arab. Kontynuuj podróż do meczetu Al Farooq Omar Bin Al Khattab, aby dowiedzieć się więcej o lokalnych wierzeniach i islamie (zapewnimy ubrania do meczetu). Zatrzymaj się, aby podziwiać architekturę Muzeum Przyszłości, zanim udasz się na stare miasto. Wejdź do Dubai Frame, aby zobaczyć stare i nowe miasto w jednym miejscu. Zrób zdjęcia widoków z kadru, a następnie odwiedź suki (lokalne targi) w Dubaju. Zakończ wycieczkę zwiedzając Dubai Spice Souk i Gold Souk oraz ucząc się, jak kupować lokalne produkty.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 40
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Muzeum Przyszłości: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Przyszłości? Kliknij tutaj.

Muzeum Przyszłości: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1104 opinii

Nowa atrakcja w Dubaju, to było fantastyczne. Bardzo przyjazny personel muzeum, pokazany Pobierz aplikację Guide, otrzymał opaskę wstępu bez czekania. Potem coś w kolejce, ale wszystko bardzo dobrze zorganizowane. W muzeum będą Ci towarzyszyć bardzo mili anglojęzyczni pracownicy.

Naprawdę warto zobaczyć. Tłumy ludzi świadczą o tym, jakie to jest wspaniale przeżycie. Świetnie wykonane, zorganizowane i niesamowicie ciekawe doświadczenie. Jedna z lepszych atrakcji

The great tour advisor Adnan. Higlhy recomendated not only as a guide but also photographer. Thanks to him we have a lot of great photos from Dubai.

W zasadzie wszystko co było możliwe do zwiedzenia w Dubaju. Sprawnie i rzeczowo. Polecam szczególnie naszego przewodnika Riza.

Great time with very professional tour guide! Everything was very good