Wybierz daty

Muzeum Poczty Polskiej

  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Muzeum Poczty Polskiej: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Poczty Polskiej? Kliknij tutaj.

Muzeum Poczty Polskiej: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 10 opinii

Christopher był wspaniałym przewodnikiem. Był bardzo pouczający, cierpliwy na wszystkie nasze pytania i kompetentny. Spotkał nas na czas. . Może przewodnik mógłby mieć smycz lub coś, co pomogłoby nam go znaleźć. Może powinniśmy mieć kwiatek w klapie marynarki czy coś!! :). Christopher nawet wezwał taksówkę i czekał, aby upewnić się, że kierowca dokładnie wie, gdzie nas wysadzić. W sumie warte swojej ceny i czasu.

To była naprawdę świetna trasa. Spędziliśmy dwie ekscytujące, pouczające i zabawne godziny z naszym przewodnikiem (Stanisław) Był bardzo zaangażowany, sprawił, że wycieczka była ekscytująca i urozmaicona, aby nie było nudy. Możemy tylko polecić to doświadczenie, było bardzo miłe i zostanie na długo zapamiętane.

Moja przewodniczka Elwira była bardzo kompetentna. Poświęciła czas na wyjaśnienie muzeum i jego części. Naprawdę podobało mi się moje doświadczenie. Jedyny komentarz, jaki miałem, to koszt to zdecydowanie ponad 500 zł. Kosztował tyle, co cały mój weekend w Gdańsku. Myślałem, że płacę 1/2 tego.

Świetna obsługa, przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny. Poszedł dla nas o krok dalej. Wiele się dowiedziałem o pięknym mieście Gdańsku. Zdecydowanie polecam!

Idealny, aby nie zobaczyć muzeum mimochodem i dowiedzieć się lepiej o wydarzeniach, bardzo przyjazny przewodnik, polecam!