Muzeum Picassa w Barcelonie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Picassa w Barcelonie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Picassa w Barcelonie? Kliknij tutaj.

Muzeum Picassa w Barcelonie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1243 opinii

Karta Barcelona jest warta samego tylko darmowego transportu, gra sama. Nie wykorzystaliśmy go do tak wielu zniżek lub bezpłatnych biletów wstępu z powodu naszej trasy. Używaliśmy go jednak do różnych rodzajów transportu wszędzie, gdzie się udaliśmy i miło było móc wsiadać i wysiadać bez ponoszenia kosztów i kart płatniczych. Jedna karta transportowa na wszystko.

doskonały stosunek jakości do ceny

Nigdy nie musiałem się zastanawiać, czy mogę się zmienić, czy stać mnie na transport publiczny, ponieważ karta dała mi swobodę korzystania z nich w dowolnym momencie, przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby przyjęć do najbardziej pożądanych miejsc.

Karta Barcelona była świetną opcją, pozwoliła nam wejść do kilku muzeów bez konieczności czekania w kolejce i zawsze możemy bez problemu skorzystać z dowolnego środka transportu.

Bilety kupiliśmy na Plaza de Catalynia w Turisme de Barcelona (po przekątnej naprzeciw ZARA). Niestety wiele punktów informacji turystycznej zostało zamkniętych.

Absolutnie przydatne do poruszania się po mieście. Przydatne, jeśli chcesz chodzić do dużych muzeów. Szkoda, że nie ma budynków Gaudiego i nocnego autobusu.