Muzeum NRD

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum NRD: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum NRD? Kliknij tutaj.

Muzeum NRD: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6715 opinii

Naprawdę ciekawe muzeum! Ma mnóstwo interaktywnych doświadczeń, które są dobre dla wszystkich grup wiekowych. Spędziłem tutaj około 3 godzin, oglądając wszystkie eksponaty w muzeum. Również w doskonałej lokalizacji naprzeciwko berlińskiej kopuły, dzięki czemu możesz później zdobyć tego wspaniałego zdjęcia! Poleciłby!

Zdecydowanie powinieneś skorzystać z WelcomeCard. Podróż metrem i kolejką miejską z tą kartą jest idealna, bez stresu, aby dostać się z punktu A do punktu B. Odwiedziłem wiele muzeów z WelcomeCard i skorzystałem ze zniżki na ceny wstępu. Na pewno niedługo wrócę do Berlina, ponieważ wciąż jest wiele do odkrycia.

Aby swobodnie podróżować w najpopularniejszych strefach Berlina, już zarezerwowałem Berlin WelcomeCard w domu dla stref A i B. Ponadto otrzymasz zniżkę na wiele „wejść”. Jeśli chodzi tylko o bezpłatne przejazdy, możesz również tanio kupić bilet na dzień komunikacji miejskiej (7 euro dziennie).

Bilety Skip the Line były świetne, ponieważ jest to bardzo popularna atrakcja, również zasłużona. Mieliśmy z nami 2 dzieci (11 i 8) i bardzo podobała im się ich interaktywna natura. Świetne spojrzenie w przeszłość z dużą ilością rozrywki i edukacji w równym stopniu.

Bardzo przydatne przy korzystaniu z wszystkich środków transportu publicznego (metro, autobus, tramwaj) i tanie w porównaniu do biletów jednorazowych