Muzeum Neue Nationalgalerie

  • Bilety wstępu
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Muzeum Neue Nationalgalerie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Neue Nationalgalerie? Kliknij tutaj.

Muzeum Neue Nationalgalerie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1527 opinii

Przychodzisz do świątyni bez ołtarza, bez dogmatów. Przestrzeń, materiały, proporcje, kolory i szerokie naczynia na światło dodają ci wagi, grają w tobie zmiany w postrzeganiu i wdzięczności. W tym domu jest sztuka, której stajesz się częścią. Ktokolwiek wyjdzie z holu w głąb jasnych sal wystawowych, wzdłuż przeszklonych ścian do ogrodu rzeźbiarskiego tak blisko centrum miasta zbudowanego z nieba, ziemi i domów, potem znów wspina się szerokimi schodami, przeciw kasetonom czarnego dachu, który czuje dotyk pomysłowości tkwiący w tym domu, który ma mocną obietnicę podzielenia się ze zwiedzającymi.

Świetny zakup

przydatna była zarówno możliwość swobodnego poruszania się środkami transportu publicznego w Berlinie, jak i dostęp do muzeów. w związku z tym przydałby się preferencyjny pas dostępu, inna linia, ponieważ poszedłem zarezerwować wejście w określonym przedziale czasowym w punkcie turystycznym Alexander platz, ale to było bezużyteczne, musiałem normalnie stać w kolejce. Miałem nadzieję to pominąć. Świetne również na zniżki w innych atrakcjach i restauracjach.

Doskonała prezentacja, zwłaszcza nowe duże panele w przestrzeniach wystawienniczych, ukazujące więcej pochodzenia lub większy obraz epoki i konkretnych artystów, których może brakować w dużych kolekcjach i dlaczego. Do sali 5 powinno być możliwe również wejście z foyer, czyli bezpośrednio za strefą kawiarni. Dlaczego nie może stacjonować tam inna osoba w celu wejścia?

karta berlińska jest niezbędna!!!....dostępna w różnych opcjach w zależności od długości pobytu. możesz uzyskać bezpłatny dostęp do 5 muzeów na wyspie, które musisz odwiedzić (jeśli nie wszystkie, to pergamon i neues) .... Oferuje również zniżki w innych miejscach turystycznych (takich jak berliner dom) i różne kluby w mieście.

Doskonały! Używałem wszystkich środków co godzinę przez 72h (termin godzinowy, a nie dniowy jest bardzo przydatny: używałem go od 9, 11, do 12, 8). Bardzo przydatne również na Wyspie Muzeów, nawet jeśli nie da się ich wszystkich zobaczyć z dużą uwagą w tak krótkim czasie. Ale ostatecznie powiedziałbym, że jest niezbędny!