Muzeum Nauki NEMO

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Nauki NEMO: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Nauki NEMO? Kliknij tutaj.

Muzeum Nauki NEMO: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2937 opinii

Kartę IAmsterdam odebrałem ze sklepu na dworcu Amsterdam Ceneraal szybko i sprawnie, chociaż miałem kłopoty ze znalezieniem samego sklepu. Przydałaby się bardzo wizualna informacja o jego lokalizacji. Zostałem poinstruowany przez obsługę sklepu o zasadach funkcjonowania karty, konieczności jej odbicia przy wejściu do środka transportu publicznego (check-in) i wyjściu z pojazdu (check-out). Karta zadziałała prawidłowo przy wejściach do muzeów i na statek. Doskonałe rozwiązanie z zakupem karty on-line.

Wszystko wyszło świetnie. Pokazaliśmy bilety online, zdezynfekowane ręce, a potem wyszliśmy na pokład. Były tam jeszcze dwie pary, 6 osób plus przewodnik. Dziewczyna była miła, ale mało wyjaśniała, przez większość czasu milczała, może nie chciała zepsuć „romantycznego nastroju”: D ale poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni. Łódź była czysta i dobrze wyposażona w poduszkę i koc. Oferowano również napoje (nie były wliczone w cenę).

Świetna sprawa, ale zdecydowanie bardziej opłaca się opcja 48h niż 24h. Warto zaplanować dzień i wtedy zostaje nam w kieszeni pokaźna sumka! W przypadku rejsu po kanałach był pewien problem, bo w ostatnich miesiącach punkty podane w aplikacji były nieczynne. Okazało się, że są to biura, gdzie kupujemy bilet, a start jest zupełnie gdzie indziej! Dopiero po wykonaniu telefonu można uzyskać taką informację.

Ze względu na Corona, we wszystkich miejscach zarezerwuj z wyprzedzeniem przedziały czasowe. Należy wcześniej zarezerwować muzeum van Gogha przed dotarciem na miejsce. Jeśli chcesz mieć pewność, zapytaj z wyprzedzeniem o pewne ograniczenia, których nie ma w broszurze, np. Punkt widokowy na tamę dostępny z kartą miejską tylko do 18.

Bardzo przyjazne informacje dotyczące obsługi pytań