Muzeum Narodowe w Krakowie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Narodowe w Krakowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Narodowe w Krakowie? Kliknij tutaj.

Muzeum Narodowe w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 229 opinii

Przywieźliśmy 3-dniową kartę Krakowa i dzięki temu wakacje były tak łatwe, szczególnie jeśli korzystaliśmy z tramwajów. Pozwoliło to uniknąć konieczności posiadania zawsze właściwej zmiany w automatach biletowych, co znacznie zmniejszyło nasz poziom stresu. Zapewnia również dostęp do tak wielu interesujących muzeów / miejsc: w Krakowie jest tak wiele do zrobienia, że jest rozpieszczany.

Zostajemy tydzień w Krakowie. Z 3-dniowym karnetem miejskim możesz go łatwo zoptymalizować. Jeśli zostaniesz krótko, trudno będzie zorganizować wizyty w godzinach otwarcia itp., ponieważ przy 12 dzielnicach turystycznych podróż zajmuje trochę czasu

Nasz hotel był położony poza miastem, więc dostęp do transportu publicznego (zespołu) był świetny. Z przyjemnością odwiedzał wszystkie muzea, choć synagoga była w trakcie remontu (zamyka się), podobnie jak ratusz

Wystawa piękna Polecam Robi wrażenie Jedyny mankament to po wydrukowaniu biletu jeszcze dodatkowo trzeba go zarejestrować w kasie i odebrać wejściówkę ( dobrze,że nie było kolejki)

Bardzo przydatne. Wszędzie jedź tramwajem i autobusem. I dostęp do 40 muzeów. A pominięcie rzędu jest również bardzo wygodne. Zalecana !