Dodaj daty

Muzeum Majów, Cancún

Muzeum Majów, Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Muzeum Majów bez kolejki i miejsce San Miguelito

1. Cancun: Muzeum Majów bez kolejki i miejsce San Miguelito

Ciesz się wstępem bez kolejki do Muzeum Majów w Cancun i odkryj przestrzeń wystawienniczą poświęconą kulturze i historii Majów. Zobacz jedną z najbardziej znaczących historycznie kolekcji archeologicznych kultury materialnej Majów na całym świecie i odwiedź stanowisko archeologiczne San Miguelito dzięki temu biletowi do atrakcji. Wejdź do muzeum z biletem wstępu bez kolejki do Muzeum Majów w Cancun i przygotuj się na artystyczne i historyczne przeżycie. Podziwiaj wejście do muzeum, ozdobione rzeźbami Jana Hendrixa, które przedstawiają okolice regionu na powierzchni wody. Poznaj przestrzeń wystawienniczą złożoną z trzech sal o wysokości ośmiu metrów. Zatrzymaj się w różnych salonach wystawowych, których ściany pokryte są powlekanym szkłem, z którego roztacza się wspaniały widok na las San Miguelito i lagunę Nichupte. Dowiedz się więcej o kolekcji muzeum i podziwiaj różne historyczne artefakty po drodze, ponieważ Muzeum Majów w Cancun mieści jedną z najważniejszych kolekcji archeologicznych kultury Majów na świecie. Skorzystaj z dołączonego dostępu do stanowiska archeologicznego San Miguelito. Poznaj różne cechy tego miejsca i zobacz budowle, w których kiedyś znajdowały się drewniane domy i palmy, w których mieszkały rodziny w ostatnich latach przed przybyciem hiszpańskich konkwistadorów. Podziwiaj kulturę materialną Majów, poznając jednocześnie ich historię dzięki biletowi do atrakcji, który jest idealny dla osób w każdym wieku.

Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z wycieczką łodzią podwodną

2. Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z wycieczką łodzią podwodną

Odkrywaj Cancún autobusem wycieczkowym typu hop-on-hop-off i odkryj najważniejsze atrakcje tętniącej życiem Strefy Hotelowej. Następnie wejdź na pokład łodzi podwodnej i zobacz różnorodne życie morskie na kolorowej rafie Nizuc. Wskocz do autobusu wycieczkowego i zwiedzaj miasto w wygodny sposób. Podróżuj swobodnie i wysiadaj na oficjalnych przystankach. Możesz odwiedzić Muzeum Majów lub stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotować się na szaleństwo zakupów w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center. Połącz zwiedzanie miasta z przejażdżką łodzią podwodną Subsee Explorer. Wskocz szybką łodzią na rafę Nizuc, gdzie wejdziesz na pokład klimatyzowanej łodzi podwodnej, a dwujęzyczny przewodnik wyjaśni wszystko na temat życia morskiego tej rafy. Będziesz miał także okazję zobaczyć część Muzeum Podwodnego w Cancun – ekologicznego projektu stworzonego przez brytyjskiego artystę Jasona DeCairesa Taylora w celu promowania wzrostu koralowców i zapewnienia siedliska całemu organizmowi morskiemu. Projekt ten, złożony z posągów naturalnej wielkości, stanowi idealne połączenie sztuki i natury. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego.

Najważniejsze atrakcje Cancun, lokalna kultura, ukryte perełki i gastronomia

3. Najważniejsze atrakcje Cancun, lokalna kultura, ukryte perełki i gastronomia

Zwiedź Cancun i zobacz je w zupełnie nowym świetle podczas wycieczki z przewodnikiem po Muzeum Majów, poznając historię Majów. Odśwież się podczas tej jedynej w swoim rodzaju prywatnej jednodniowej wycieczki, zejdź z utartych szlaków i odkryj prawdziwy rynek. Dołącz do tej wyjątkowej podróży, aby odkryć najbardziej kultowe i mniej znane zabytki miasta, poznając jednocześnie historię, kulturę i lokalne tradycje. Zacznij od wycieczki z przewodnikiem po Muzeum Majów, aby poznać wszystkie sekrety historii Majów, odwiedzić niezatłoczone ruiny Majów i przejść do następnego przystanku. Jedź na przedmieścia do cenotów na uboczu, pływaj w ciemnoniebieskich, krystalicznie czystych wodach, przechodź przez jaskinie i rób piękne zdjęcia w otoczeniu przyrody. Zakończ tę niesamowitą podróż wizytą na tradycyjnym i autentycznym targu w Cancun i skorzystaj z okazji, aby odkryć i znaleźć piękne i autentyczne meksykańskie rękodzieło w najlepszych cenach. Skorzystaj z okazji, aby zapytać swojego przewodnika o rekomendacje dotyczące restauracji i zajęć w okolicy i ciesz się wycieczką, która łączy przyrodę, kulturę i historię.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Muzeum Majów, Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Majów, Cancún? Kliknij tutaj.