Muzeum Iluzji w Wiedniu

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Muzeum Iluzji w Wiedniu: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum Iluzji w Wiedniu – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wiedeń: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

Wiedeń: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

Zobacz ponad 70 eksponatów w Muzeum Iluzji. Jest to miejsce dla całej rodziny, odpowiednie do gimnastyki mózgu i oszukania umysłu świetnymi łamigłówkami. Zaprzecz prawom grawitacji w nachylonym pomieszczeniu. Powiększ i zmniejsz swoją rodzinę i przyjaciół w sali Amesa. Przekonaj się, jak to jest tracić grunt pod stopami w tunelu wirowym. Przygotuj swojego smartfona lub swój aparat, ponieważ w muzeum jest mnóstwo okazji do zrobienia wyjątkowych zdjęć. Wytęż swój umysł, grając w trudne gry i zmuś mózg do kreatywnego myślenia.

Wiedeń: Najciekawsze atrakcje

Muzeum Iluzji w Wiedniu: Wycieczki i bilety

Austria: Ciekawe miejsca

Muzeum Iluzji w Wiedniu: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Iluzji w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Muzeum Iluzji w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0
(179 recenzji)

To była świetna zabawa iluzje wizualne i interaktywne, świetne wskazówki od personelu i markerów podłogowych, aby zrobić świetne zdjęcia! Mamy kilka niesamowitych zdjęć, jednak byłoby znacznie lepiej, gdyby było mniej ludzi na środku/bylibyśmy nieco bardziej oddzieleni, ponieważ trudno było zrobić zdjęcia bez innych osób… i wiem, że na wielu innych zdjęciach byliśmy bombowcami fotograficznymi, ale ogólnie było bardzo fajnie i było warto zapłacić… sklep z pamiątkami jest trochę drogi, ale jest kilka rzeczy dostępnych za „kieszonkowe”

W sumie fajny pomysł. Jednak to miejsce jest cholernie popularne, więc trzeba trochę poczekać, aby dostać się do środka (w święto państwowe). Poza tym było tam cholernie dużo dzieciaków i szczerze mówiąc, moim zdaniem wpuścili zbyt wiele osób maksymalnie. Miejsce wydawało mi się dość małe. Dzięki określeniu „muzeum” wyobrażałem sobie jeszcze więcej. Ale eksponaty powinny się zmieniać co jakiś czas, więc mam nadzieję, że następnym razem sytuacja będzie spokojniejsza i będę mógł bardziej cieszyć się tym doświadczeniem.

To zabawna aktywność dla wszystkich grup wiekowych. Kiedy przyjechaliśmy, była długa kolejka, ponieważ wpuszczali tylko ograniczoną liczbę osób na raz. W ten sposób możesz mieć pewność, że wypróbujesz każdą grę. i kilka razy sam, jeśli chcesz.

Niezła aktywność, ale spodziewałem się czegoś lepszego! Mimo to cena jest rozsądna!

Super zabawa dla dzieci i dorosłych, szkoda tylko, że tak krótko.😊