Dodaj daty

Muzeum Iluzji, Ateny

Muzeum Iluzji, Ateny – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Ateny: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

1. Ateny: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

Ciesz się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem podczas pobytu w Atenach. Zabierz ze sobą całą rodzinę, aby zapewnić zabawę w każdym wieku. Odkryj 60 wizualnych i interaktywnych iluzji, w tym pokój nieskończoności, odwrócony pokój, iluzję krzesła, hologramy i wiele innych. Różne iluzje wizualne uczą widzów, jak na postrzeganą rzeczywistość wpływają nauki, wizja, perspektywa i inne bodźce. Ponadto interaktywne instalacje iluzji zapraszają odwiedzających do zjednoczenia się z pracą i robienia zdjęć przyjaciołom i rodzinie w różnych pokojach. Przygotuj się na doświadczenie, które z pewnością zachwyci i rzuci wyzwanie Twojej wyobraźni.

Athen City Pass: ponad 30 atrakcji, Akropol i Hop on Hop off

2. Athen City Pass: ponad 30 atrakcji, Akropol i Hop on Hop off

Wykorzystaj w pełni Ateny dzięki all-inclusive Athens City Pass. Ten całkowicie wypełniony bilet odblokowuje dostęp do ponad 30 najważniejszych atrakcji do wyboru. Podziwiaj strzeliste szczyty Akropolu i fascynujące eksponaty Nowego Muzeum Akropolu. Zanurz się w starożytnej mądrości przechowywanej w Bibliotece Hadriana i wchłoń historyczną atmosferę Kerameikos oraz wiele innych skarbów. Karta Athens City Pass obejmuje także bezpłatną wycieczkę autobusem typu hop-on hop-off przez 48 godzin po urzekających ulicach miasta. Pozbądź się stresu związanego z planowaniem podróży do Aten i poznaj bogatą historię, kulturę i tętniącą życiem atmosferę miasta dzięki muzeom, wycieczkom i gastronomii. Zwiedzaj miasto we własnym tempie z okresem ważności do 5 dni i zaoszczędź do 47% w porównaniu z pojedynczymi rezerwacjami. W cenę wliczone są następujące atrakcje: Zabytki i pomniki: - Akropol z Partenonem oraz stokiem północnym i południowym – pomiń bilet wstępu i przedział czasowy - Starożytna Agora - Stoa Attalosa – Agora rzymska — Biblioteka Hadriana - Świątynia Zeusa Olimpijskiego - Keramejkos - Liceum - Łuk Hadriana - Ogród Narodowy i Ogród Botaniczny Diomedesa — Trylogia ateńska Muzeum i galerie: - Nowe Muzeum Akropolu - Muzeum Heraklejdon - Muzeum Kotsanas: Starożytna Grecja – Początki technologii - Muzeum Kotsanas: Starożytne greckie instrumenty muzyczne i gry - Muzeum Biżuterii Ilias Lalaounis - Muzeum Iluzji Wskakiwać zeskakiwać: - 48-godzinny bilet autobusowy Hop on Hop off Partner rabatowy (zaoszczędź do 50% zniżki): - Designerski outlet McArthurGlen - Sklep muzealny: Macedońskie Muzeum Sztuki Współczesnej „Alex Mylona”. - Muzeum Frissiras - Greckie Muzeum Motoryzacji - Sklep Mastiha - Wycieczki na rowerach elektrycznych - Jaskinia Heteroclito i bar a Vin - Eliksir, przyprawy i zioła - Codzienny spektakl teatralny

Ateny: bilet łączony do muzeów i autobusu Hop-On Hop-Off

3. Ateny: bilet łączony do muzeów i autobusu Hop-On Hop-Off

Pomiń kłopoty i skorzystaj z jednego poręcznego biletu łączonego, aby uzyskać dostęp do niektórych z najbardziej znanych atrakcji Aten i 48-godzinny dostęp do autobusu Hop-on Hop-off. Pobierz aplikację Smartvisit, planuj swoje wizyty i odbierz wszystkie swoje bilety wstępu. Nie ma potrzeby zbierania biletów. Poświęć dwa dni, aby zobaczyć, co chcesz – od Partenonu po taniec i teatr – zaspokoi wszystkie gusta. Ważna uwaga: Od 5 września 2023 roku zmieniają się zasady wjazdu na Akropol. Od 5 września na zwiedzanie Akropolu wymagane będzie posiadanie biletu na konkretną datę i przedział czasowy, a liczba miejsc w każdym przedziale czasowym będzie ograniczona. • Jeśli planujesz odwiedzić Akropol przed 5 września, kontynuuj istniejącą procedurę, wybierając opcję Zarezerwuj teraz w aplikacji Smartvisit przy południowym wejściu na Akropol, aby pobrać bilet wstępu. • W dniu 5 września w okresie zmiany systemu nie będzie można zwiedzać Akropolu na podstawie karnetu. • Aby wejść na Akropol od 6 września, należy dokonać rezerwacji z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem w aplikacji Smartvisit, wybierając przycisk Zarezerwuj teraz. W przypadku rezerwacji w ciągu 48 godzin. W przypadku rezerwacji na 6 września lub w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt z Key Tours pod adresem rezerwacje@keytours.gr w celu sprawdzenia dostępności i dokonania rezerwacji. Uwaga: możliwość zamówienia biletów na okres od 6 września będzie dostępna dopiero od 5 września. • Po wystawieniu biletów na wybrany przedział czasowy i datę nie można ich anulować ani zmienić. • Pamiętaj, że w przypadku braku dostępności w preferowanym przez Ciebie terminie, wybierzemy dla Ciebie dokładnie następną dostępną godzinę z wybranej przez Ciebie godziny Lista atrakcji obejmuje: • Bilet łączony na Akropol i 6 stanowisk archeologicznych (bilety należy pobrać z aplikacji Smartvisit) • Muzeum Akropolu • Stadion Panathenaic • Muzeum Wojny w Atenach • Muzeum Sztuki Cykladzkiej • Greckie Muzeum Motoryzacji • Muzeum Biżuterii Ilias Lalaounis • Muzeum Kultury Greckiej (Benaki) • Muzeum Sztuki Islamskiej (Benaki) • Galeria Ghika (Benaki) • Muzeum Zabawek (Benaki) • Muzeum Techniki Starożytnej Grecji • Muzeum Heraklejdon • Muzeum Iluzji • Przewodnik audio po Akropolu • Wycieczka Hop On Hop Off do Aten (48-godzinny dostęp do wszystkich linii)

Dostępne atrakcje

Muzeum Iluzji, Ateny: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Iluzji, Ateny? Kliknij tutaj.