Muzeum Holburne

Muzeum Holburne – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

1. Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Bath to wspaniałe rzymskie i georgiańskie miasto pełne pięknych budynków. Wycieczka po mieście zabierze Cię do rzymskich łaźni, pijalni wód, opactwa, w którym koronowano pierwszego króla Anglii, oraz do Assembly Rooms. Trasa Skyline daje Ci możliwość podziwiania krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków na Bath. Przystanki wycieczki: Wycieczka po mieście 1. High Street 2. Grand Parade 3. Manvers Street 4. The Ambury 5. Corn Street 6. Avon Street 7. Westgate Buildings 8. Queen Square 9. Assembly Rooms 10. Brock Street / The Royal Crescent 11. Marlborough Buildings 12. Weston Road 13. Upper Bristol Road 14. Upper Bristol Road 15. Royal Avenue 16. Milsom Street 17. Terrace Walk Skyline Tour 1. Dorchester Street 2. Terrace Walk 3. North Parade 4. Great Pulteney Street 5. Muzeum Holburne 6. Beckford Road 7. Bath Spa Hotel 8. Quarry Road 9. Bathwick Hill 10. Widcombe Hill 11. Farma Rainbow Woods 12. Brassknocker Hill 13. Claverton Down 14. Ralph Allen School 15. North Road/Shaft Road 16. Tyning/North Road 17. Prior Park 18. Middle Hill Lodge 19. Cmentarz Abbey 20. Prior Park Road 21. Widcombe

Odkryj Bath i Bridgerton z muzyką

2. Odkryj Bath i Bridgerton z muzyką

Dołącz do ekscytującej wycieczki po Bath z kultowymi miejscami filmowania Bridgerton. Przespaceruj się po kolumnadach, gdy zaawansowane technologicznie słuchawki wyśpiewują serenady z muzyką z serialu, fanów i okolic Bath. Dowiedz się o fascynującym sposobie życia regencji, spacerując po mieście ze swoimi doświadczonymi przewodnikami. Wyobraź sobie siebie jako diament sezonu, odwiedzając najważniejsze zabytki Bath, takie jak Royal Crescent, most Pulteney i Muzeum Holburne. Posłuchaj najnowszych plotek zza kulis i filmowego know-how od prawdziwego fana Bridgerton.

Bath: 2-godzinna historyczna wycieczka piesza z aplikacją

3. Bath: 2-godzinna historyczna wycieczka piesza z aplikacją

Wyrusz w historyczną wycieczkę pieszą po Bath, podróż przez serce bogatej historii i oszałamiającej architektury Bath. Z każdym krokiem odkrywaj piękno i urok Bath. Naszym pierwszym przystankiem jest Marlborough Buildings, malownicza okolica znana z eleganckiego designu i spokojnej atmosfery. Następnie docieramy do Royal Crescent, słynnego zakrzywionego rzędu domów o niesamowitej architekturze. W pobliżu znajduje się The Circus, kolejny cud architektury, tworzący idealny okrąg z pięknymi budynkami. Przechodzimy do Bath Assembly Rooms. Pomieszczenia te były świadkami wielu historycznych spotkań i tańców. Centrum Jane Austen to obowiązkowy punkt dla fanów słynnej pisarki. Dowiesz się z niego o jej życiu i czasie, który spędziła w Bath. Stamtąd przespacerujemy się ulicą Bath Street, słynącą z pięknych chodników i sklepów. Łaźnie Rzymskie to nasz kolejny przystanek, wspaniały kompleks wokół naturalnych gorących źródeł. Następnie odwiedzimy Bath Abbey, wielki kościół o gotyckiej i unikalnej architekturze. Następnie zwiedzamy Great Pulteney Street, most często porównywany do słynnego Ponte Vecchio we Florencji we Włoszech. Muzeum Holburne to nasz kolejny przystanek, pełen sztuki i historii. Wreszcie kończymy naszą wycieczkę w apartamencie Jane Austen na dziedzińcu, który daje kolejny wgląd w jej życie w Bath.

Bath: Bridgeton Walking Tour z aplikacją

4. Bath: Bridgeton Walking Tour z aplikacją

Dołącz do naszej wycieczki pieszej z przewodnikiem po Bridgeton. Będziesz mógł spacerować i zobaczyć kilka pięknych i ważnych miejsc w Bath, gdzie kręcono Bridgerton. Pierwszym punktem naszej wycieczki jest 1 Royal Crescent, rząd domów w kształcie półksiężyca, w którym nakręcono wiele słynnych scen Bridgerton. Następnie odwiedzimy Assembly Rooms, słynne ze scen balowych w Bridgerton. Następnie przespacerujemy się ulicami Albert Street, Bath Street i Beaufort Square, pokazując kilka kultowych wejść postaci Bridgerton. Następnie zobaczymy The Colombian Company, małą kawiarnię, która była kluczowym miejscem filmowania w Bridgerton, wraz z Abbey Deli i Abbey Green. Podczas spaceru usłyszysz nasz łatwy do naśladowania audioprzewodnik opowiadający o tych miejscach. Nie spiesz się i ciesz się doświadczeniem we własnym tempie

Bath: Bilet wstępu do Muzeum Holburne'a

5. Bath: Bilet wstępu do Muzeum Holburne'a

Odwiedź Muzeum Holburne, znane również jako "dom Lady Danbury" w popularnym Bridgerton w Netflix, i poznaj jego kolekcję włoskich i holenderskich obrazów z XVI i XVII wieku, srebra, rzeźby, mebli, porcelany i różnych przedmiotów sztuki o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Założone w 1882 roku dzięki darowi kolekcji Sir Williama Holburne'a, muzeum zostało uzupełnione przez lata o kolekcję XVIII-wiecznych obrazów takich artystów jak Gainsborough, Lawrence, Ramsay, Stubbs i Zoffany. Położone w historycznych ogrodach Sydney Pleasure Gardens, muzeum dodało ambitną współczesną szklaną rozbudowę w 2011 roku i od tego czasu zyskało krajową reputację jako wybitne muzeum, które organizuje chwalone przez krytyków wystawy, przynosząc do Bath wspaniałą sztukę wszystkich epok i z całego świata. Holburne stara się łączyć sztukę przeszłości ze współczesną praktyką w ekscytujący i dynamiczny sposób. Wystawy w ostatnich latach obejmowały ceramikę Graysona Perry'ego i rysunki Davida Hockneya, a także przebojowe pokazy sztuki Tudorów i renesansowych portretów małżeńskich.

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Muzeum Holburne: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum Holburne: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Holburne? Kliknij tutaj.

Muzeum Holburne: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(292 recenzji)

Zarezerwowałem wycieczkę w niedzielę 9 października, ale sprawdziłem to na początku wycieczki po mieście 8 października. Tam dowiedziałem się, że bilety są ważne 2 dni. Dlatego wybrałem się na pierwszą tego dnia wycieczkę po mieście. Mógłbym wybrać się na wycieczkę po Skyline w niedzielę, co sprawi, że mój dwudniowy pobyt w Bath będzie bardziej zrelaksowany. Kierowcy i osoba wystawiająca bilety byli bardzo pomocni. Oni zostali kolegami. Możliwość wsiadania i wysiadania z autobusów na wybranych przystankach pomoże Ci zobaczyć więcej tego, co najbardziej Cię interesuje, KIEDY CHCESZ. Sformułowanie w internecie wspomina o wymianie voucherów przed podróżą. Okazało się to nieistotne i frustrujące, ale o tym zapomniałem, gdy miałem bilet. Wycieczki te rozwiązują problem braku trójwymiarowej wersji Map Google przedstawiającej miasto. Często powtarzam, że aby dobrze zobaczyć jakieś miejsce, trzeba je obejść. Te wycieczki udowodniły, że się myliłem i znacznie ułatwiły moje nogi.

Tourbus był doskonały, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w pięknym słońcu. ALE zawiedliśmy się, zostawiając torbę w autobusie nr 2, w której znajdowała się tylko układanka i pot, a kiedy wyjeżdżaliśmy z miasta, nie mieliśmy czasu jej posortować. Poza tym była to cudowna wizyta

Mnóstwo autobusów pomogło nam zobaczyć, co chcemy zrobić i łatwo nas tam zawiozło. Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że to naprawdę pomogło nam zorientować się.

Doskonała wycieczka, jeszcze lepsza dzięki wspaniałej pogodzie. Nie ma nic piękniejszego niż Bath, gdy świeci słońce.

Wspaniałe doświadczenie. Dźwięk był znacznie lepszy niż w poprzednich doświadczeniach.