Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN? Kliknij tutaj.

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 161 opinii

Zarezerwowałem w krótkim czasie. Przyjazny pracownik zadzwonił do mnie i poinformował mnie o godzinie odbioru. Autobus był na czas. Przejedź się klimatyzowanym minibusem. Jazda była bardzo przyjemna. Przewodnik był bardzo przyjazny i stworzył przyjemną atmosferę. Odpowiadał na pytania. Wszystko widziane, poruszane - myślę, że obejmuje najważniejsze atrakcje Warszawy. W ciepłe dni oferowano nawet napoje bezalkoholowe.

Moja dziewczyna i ja szukaliśmy fajnego muzeum na popołudnie. Muzeum POLIN było dla nas efektem decyzji. Udało nam się dostać za darmo z powodu czwartkowej promocji, czy złapaliśmy ją we właściwym dniu? Tak czy inaczej, za cenę biletu wstępu byłoby to warte. 8 standardowych galerii, które obejmują zasadniczo całą historię Żydów w Polsce/Europie. Super super fajne doświadczenie.

To bardzo duże muzeum. Wystawa stała jest interaktywna, bardzo ciekawa. Następnie lub pomiędzy galeriami można zrobić sobie przerwę i zjeść w żydowskiej restauracji. Polecam to muzeum wszystkim, którzy interesują się historią polskich Żydów.

Wszystko bardzo interesujące, wykonane profesjonalnie i szczegółowo. Zdecydowanie trzeba sobie poświecić więcej czasy na zwiedzanie (3h)

bardzo ładne muzeum - bogate i bardzo pouczające o historii Żydów i polskich Żydów