Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 369 opinii

Wystawy „Donatello” i „Van Eyk” były znakomicie zaprojektowane. Nie ma w tym nic złego. Mieszkam w St. Veit ad/Glan. Martwi mnie to, że dotychczasowy telefon w ich sklepie nie jest odbierany na ponad 2 godziny przed zamknięciem muzeum. Próbowałem 30 razy. W ubiegłą środę byłem w ich sklepie i osobiście doświadczyłem, jak reagują z umiejętną ignorancją na dzwoniący telefon.

Wydaje mi się, że w omawianej galerii znajduje się znakomita kolekcja holenderskich i niemieckich mistrzów XVI / XVII wieku, czyli prawdziwa klasyczna szkoła malarstwa z czasów, gdy artyści przedstawiali rzeczywistość (silnie sprzeczna ze sztuką najnowszą).

Świetne bilety. Musisz wydrukować bilety lub udać się do sklepu z pamiątkami znajdującego się w muzeum, a oni mogą je dla ciebie wydrukować i dać ci bilety do muzeum. Audioprzewodniki to dodatkowe 5 euro za osobę.

The Kunts to trzeba zobaczyć i spektakularne! I skarbiec cesarski, kolejne wydarzenie, które trzeba zrobić. Razem są jedną z atrakcji, którą każdy odwiedzający Wiedeń będzie smakował!

Piękno muzeum, bogata kolekcja sztuki i rzeźby oraz specjalne eksponaty (widzieliśmy Caravaggio) sprawiły, że była to główna atrakcja!