Wybierz daty

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2428 opinii

Ta transakcja skutkuje kuponem, który zabierasz do muzeum, a oni dają ci w zamian bilet. Poszliśmy dziś do Kunsthistorisches i stwierdziliśmy, że jest to jedna z najlepszych kolekcji sztuki, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w budynku zbyt pięknym, by go opisać. Jutro użyjemy tego samego biletu, aby wejść do Skarbca Cesarskiego, mam nadzieję, że będzie tak wspaniały, jak dzisiejsza wizyta.

Bardzo ciekawe muzeum dla miłośników sztuki. Już sam budynek i wnętrza są wspaniałe. Galeria obrazów jest bardzo dobrze zorganizowana, a wszystkie obrazy opisane są odniesieniami do malarza i rzekomej historii. Bardzo dużo zdjęć starych mistrzów. Kunstkammer oferuje również przedmioty niezwykłego rzemiosła z XVIII i XIX wieku.

Wspaniałość i przepych w skarbcu... Różnorodność w Kunsthistorisches Museum. Oba są zdecydowanie warte odwiedzenia, ale należy wybrać punkty centralne dla muzeum lub korzystać z karty przez kilka dni. Polecamy kawę w muzeum z widokiem na klatkę schodową i obrazy. Fantastycznie piękna.

Wspaniałe muzea dla miłośników sztuki i historii – dobre oszczędności w porównaniu z biletami indywidualnymi

Piękne wnętrza i zabytki. Warto zajrzeć podczas pobytu w Wiedniu :)