Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 432 opinii

Ta transakcja skutkuje kuponem, który zabierasz do muzeum, a oni dają ci w zamian bilet. Poszliśmy dziś do Kunsthistorisches i stwierdziliśmy, że jest to jedna z najlepszych kolekcji sztuki, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w budynku zbyt pięknym, by go opisać. Jutro użyjemy tego samego biletu, aby wejść do Skarbca Cesarskiego, mam nadzieję, że będzie tak wspaniały, jak dzisiejsza wizyta.

Wspaniałość i przepych w skarbcu... Różnorodność w Kunsthistorisches Museum. Oba są zdecydowanie warte odwiedzenia, ale należy wybrać punkty centralne dla muzeum lub korzystać z karty przez kilka dni. Polecamy kawę w muzeum z widokiem na klatkę schodową i obrazy. Fantastycznie piękna.

Świetne doświadczenie z karnetem Vienna Pass. Wszystko jest proste, autobusy co godzinę, przystanki widoczne i łatwe do zdobycia. Zapewniamy naprawdę wysoką jakość usług, mapę i małą książeczkę, aby zapoznać się ze wszystkimi miejscami objętymi KARNETEM. Gorąco polecam.

Pozwala nam zwiedzać główne atrakcje (lub te, które nas interesują) bez obaw o kolejki i kupowanie biletów! Przewodnik jest bardzo praktyczny w wyborze tego, co chcemy odwiedzić. Polecam.

Wspaniałe muzea dla miłośników sztuki i historii – dobre oszczędności w porównaniu z biletami indywidualnymi