Muzeum Historii Naturalnej w Londynie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Historii Naturalnej w Londynie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Historii Naturalnej w Londynie? Kliknij tutaj.

Muzeum Historii Naturalnej w Londynie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 50 opinii

Odbyliśmy prywatną wycieczkę po muzeum z Becky, która była zabawna, łatwa do rozmowy i tyle wiedziała o muzeum. odbyliśmy 2,5-godzinną wycieczkę po muzeum, widząc wszystkie fragmenty, które mogliśmy w tym czasie, otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania, a potem zostaliśmy zmuszeni do samodzielnego wędrowania, co było świetne i zobaczyliśmy wszystkie fragmenty, które zrobiliśmy ” nie mam wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć. warte absolutnie każdego grosza. To była nasza pierwsza podróż tutaj, po pierwsze cieszymy się, że zrobiliśmy to w ten sposób i na pewno wrócimy. Dziękuję Ci!

Byliśmy bardzo zadowoleni z London Explorer Pass ... działa bardzo łatwo. Możesz wydrukować przepustkę z kodem QR lub mieć bezpośrednio na telefonie komórkowym, który jest następnie mocowany na atrakcjach. Zaletą jest to, że Explorer Explorer nie jest przywiązany do określonej liczby dni jak w przypadku London Pass, ale jest ważny przez cały pobyt (myślę, że maksymalnie 30 dni).

Bardzo praktyczne, pozwala zapłacić z góry za działania na liście, które wykonasz na stronie, a jednocześnie możesz zmienić zdanie do ostatniej chwili

sprawdź wcześniej oryginalną cenę w obniżonej cenie Niektóre rzeczy są również bardzo tanie bez przepustki

Bardzo prosty w użyciu, a nawet dostałem zniżkę w sklepach turystycznych,