Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie? Kliknij tutaj.

Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4024 opinii

Świetna sprawa, ale zdecydowanie bardziej opłaca się opcja 48h niż 24h. Warto zaplanować dzień i wtedy zostaje nam w kieszeni pokaźna sumka! W przypadku rejsu po kanałach był pewien problem, bo w ostatnich miesiącach punkty podane w aplikacji były nieczynne. Okazało się, że są to biura, gdzie kupujemy bilet, a start jest zupełnie gdzie indziej! Dopiero po wykonaniu telefonu można uzyskać taką informację.

dzięki tej karcie zwiedziłam bardzo wiele miejsc w Amsterdamie w ciągu 2 dni, w tym największe muzea :) Polecam skorzystanie z rejsu kanałami, gdyż jest wliczony w cenę, a na prawdę przyjemnie można w ten sposób zwiedzić miasto i dowiedzieć się bardzo interesujących rzeczy - przewodnik w 13 językach.

Mega pobyt w muzeum Figur woskowych. Najwieksze wrazenie zrobil na mnie pokoj Anne Frank z nia sama jak zywa siedzaca przy biorku. Pozostale figury super bylismy z synami 16 i 18 lat. Dla kazdego bylo cos, aktorzy ,sportowcy dj. Polecam zarezerwowac wczesniej online na stronie getyourguide.pl

przydatna,szczególnie podczas wejść do muzeum..

Karta daje wiele możliwości..bezpłatne poruszanie się na terenie Amsterdamu (tylko publiczne linie!) oraz mniej czasochłonne wejścia do obiektów muzealnych..

Bardzo fajne miejsce,dużo zabawy i śmiechu,figury dobrej jakości jedyny minus to taki że liczyliśmy na więcej postaci.