Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie? Kliknij tutaj.

Muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4087 opinii

Muzeum Madame Tussaud to niesamowita atrakcja turystyczna. Moja pierwsza wizyta była w Londynie. Teraz, gdy pojechaliśmy do Amsterdamu, zabrałem męża i córkę w to magiczne miejsce. Mieliśmy mnóstwo frajdy z robienia zdjęć ze znanymi postaciami i postaciami Marvela wykonanymi z wosku. Fajna niespodzianka była na koniec (w sklepie z pamiątkami), udało nam się zakupić kilka zdjęć zrobionych przez pracowników muzeum. Lubiłem robić zdjęcia z artystami takimi jak Picasso, Van Gogh i oczywiście z moim ulubionym superbohaterem Spider-Manem. To doświadczenie pozostanie w mojej pamięci. Wiele obrazów robiło wrażenie, ponieważ wyglądały jak żywi ludzie. Pozdrawiam, rodzina Barra z Aruby i Chile.

Kartę IAmsterdam odebrałem ze sklepu na dworcu Amsterdam Ceneraal szybko i sprawnie, chociaż miałem kłopoty ze znalezieniem samego sklepu. Przydałaby się bardzo wizualna informacja o jego lokalizacji. Zostałem poinstruowany przez obsługę sklepu o zasadach funkcjonowania karty, konieczności jej odbicia przy wejściu do środka transportu publicznego (check-in) i wyjściu z pojazdu (check-out). Karta zadziałała prawidłowo przy wejściach do muzeów i na statek. Doskonałe rozwiązanie z zakupem karty on-line.

Świetna sprawa, ale zdecydowanie bardziej opłaca się opcja 48h niż 24h. Warto zaplanować dzień i wtedy zostaje nam w kieszeni pokaźna sumka! W przypadku rejsu po kanałach był pewien problem, bo w ostatnich miesiącach punkty podane w aplikacji były nieczynne. Okazało się, że są to biura, gdzie kupujemy bilet, a start jest zupełnie gdzie indziej! Dopiero po wykonaniu telefonu można uzyskać taką informację.

Ze względu na Corona, we wszystkich miejscach zarezerwuj z wyprzedzeniem przedziały czasowe. Należy wcześniej zarezerwować muzeum van Gogha przed dotarciem na miejsce. Jeśli chcesz mieć pewność, zapytaj z wyprzedzeniem o pewne ograniczenia, których nie ma w broszurze, np. Punkt widokowy na tamę dostępny z kartą miejską tylko do 18.

Bardzo przyjazne informacje dotyczące obsługi pytań