Dodaj daty

Muzeum Es Baluard

Muzeum Es Baluard – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: bilety na wycieczkę autobusową wskakuj/wyskakuj

1. Palma de Mallorca: bilety na wycieczkę autobusową wskakuj/wyskakuj

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania, dzięki biletom na wsiadanie i wysiadanie. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z odkrytym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub do Hiszpańskiej Wioski z biletami zawartymi w ramach wycieczki. Przystanki w 18 punktach w mieście gwarantują, że niczego nie przegapisz. Sprawdź atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który stał od czasów podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate, aby odwiedzić katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij wycieczkę autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomila 13. Avenida Joan Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Avenida Gabriel Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Moll

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

2. Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Udaj się przez Stare Miasto w Palmie podczas ekscytującej wycieczki segwayem. Uzyskaj szkolenie na temat obsługi Segwaya, zanim wyruszysz w przeszłość. Odkryj zróżnicowaną architekturę, popularne miejsca restauracyjne i cenione zabytki kultury, zanim odkryjesz ukryte skarby. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centralnie zlokalizowanym biurze dostawcy usług w Palmie. Poczuj się pewnie podczas obsługi Segwaya dzięki krótkiemu samouczkowi szkoleniowemu. Załóż kask i wyrusz w swoją przygodę na segwayu przez Stare Miasto. Podziwiaj gotycką architekturę katedry Santa Maria of Palma, odkryj zabytki otaczające Plaza Mayor i zjedź promenadą przy Rambla of Palma. Podróżuj przez bogato zdobione dziedzińce i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie w zapierających dech w piersiach punktach widokowych. Wróć do katedry. Po zakończeniu doświadczenia wróć do punktu początkowego, aby zwrócić sprzęt Segway.

Wycieczka po starym mieście Palmy i bary tapas nocą

3. Wycieczka po starym mieście Palmy i bary tapas nocą

Rozejrzyj się nocą po starym mieście Palmy i rozkoszuj się pysznymi tapas. Pozwól przewodnikowi oprowadzić się po wąskich uliczkach Palmy nocą i poczuj wyjątkową atmosferę tej śródziemnomorskiej metropolii. Zdobądź cenne wskazówki na temat najmodniejszych miejscówek w mieście i zobacz te, które od dawna są najpopularniejsze wśród miejscowych. Posłuchaj ekscytujących opowieści o życiu nocnym w Palmie i dowiedzieć się, gdzie miały miejsce wydarzenia, które wpłynęły na bogatą i ciekawą historię miasta. Pozwól lokalnemu przewodnikowi pokazać ci to, co w mieście najlepsze, od barów tapas z pysznymi przekąskami aż po historyczne, ukryte place, które latem po zachodzie słońca zaczynają tętnić życiem. Na zakończenie wycieczki, trwającej około 1 godziny i 45 minut, usiądź w typowym barze tapas i wybierz coś dla siebie z selekcji pinchos i tapas. Spędź wieczór w otoczeniu atrakcji życia nocnego Palmy i jego wyjątkowych odgłosów.

Palma de Mallorca: wycieczka po starym mieście

4. Palma de Mallorca: wycieczka po starym mieście

Weź udział w ekscytującej i interesującej wycieczce pieszej po pięknym starym mieście w Palma de Mallorca. Cofnij się w czasie i poznaj miasto w czasach, kiedy najważniejszym obszarem gospodarczym na świecie było Morze Śródziemnomorskie. Dołącz do wycieczki prowadzonej przez niemieckojęzycznego przewodnika lub weź udział w prywatnej wycieczce w jednym z trzech języków (angielski, francuski, niemiecki). Dowiedz się więcej o bogatej historii metropolii i posłuchaj historii wielkich budowniczych i architektów, takich jak Pere Morey, Guillem Sagrera (katedra) lub dzieł Antoniego Gaudiego (pałace i wille). Zobacz arcydzieła architektoniczne i ważne miejsca kulturalne, a szczególnie ukryte skarby stolicy wyspy, takie jak ozdobne podwórka, zwane po hiszpańsku „patios”. Historyczne świadectwa przeszłości miasta obejmują giełdę La Lonja niedaleko katedry, samą katedrę, ale także wiele budowli świeckich, pałaców, ogrodów, placów i zabytków. Odwiedź również dzielnicę żydowską, budynek rządu, pałac biskupi, a także mury miasta. Wysłuchaj ekscytujących historii związanych z tymi miejscami. Doświadcz kulinarnej różnorodności kuchni śródziemnomorskiej podczas spaceru po tętniącym życiem targu.

Palma: atrakcje miasta i wycieczka segwayem nad morzem

5. Palma: atrakcje miasta i wycieczka segwayem nad morzem

Ciesz się 3-godzinną wycieczką segwayem po Starym Mieście w Palmie, jednym z najpiękniejszych miejsc w mieście. Przejedź obok panoramicznej zatoki i szybuj przez słynną Passeig del Born, mijając po drodze słynne zabytki i popularne plaże. Śmigaj wąskimi uliczkami Starego Miasta, wypełnionymi pałacami, kościołami, warsztatami artystów i małymi sklepikami sprzedającymi wszelkiego rodzaju smakołyki. Rób zdjęcia przy najbardziej fascynujących zabytkach po drodze. Podczas jazdy podziwiaj atrakcje, takie jak Pałac Królewski La Almudaina, Es Baluard Museu d'Art Modern i Contemporani de Palma, Puerto de Palma de Mallorca i wiele innych. To doskonały sposób na poznanie Palmy w krótkim czasie, poznając po drodze jej historię.

Majorka: karnet all inclusive w Palma de Mallorca

6. Majorka: karnet all inclusive w Palma de Mallorca

Odkryj wyjątkowe piękno Palmy z przepustką Palma de Mallorca! Ciesz się bezpłatnym dostępem do najważniejszych atrakcji, takich jak katedra w Palmie, Palma Aquarium, park Katmandu i autobus Hop-on Hop-off. Zaoszczędź czas i pieniądze, przeżywając niezapomniane chwile na wyspie we własnym tempie i poświęć na to 6 dni. Zarezerwuj karnet na 1 do 6 dni. Wybrać z: Zabytki i pomniki: Katedra w Palmie - La Seu (bilet bez kolejki) Castillo del Belver (zamek) Jardines de Alfabia Fundación Bartolomé March Torre Cega Muzea i galerie: Es Baluard (Muzeum Sztuki) Hop On Hop Off i doświadczenie na łodzi: Wycieczka Hop On Hop Off po mieście przez Palmę Wycieczka łodzią po porcie w zatoce Palma Atrakcje związane z aktywnością i wypoczynkiem: Palma Aquarium (akwarium i park rozrywki) Park Katmandu Golfowa fantazja (minigolf) Partnerzy rabatowi (zaoszczędź do 20 %): Akwarium Palma (sklep z pamiątkami i restauracja) Park Leśny (Park Wspinaczkowy) Barcos Azules (rejsy statkiem) Doświadczenie Muzeum Rafy Nadala

Palma: 2,5-godzinna wycieczka segwayem po atrakcjach miasta

7. Palma: 2,5-godzinna wycieczka segwayem po atrakcjach miasta

Twoja podróż rozpocznie się w naszym biurze znajdującym się w centrum. Stąd wyjedziesz segwayem, zwiedzając Stare Miasto i kierując się do Badia de Palma. Po drodze podziwiaj wspaniałe budynki i zabytki. Później zwiedź zabytki wokół Plaza Mayor, a także promenadę przy Rambla of Palma. Następnie przejedź przez Paseo, aby zwiedzić wspaniałe centrum miasta. Oszczędź czas i zobacz więcej atrakcji Palmy, jadąc wygodnym segwayem. Podziwiaj najważniejsze zabytki, jednocześnie poznając ich historię z ust Twojego profesjonalnego przewodnika.

Dostępne atrakcje

Muzeum Es Baluard: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Es Baluard? Kliknij tutaj.