Muzeum Es Baluard

Muzeum Es Baluard
Liczba znalezionych atrakcji: 14

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Palma de Mallorca: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 347
Sortuj wg::

Muzeum Es Baluard: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum Es Baluard – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania dzięki biletom na hop-on hop-off. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z otwartym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub Hiszpańskiej Wioski z biletami wliczonymi w cenę wycieczki. Przystanki w 16 punktach miasta sprawią, że niczego nie przeoczysz. Zobacz atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który istnieje od czasu podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate i odwiedź katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij podróż autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na nocną wycieczkę po starym mieście Palmy i podziwiaj klimatyczną scenerię po zapadnięciu zmroku. Pozwól przewodnikowi poprowadzić Cię przez kręte uliczki Palmy nocą i pokazać Ci wyjątkowy klimat tej śródziemnomorskiej metropolii. Uzyskaj poufne wskazówki na temat najmodniejszych hotspotów i posłuchaj o miejscach, które od dawna są ulubionymi wśród mieszkańców miasta. Posłuchaj ekscytujących historii o życiu nocnym w Palmie i dowiedz się, gdzie tak wiele niesamowitych wydarzeń ukształtowało bogatą i różnorodną historię Palmy. Pozwól lokalnemu ekspertowi od życia nocnego pokazać ci to, co miasto ma najlepszego do zaoferowania, od barów tapas ze smacznymi przysmakami po historyczne i ukryte place, które latem tętnią życiem po zachodzie słońca. Pod koniec trwającej około 1 godziny i 45 minut wycieczki usiądź w typowym barze tapas i wybierz spośród pintxos i tapas. Pozwól, aby wieczór minął z różnorodnymi nocnymi widokami i dźwiękami unikalnymi dla Palmy.

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Przeżyj ekscytującą i interesującą pieszą wycieczkę po imponującym starym mieście Palmy. Cofnij się w czasie i odkryj Palmę taką, jaka była wtedy, gdy najważniejszym obszarem gospodarczym na świecie było Morze Śródziemne. Weź udział w wycieczce prowadzonej przez niemieckojęzycznego przewodnika lub w prywatnej wycieczce dostępnej w 3 językach (angielskim, francuskim i niemieckim). Podczas wycieczki dowiesz się więcej o bogatej historii metropolii i posłuchasz opowieści o wielkich budowniczych i architektach, takich jak Pere Morey, Guillem Sagrera (katedra) lub uczniowie Antoniego Gaudiego (pałace i dwory). Zobacz arcydzieła architektury i ważne miejsca kulturalne, a zwłaszcza ukryte skarby stolicy wyspy, takie jak ozdobne dziedzińce zwane po hiszpańsku "patios". Historyczne świadectwa przeszłości Palmy obejmują giełdę La Lonja w pobliżu katedry, samą katedrę, ale także wiele świeckich budynków, pałaców, ogrodów, placów i pomników. Odwiedzisz także dzielnicę żydowską, budynek rządowy, pałac biskupi i mury miejskie, które ujawnią ekscytujące historie. Poznaj kulinarną różnorodność kuchni śródziemnomorskiej podczas spaceru po tętniącej życiem hali targowej. Oferujemy odświeżającą usługę dodatkową dla Twojej wycieczki: Jeśli dotrzesz na miejsce zbiórki 15 minut przed oficjalnym rozpoczęciem wycieczki, zapraszamy Cię na orzeźwiającą chwilę relaksu. Usiądź w przytulnej atmosferze restauracji SIMBAD. Czeka tam na Ciebie bezpłatny poczęstunek na osobę (woda, napój bezalkoholowy) lub gorący napój (kawa, herbata) do wyboru. Skorzystaj z okazji, aby skorzystać z zaplecza sanitarnego w wolnym czasie i nabrać sił na dalszą podróż. Ta oferta jest dobrowolną i bezpłatną usługą dodatkową z naszej strony, która jest możliwa dzięki sponsorom. Pamiętaj, że oferta jest ważna tylko na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Późniejszy zwrot lub zwrot gotówki za napój nie jest możliwy. Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci tę dodatkową usługę, aby zapewnić przyjemny początek Twojej wycieczki i życzymy Ci zabawnej i pouczającej wycieczki.

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Udaj się przez Stare Miasto w Palmie podczas ekscytującej wycieczki segwayem. Uzyskaj szkolenie na temat obsługi Segwaya, zanim wyruszysz w przeszłość. Odkryj zróżnicowaną architekturę, popularne miejsca restauracyjne i cenione zabytki kultury, zanim odkryjesz ukryte skarby. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centralnie zlokalizowanym biurze dostawcy usług w Palmie. Poczuj się pewnie podczas obsługi Segwaya dzięki krótkiemu samouczkowi szkoleniowemu. Załóż kask i wyrusz w swoją przygodę na segwayu przez Stare Miasto. Podziwiaj gotycką architekturę katedry Santa Maria of Palma, odkryj zabytki otaczające Plaza Mayor i zjedź promenadą przy Rambla of Palma. Podróżuj przez bogato zdobione dziedzińce i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie w zapierających dech w piersiach punktach widokowych. Wróć do katedry. Po zakończeniu doświadczenia wróć do punktu początkowego, aby zwrócić sprzęt Segway.

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Odkryj Palma de Mallorca na rowerze podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po historycznym Starym Mieście. Zobacz zabytki od czasów bizantyjskich po muzułmańskie, a także wspaniałe przykłady architektury modernistycznej wyspy. Spotkaj się z przewodnikiem w pobliżu katedry w Palmie na Plaza del Rosari. Następnie pedałuj jednymi z najbardziej urokliwych ulic miasta. Poznaj historię miasta i jego najważniejszych budynków, gubiąc się w zaułkach Starego Miasta. Spójrz na imponującą fasadę Seu (katedry w Palmie) i udaj się do Pałacu Królewskiego La Almudaina, zbudowanego jako arabski fort, a obecnie oficjalnej rezydencji hiszpańskiej rodziny królewskiej. Zobacz pozostałości starych murów miejskich i podziwiaj smukłe kolumny La Lonja (rynek). Przejedź się zieloną La Rambla de Palma, aby obserwować sprzedawców kwiatów i ulicznych artystów przy pracy, i spójrz na fasadę Ajuntament (ratusza). Odkryj pozostałości Banys Àrabs (łaźni arabskich) jako jedną z pamiątek mauretańskiej przeszłości Palmy i zajrzyj do okien luksusowych sklepów na Paseo del Borne.

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

Majorka: Palma de Mallorca All-Inclusive karnet miejski

Majorka: Palma de Mallorca All-Inclusive karnet miejski

Odkryj wyjątkowe piękno Palmy dzięki Palma de Mallorca Pass. Ciesz się bezpłatnym dostępem do najważniejszych atrakcji, takich jak katedra w Palmie, Palma Aquarium, Fundación Bartolomé March i ciesz się magiczną wycieczką katamaranem i poznaj smak Palmy dzięki naszej wycieczce kulinarnej z przewodnikiem. Oszczędzaj czas i pieniądze, przeżywając niezapomniane chwile na wyspie we własnym tempie i wybieraj spośród opcji trwających od 1 do 3 dni. Wybierz spośród: Punkty orientacyjne i zabytki: - Katedra w Palmie - La Seu (bilet wstępu bez kolejki) - Castillo del Bellver (Zamek) - Ogrody Alfabii Muzea i galerie; - Fundación Bartolomé March Torre Cega (Willa) - Fundación Bartolomé March (pałac miejski) - Muzeum Diecezjalne Hop On Hop Off i łódź hop-on hop-off: - Wycieczka hop-on hop-off po mieście Palma. Zajęcia i atrakcje rekreacyjne: - Palma Aquarium (akwarium i park rozrywki) - Park Katmandu - Golf Fantasia (minigolf) Wycieczki z przewodnikiem: - Palma de Mallorca Wycieczka kulinarna Partnerzy rabatowi (zaoszczędź do 20%): - Palma Aquarium (sklep z pamiątkami i restauracja) - Forestal Park (park wspinaczkowy) - Barcos Azules (rejsy wycieczkowe) - Rafa Nadal Museum Xperience

2-godzinna krajoznawcza wycieczka rowerowa w Palma de Mallorca

2-godzinna krajoznawcza wycieczka rowerowa w Palma de Mallorca

Oferujemy Ci wyjątkowe doświadczenie, 8-kilometrową wycieczkę po Palma de Mallorca bez wysiłku na wygodnym rowerze elektrycznym, odwiedzając stare miasto z pięknymi wąskimi brukowanymi uliczkami, starymi kościołami i budynkami, klasztorami z magicznymi tradycjami i kilkoma innymi interesującymi miejscami, starymi konstrukcjami z różnych kultur na przestrzeni lat. Wybierz się także na przejażdżkę promenadą, z której roztacza się piękny widok na stare miasto z jednej strony i Morze Śródziemne z drugiej. Więc idź dalej i daj sobie szansę na przeżycie niezrównanego doświadczenia, aby cieszyć się niesamowitymi krajobrazami oraz naszą życzliwością i bliskością.

2-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

2-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

Daj sobie możliwość poznania Palmy, jej historii i charakterystycznego starego miasta w najbardziej kompletny i zabawny sposób. Odkryj stare miasto Palmy, jeżdżąc na jednym z naszych Segway NINEBOT, są to bardzo lekkie pojazdy, bardzo łatwe w użyciu nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia, ponieważ dla większego bezpieczeństwa i spokoju ducha zawsze zaczynamy doświadczenie od małej praktyki w pojazdach przed rozpoczęciem wycieczki. Podczas aktywności pokażemy Ci najbardziej charakterystyczne miejsca Palmy i opowiemy o magicznej historii tego pięknego miasta.

Palma: atrakcje miasta i wycieczka segwayem nad morzem

Palma: atrakcje miasta i wycieczka segwayem nad morzem

Ciesz się 3-godzinną wycieczką segwayem po Starym Mieście w Palmie, jednym z najpiękniejszych miejsc w mieście. Przejedź obok panoramicznej zatoki i szybuj przez słynną Passeig del Born, mijając po drodze słynne zabytki i popularne plaże. Śmigaj wąskimi uliczkami Starego Miasta, wypełnionymi pałacami, kościołami, warsztatami artystów i małymi sklepikami sprzedającymi wszelkiego rodzaju smakołyki. Rób zdjęcia przy najbardziej fascynujących zabytkach po drodze. Podczas jazdy podziwiaj atrakcje, takie jak Pałac Królewski La Almudaina, Es Baluard Museu d'Art Modern i Contemporani de Palma, Puerto de Palma de Mallorca i wiele innych. To doskonały sposób na poznanie Palmy w krótkim czasie, poznając po drodze jej historię.

Muzeum Es Baluard – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania dzięki biletom na hop-on hop-off. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z otwartym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub Hiszpańskiej Wioski z biletami wliczonymi w cenę wycieczki. Przystanki w 16 punktach miasta sprawią, że niczego nie przeoczysz. Zobacz atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który istnieje od czasu podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate i odwiedź katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij podróż autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na nocną wycieczkę po starym mieście Palmy i podziwiaj klimatyczną scenerię po zapadnięciu zmroku. Pozwól przewodnikowi poprowadzić Cię przez kręte uliczki Palmy nocą i pokazać Ci wyjątkowy klimat tej śródziemnomorskiej metropolii. Uzyskaj poufne wskazówki na temat najmodniejszych hotspotów i posłuchaj o miejscach, które od dawna są ulubionymi wśród mieszkańców miasta. Posłuchaj ekscytujących historii o życiu nocnym w Palmie i dowiedz się, gdzie tak wiele niesamowitych wydarzeń ukształtowało bogatą i różnorodną historię Palmy. Pozwól lokalnemu ekspertowi od życia nocnego pokazać ci to, co miasto ma najlepszego do zaoferowania, od barów tapas ze smacznymi przysmakami po historyczne i ukryte place, które latem tętnią życiem po zachodzie słońca. Pod koniec trwającej około 1 godziny i 45 minut wycieczki usiądź w typowym barze tapas i wybierz spośród pintxos i tapas. Pozwól, aby wieczór minął z różnorodnymi nocnymi widokami i dźwiękami unikalnymi dla Palmy.

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Przeżyj ekscytującą i interesującą pieszą wycieczkę po imponującym starym mieście Palmy. Cofnij się w czasie i odkryj Palmę taką, jaka była wtedy, gdy najważniejszym obszarem gospodarczym na świecie było Morze Śródziemne. Weź udział w wycieczce prowadzonej przez niemieckojęzycznego przewodnika lub w prywatnej wycieczce dostępnej w 3 językach (angielskim, francuskim i niemieckim). Podczas wycieczki dowiesz się więcej o bogatej historii metropolii i posłuchasz opowieści o wielkich budowniczych i architektach, takich jak Pere Morey, Guillem Sagrera (katedra) lub uczniowie Antoniego Gaudiego (pałace i dwory). Zobacz arcydzieła architektury i ważne miejsca kulturalne, a zwłaszcza ukryte skarby stolicy wyspy, takie jak ozdobne dziedzińce zwane po hiszpańsku "patios". Historyczne świadectwa przeszłości Palmy obejmują giełdę La Lonja w pobliżu katedry, samą katedrę, ale także wiele świeckich budynków, pałaców, ogrodów, placów i pomników. Odwiedzisz także dzielnicę żydowską, budynek rządowy, pałac biskupi i mury miejskie, które ujawnią ekscytujące historie. Poznaj kulinarną różnorodność kuchni śródziemnomorskiej podczas spaceru po tętniącej życiem hali targowej. Oferujemy odświeżającą usługę dodatkową dla Twojej wycieczki: Jeśli dotrzesz na miejsce zbiórki 15 minut przed oficjalnym rozpoczęciem wycieczki, zapraszamy Cię na orzeźwiającą chwilę relaksu. Usiądź w przytulnej atmosferze restauracji SIMBAD. Czeka tam na Ciebie bezpłatny poczęstunek na osobę (woda, napój bezalkoholowy) lub gorący napój (kawa, herbata) do wyboru. Skorzystaj z okazji, aby skorzystać z zaplecza sanitarnego w wolnym czasie i nabrać sił na dalszą podróż. Ta oferta jest dobrowolną i bezpłatną usługą dodatkową z naszej strony, która jest możliwa dzięki sponsorom. Pamiętaj, że oferta jest ważna tylko na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Późniejszy zwrot lub zwrot gotówki za napój nie jest możliwy. Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci tę dodatkową usługę, aby zapewnić przyjemny początek Twojej wycieczki i życzymy Ci zabawnej i pouczającej wycieczki.

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Udaj się przez Stare Miasto w Palmie podczas ekscytującej wycieczki segwayem. Uzyskaj szkolenie na temat obsługi Segwaya, zanim wyruszysz w przeszłość. Odkryj zróżnicowaną architekturę, popularne miejsca restauracyjne i cenione zabytki kultury, zanim odkryjesz ukryte skarby. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centralnie zlokalizowanym biurze dostawcy usług w Palmie. Poczuj się pewnie podczas obsługi Segwaya dzięki krótkiemu samouczkowi szkoleniowemu. Załóż kask i wyrusz w swoją przygodę na segwayu przez Stare Miasto. Podziwiaj gotycką architekturę katedry Santa Maria of Palma, odkryj zabytki otaczające Plaza Mayor i zjedź promenadą przy Rambla of Palma. Podróżuj przez bogato zdobione dziedzińce i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie w zapierających dech w piersiach punktach widokowych. Wróć do katedry. Po zakończeniu doświadczenia wróć do punktu początkowego, aby zwrócić sprzęt Segway.

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Odkryj Palma de Mallorca na rowerze podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po historycznym Starym Mieście. Zobacz zabytki od czasów bizantyjskich po muzułmańskie, a także wspaniałe przykłady architektury modernistycznej wyspy. Spotkaj się z przewodnikiem w pobliżu katedry w Palmie na Plaza del Rosari. Następnie pedałuj jednymi z najbardziej urokliwych ulic miasta. Poznaj historię miasta i jego najważniejszych budynków, gubiąc się w zaułkach Starego Miasta. Spójrz na imponującą fasadę Seu (katedry w Palmie) i udaj się do Pałacu Królewskiego La Almudaina, zbudowanego jako arabski fort, a obecnie oficjalnej rezydencji hiszpańskiej rodziny królewskiej. Zobacz pozostałości starych murów miejskich i podziwiaj smukłe kolumny La Lonja (rynek). Przejedź się zieloną La Rambla de Palma, aby obserwować sprzedawców kwiatów i ulicznych artystów przy pracy, i spójrz na fasadę Ajuntament (ratusza). Odkryj pozostałości Banys Àrabs (łaźni arabskich) jako jedną z pamiątek mauretańskiej przeszłości Palmy i zajrzyj do okien luksusowych sklepów na Paseo del Borne.

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

Majorka: Palma de Mallorca All-Inclusive karnet miejski

Majorka: Palma de Mallorca All-Inclusive karnet miejski

Odkryj wyjątkowe piękno Palmy dzięki Palma de Mallorca Pass. Ciesz się bezpłatnym dostępem do najważniejszych atrakcji, takich jak katedra w Palmie, Palma Aquarium, Fundación Bartolomé March i ciesz się magiczną wycieczką katamaranem i poznaj smak Palmy dzięki naszej wycieczce kulinarnej z przewodnikiem. Oszczędzaj czas i pieniądze, przeżywając niezapomniane chwile na wyspie we własnym tempie i wybieraj spośród opcji trwających od 1 do 3 dni. Wybierz spośród: Punkty orientacyjne i zabytki: - Katedra w Palmie - La Seu (bilet wstępu bez kolejki) - Castillo del Bellver (Zamek) - Ogrody Alfabii Muzea i galerie; - Fundación Bartolomé March Torre Cega (Willa) - Fundación Bartolomé March (pałac miejski) - Muzeum Diecezjalne Hop On Hop Off i łódź hop-on hop-off: - Wycieczka hop-on hop-off po mieście Palma. Zajęcia i atrakcje rekreacyjne: - Palma Aquarium (akwarium i park rozrywki) - Park Katmandu - Golf Fantasia (minigolf) Wycieczki z przewodnikiem: - Palma de Mallorca Wycieczka kulinarna Partnerzy rabatowi (zaoszczędź do 20%): - Palma Aquarium (sklep z pamiątkami i restauracja) - Forestal Park (park wspinaczkowy) - Barcos Azules (rejsy wycieczkowe) - Rafa Nadal Museum Xperience

2-godzinna krajoznawcza wycieczka rowerowa w Palma de Mallorca

2-godzinna krajoznawcza wycieczka rowerowa w Palma de Mallorca

Oferujemy Ci wyjątkowe doświadczenie, 8-kilometrową wycieczkę po Palma de Mallorca bez wysiłku na wygodnym rowerze elektrycznym, odwiedzając stare miasto z pięknymi wąskimi brukowanymi uliczkami, starymi kościołami i budynkami, klasztorami z magicznymi tradycjami i kilkoma innymi interesującymi miejscami, starymi konstrukcjami z różnych kultur na przestrzeni lat. Wybierz się także na przejażdżkę promenadą, z której roztacza się piękny widok na stare miasto z jednej strony i Morze Śródziemne z drugiej. Więc idź dalej i daj sobie szansę na przeżycie niezrównanego doświadczenia, aby cieszyć się niesamowitymi krajobrazami oraz naszą życzliwością i bliskością.

2-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

2-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

Daj sobie możliwość poznania Palmy, jej historii i charakterystycznego starego miasta w najbardziej kompletny i zabawny sposób. Odkryj stare miasto Palmy, jeżdżąc na jednym z naszych Segway NINEBOT, są to bardzo lekkie pojazdy, bardzo łatwe w użyciu nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia, ponieważ dla większego bezpieczeństwa i spokoju ducha zawsze zaczynamy doświadczenie od małej praktyki w pojazdach przed rozpoczęciem wycieczki. Podczas aktywności pokażemy Ci najbardziej charakterystyczne miejsca Palmy i opowiemy o magicznej historii tego pięknego miasta.

Palma: atrakcje miasta i wycieczka segwayem nad morzem

Palma: atrakcje miasta i wycieczka segwayem nad morzem

Ciesz się 3-godzinną wycieczką segwayem po Starym Mieście w Palmie, jednym z najpiękniejszych miejsc w mieście. Przejedź obok panoramicznej zatoki i szybuj przez słynną Passeig del Born, mijając po drodze słynne zabytki i popularne plaże. Śmigaj wąskimi uliczkami Starego Miasta, wypełnionymi pałacami, kościołami, warsztatami artystów i małymi sklepikami sprzedającymi wszelkiego rodzaju smakołyki. Rób zdjęcia przy najbardziej fascynujących zabytkach po drodze. Podczas jazdy podziwiaj atrakcje, takie jak Pałac Królewski La Almudaina, Es Baluard Museu d'Art Modern i Contemporani de Palma, Puerto de Palma de Mallorca i wiele innych. To doskonały sposób na poznanie Palmy w krótkim czasie, poznając po drodze jej historię.

Palma de Mallorca: Najciekawsze atrakcje

Muzeum Es Baluard: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Muzeum Es Baluard: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Es Baluard? Kliknij tutaj.

Muzeum Es Baluard: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(508 recenzji)

Dzięki Maja! Nieoczekiwanie zarezerwowana wycieczka zamieniła się w wycieczkę prywatną, ponieważ żaden inny gość nie zarezerwował. Maja wkroczyła w krótkim czasie i pokazała nam swoją Palmę. Otrzymaliśmy niezliczone wskazówki od poufnych osób i odkryliśmy wspaniałe atrakcje historyczne i architektoniczne. Ostatni posiłek w najsmaczniejszym barze tapas na Palmie doskonale dopełnił wycieczkę.

Spóźniłem się, bo nie mogłem znaleźć miejsca spotkania. przewodnik zadzwonił do mnie kilka razy, a nawet przyjechał po mnie. To właśnie nazywam usługą. To była bardzo ciekawa i ekscytująca wycieczka po starym mieście. Dostaliśmy nawet kilka wskazówek, co zdecydowanie powinniśmy zobaczyć. Dzięki wielkie.

Maja była bardzo uważnym i miłym przewodnikiem. Mieszka w Palmie od ponad lat WP i może powiedzieć coś o wszystkim. Istnieje również wiele wskazówek na temat tanich sklepów i kawiarni z wyjątkowym widokiem, a także szczególnie polecanych barów tapas.

Wycieczka była bardzo pouczająca, a Maja dobrze odpowiedziała wszystkim uczestnikom. Naprawdę wspaniałe doświadczenie, które dało bardzo ciekawe wrażenie życia w Palmie. Absolutna atrakcja dzięki temu wspaniałemu przewodnikowi

Bardzo ciekawa i warta poznania wycieczka do ciekawych miejsc, których inaczej pewnie bym nie poznała.