Muzeum Egipskie w Kairze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Egipskie w Kairze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Egipskie w Kairze? Kliknij tutaj.

Muzeum Egipskie w Kairze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4044 opinii

Fantastyczna wycieczka. Zwiedziliśmy dużo więcej niż na wycieczkach fakultatywnych z naszego biura podróży. Co prawda zamówiliśmy polskojęzycznego przewodnika, a zastaliśmy angielskojęzyczną Panią przewodnik i byłem tym faktem bardzo zawiedziony bo nasz angielski jest bardzo słaby. Jednak Pani przewodnik jest tak cudowną osobą, że nawet cieszyłem się z takiej zmiany. Wrażenia cudowne. Gorąco polecam!

Wyjazd ma moją pełną rekomendację! Terminowy odbiór, wygodna (choć długa) wycieczka do Kairu. Spotkaliśmy się z naszym przewodnikiem w Kairze w muzeum. Jest najsłodszą i absolutną ekspertką! Potem zobaczyliśmy piramidy, mieliśmy okazję jeździć na wielbłądach i zobaczyć wnętrze piramid. Super fajna wycieczka! Oczywiście długa i męcząca podróż, ale zdecydowanie warto!

Ogólnie podróż była bardzo dobra. Jeśli jesteś świadomy długiej jazdy, zdecydowanie powinieneś ją zarezerwować. Nasz niemiecki przewodnik Rasha był bardzo przystojny i zawsze dawał nam wskazówki. Cały dzień jest dobrze zaplanowany, dzięki czemu możesz wszystko zobaczyć. W drodze powrotnej jest jeszcze 20 minutowy postój.

Po około 7 godzinach autobusem w końcu dotarliśmy do Kairu. Niesamowite, jak można tam jeździć samochodem. Nasz przewodnik Rasha był świetny - opowiadał wszystko, był tak wesoły i przyjazny, udzielał wskazówek i robił dla nas zdjęcia.

Urocza wycieczka, dobrze zorganizowana, odebrana dokładnie na czas, muzeum jest świetne z dobrym wyjaśnieniem od przewodnika Raszy.