Muzeum Egipskie w Kairze

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 41
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Muzeum Egipskie w Kairze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Egipskie w Kairze? Kliknij tutaj.

Muzeum Egipskie w Kairze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 4608 opinii

To było po prostu świetne. Nasz przewodnik Josef "Attack" już czekał na nas na lotnisku. Najpierw omówiliśmy proces w autobusie i co jest dla nas ważne lub czy nadal mamy życzenia. Ponieważ mieliśmy lot powrotny dopiero o 22:30, mogliśmy odwiedzić wszystko, co chcieliśmy: piramidy, Sfinx, stary bazar, a także to, co dla nas nie było tak ważne: fabrykę papirusu (ciekawa, ale nie musi być ), podobnie jak sklepy z perfumami/esencjami. Nasz przewodnik był w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, bardzo przyjazny i pomocny!!! Jeśli dobro zwierząt jest dla Ciebie ważne, możesz pominąć przejażdżkę na wielbłądzie / przejażdżkę bryczką w piramidach! Obiad był dobry, ale atmosfera trochę się przyzwyczaiła. To był bardzo pracowity dzień, ale bardzo ciekawy i super zorganizowany przez organizatora

Byliśmy małą grupą, więc nasz przewodnik Joseph, alias "Atak", był w stanie zaspokoić nasze potrzeby. Na przykład na bazarze bezbłędnie prowadził nas do sklepów, w których mogliśmy kupić to, czego potrzebowaliśmy. Był zawsze w dobrym nastroju i sprawił, że wycieczka była bardzo zabawna. Polecam wybrać opcję „piramida od środka”. Może nie jest ozdobiona w piramidzie, ale nadal daje bardzo imponujące wrażenie, gdy stoisz (lub schylasz się) w wielkiej piramidzie. Kiedy kierowca wielbłąda wyłudził ode mnie więcej napiwków, niż chciałem dać, Joseph Attacke zbeształ go i odebrał mu część napiwku. Jeśli chcesz coś kupić, pomaga również negocjować cenę w dół. W sumie bardzo urozmaicony i piękny dzień.

Jedna z ciekawszych wycieczek. Zdecydowanie bardzo pracowity długi dzień, ale naprawdę było warto!. Odbierz w hotelu na czas, podróżuj z postojem w połowie drogi. Prawdziwie wyjątkowy włoski przewodnik Zenhom towarzyszył nam przez całą wycieczkę, sprawiając, że każda chwila jest wyjątkowa. Polecamy przejażdżkę na wielbłądach do piramid. Bardzo ciekawy jest też postój w fabryce papirusów i olejków perfumowanych. Obiad został zrobiony wzdłuż Nilu w łódce/restauracji bufetowej. Tylko lokalne jedzenie. Jeśli wolisz, weź ze sobą przekąski i wodę.

Świetna wycieczka, przewodnicy byli super mili i odpowiedzieli na wiele pytań. Zdecydowanie załóż wygodne buty, dużo chodzisz i nosisz czapkę, ponieważ słońce bardzo mocno świeci na piramidach. Jazda na wielbłądach lub Co, wcale nie jest konieczna, spacer po piramidach, jest mnóstwo świetnych okazji do robienia zdjęć. Nie możesz się pomylić z wycieczką.

W sumie świetna podróż. Bardzo przyjazny i pomocny przewodnik Faisal (?). Tylko mała grupa 5 osób, więc wszystko jest bardzo osobiste. Atmosfera podczas lunchu wymaga przyzwyczajenia się, typowo turystyczna, ale nadal dobra. Ze względu na przylot samolotem również bardzo spokojny jak na razie. Zdecydowanie polecam.