Wybierz daty

Muzeum dźwięku Haus der Musik

  • Bilety wstępu
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Muzeum dźwięku Haus der Musik: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum dźwięku Haus der Musik? Kliknij tutaj.

Muzeum dźwięku Haus der Musik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4182 opinii

Świetnie się bawiliśmy, spędziliśmy tam 2 godziny i nawet nasza 7 letnia córka wyszła zachwycona! Audioprzewodnik, wersja dla dorosłych lub wcześniej, jest idealny dla całej rodziny. Bardzo wzruszające było oglądanie pism Mozarta, a animacja na magicznym flecie jest bardzo udana. Sklep prezentuje dobre niespodzianki, takie jak playmobil Mozart i piękne pozytywki. Kaczki do kąpieli Mozarta, bardzo zabawne, aby przywieźć je jako prezent, można znaleźć wszędzie w Wiedniu, a gdzie indziej są tańsze.

Utalentowani muzycy, którzy zajmują się zróżnicowanym repertuarem klasycznym, sięgają od Mozarta, Beethovena, vivendi itp .; a którym przy niektórych utworach towarzyszą śpiewacy operowi i tancerka.

Sześciu muzyków wykonujących różne utwory z XVIII i XIX wieku, a także czterech śpiewaków do niektórych partii operowych i baletnica. Idealny do odkrywania historii muzyki w Wiedniu!

Ciekawe. Przewodnik głosowy dostarcza wielu informacji, ale każdy numer może być długi, aby był wyczerpujący. Poświęć co najmniej 45 minut do godziny, aby to wszystko wykorzystać

Nice place, audioguides in 13 languages are very helpful in visiting the museum