Wybierz daty

Muzeum Czekolady w Wiedniu

  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Muzeum Czekolady w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Czekolady w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Muzeum Czekolady w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 111 opinii

Uwielbiałem tę aktywność, muzeum czekolady jest wliczone w cenę i było interesujące i pouczające z kilkoma zabawnymi eksponatami do okazji fotograficznych! Same warsztaty czekoladowe były świetną zabawą i będąc jedyną osobą biorącą udział w tym dniu (poza sezonem w lutym) osobiście poświęcił mi się młody czekoladnik Nemo. Udało mi się zrobić i udekorować 3 tabliczki czekolady i dać filiżankę najsmaczniejszej przebojowej czekolady, czekając, aż moje tabliczki czekolady się zestalą. Istnieje również sklep, w którym można kupić różne artykuły czekoladowe i skomponować własne pudełko czekoladek z wyboru.

To była świetna zabawa.

Moja 13-letnia siostrzenica i ja świetnie się bawiliśmy na warsztatach. Mogę polecić to działanie każdemu. Płynną czekoladę wlewa się do formy, a następnie można ją ozdobić dowolną ilością gadżetów (od startego kokosa po gumowate niedźwiedzie). Możesz także coś przekąsić, a dorośli dobrze się bawili. Powstają w sumie 3 tabliczki czekolady, które możesz zabrać ze sobą. Podczas gdy czekolada ostygnie, kakao jest przygotowywane i smakowane podczas oczekiwania.

Po krótkiej odprawie poszliśmy od razu do wyboru osobistej ozdoby do czekolady. Pozwolono nam wypełnić talerz trzema foremkami czekoladą (mleczną lub gorzką). Następnie udekoruj i włóż do lodówki. W okresie chłodzenia pozwolono nam mieszać własną czekoladę do picia. Smakowało fantastycznie. Dzieci, które były w warsztacie, dobrze się bawiły.

Naprawdę świetne, zabawne i pouczające warsztaty. Dla nas dobry balans do różnych zamków i spółek. Gorąco polecam.

Bardzo miłe powitanie i niesamowicie pyszne próbki