Dodaj daty

Muzeum Brytyjskie

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Muzeum Brytyjskie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Brytyjskie? Kliknij tutaj.

Muzeum Brytyjskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 4821 opinii

Świetna aktywność, aby zrobić wszystko w jeden dzień, 3 różne trasy autobusu, łatwe znalezienie przystanków, bardzo praktyczna aplikacja do pobrania. Personel autobusu jest bardzo obecny i miły. To samo dotyczy transportu rzecznego, mały przewodnik w języku angielskim nie jest zapewniony, ale członek personelu był na tyle uprzejmy, aby przekazać nam swoją osobistą wiedzę o stolicy. London Eye, spodziewaj się czasu oczekiwania w porównaniu z naszym zarezerwowanym przedziałem czasowym, zajętym, łatwym półgodzinnym oczekiwaniem. Mimo tej dobrej aktywności do zrobienia, ładny widok na Londyn, klimatyzacja i nie jesteśmy stłoczeni w bańkach obserwacyjnych.

Naprawdę ciekawa opcja, można zaoszczędzić parę złotych. Nie ma dostępu do wszystkich atrakcji Londynu (np. obecnie bez London Eye czy Sea Life), ale jest kilka conajmniej ciekawych - The Shard, London Bridge, Tower of London, wszelkiego rodzaju rejsy po Tamizie, przejazd busem, Hard Rock Cafe, itp. Ogólnie polecam.

It was an amazing experience!our guide Valentina did her best to make us satisfied and cares about evey detail.Loved the trip very much,and the Harry Potter tour was just wonderfull.

Cudowna wycieczka ze świetnym przewodnikiem. Przewodnik zaprowadził nas w najciekawsze miejsca, a całość trwała dwie godziny.

Great organization, easy to get tickets, unforgettable memories