Muzeum Brytyjskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Jak długo zwiedza się Muzeum Brytyjskie?

  Jak zdecydować, ile czasu poświęcić na zwiedzanie Muzeum Brytyjskiego? Trudno powiedzieć, biorąc pod uwagę tak ogromne zbiory. Opisaliśmy tylko kilka najciekawszych atrakcji; w kilka godzin zobaczysz zaledwie niewielki ułamek ponad 8 milionów eksponatów. Wstęp jest bezpłatny, więc nie trzeba się spieszyć. Najlepiej będzie poświęcić cały jeden dzień na poznawanie historii.

 • Unikaj godzin szczytu

  Największy ruch będzie w deszczowe dni. Zaplanuj zwiedzanie z wyprzedzeniem i przyjdź do muzeum w godzinę jego otwarcia, czyli o 10.00.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Godziny otwarcia Muzeum Brytyjskiego: codziennie 10.00-17.30. Nieczynne 24, 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia.
 • Cena
  Wstęp do Muzeum Brytyjskiego jest darmowy, ale wycieczki i opcje dodatkowe są płatne.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  W tak wielkim muzeum przewodnik na pewno się przyda. Zobaczysz wszystkie interesujące się eksponaty i poznasz ich historię.
 • Jak tam dotrzeć?
  Najbliższe stacje metra to „Holborn”, „Russel Square” i „Goodge Street”. W pobliżu znajduje się też dużo przystanków autobusowych.
 • Dodatkowe wskazówki

  • W piątki niektóre galerie czynne są do godz. 20.30.

  • Na miejscu dostępne są przechowalnie i szatnie (za symboliczną opłatą).

Muzeum Brytyjskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Brytyjskie? Kliknij tutaj.

Muzeum Brytyjskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3098 opinii

Wykonałem te czynności pierwszego pełnego dnia mojego pobytu w Londynie i było warto! Autobus pomógł mi w orientacji w kierunku ulic, ponieważ jest to sieć, a nie siatka. Podobało mi się, że dostajesz zestaw słuchawek do słuchania przewodnika audio w autobusie, gdy odwiedzasz punkty orientacyjne i okolice. Jeśli chcesz odwiedzić punkt orientacyjny, pomnik lub odkryć więcej, po prostu wyskocz i wsiądź do innego Big Busa, gdy skończysz. Świetny i wygodny sposób na zwiedzanie miasta - jest ich tak dużo! London Eye i jednokierunkowy rejs po Tamizie były wisienką na torcie, oba miały piękne widoki.

Warte swojej ceny. Naprawdę podobała mi się każda jego część i czułem się, jakbym znał Londyn od razu po tej całodniowej aktywności. Widziałem punkty orientacyjne, których nie miałbym, gdybym nie zarezerwował zajęć. Rejs był bardzo przyjemnym akcentem. Rano odbyliśmy pełną wycieczkę autobusem. Wyruszyliśmy w rejs około godziny 13, a następnie kontynuowaliśmy połowę trasy autobusem, aż do godziny 16, kiedy mieliśmy czas na London Eye.

Świetna orgaznizaja , autobusy jeżdżą co chwile , wiec nawet jeśli się spóźnisz , to nic się nie stanie ! Na prawie każdym przystanku stoi ktoś kto ci pomoże !

Niesamowity stosunek jakości do ceny, kupiliśmy 3-dniowy karnet i wykorzystaliśmy to, za co zapłaciliśmy pierwszego dnia?

wszystko co chciałem zrobić w śmiesznie niskiej cenie