Museumplein

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Museumplein: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 20 562 opinii

Miejsce absolutnie warte odwiedzenia, duża ilość zwiedzających w sumie nie przeszkadza. Duży zbiór dzieł dostępnych z bardzo bliska, Warto rezerwować pobyt z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, unika się stresu. Zarezerwowane bilety działają bardzo dobrze. Kilka wskazówek praktycznych. Wejście do muzeum jest zlokalizowane pomiędzy głównym budynkiem a szklaną rotundą -miejsce tworzy rodzaj wewnętrznego placu. Rotunda jest miejscem, w którym zaczyna się wizytę - jest tu sklep z pamiątkami oraz szatnia - można zostawić kurtki oraz niewielkie plecaki. W muzeum można robić zdjęcia tylko w wyznaczonych miejscach - na tzw. ściankach. Są też w muzeum sklepy z wydawnictwami, albumami. Można dodatkowo wykupić audiobooki - nie ma w języku polskim, ale przy obrazach są szczegółowe opisy - więc w sumie nie ma potrzeby. Podsumowując - koniecznie!

Muzeum z kategorii " chociaż raz w życiu warto...." zobaczyć słynne słoneczniki na własne oczy. Nie wiem czy aż tak mało Polaków odwiedza muzeum ponieważ mimo 12 języków do wyboru brak polskiego. Podsumowując jeżeli ktoś nie oczekuję "fajerwerków i słonia na piłce" to nie powinien być rozczarowany.

Wonderful :) I've admired Van Gogh's work since I was a child. "Selfies" exhibition was also very interesting - art seen from a perspective of mutual inspiration.

Super, pierwszy raz korzystałam z tej aplikacji wiec byłam trochę nie pewna ale wszystko udało się bez najmniejszych komplikacji.

Wspaniałe przeżycie dla tych, którzy lubią ten typ malarstwa. Świetnie zorganizowana wystawa, bardzo ciekawe teksty.