Museum of Modern Art

Museum of Modern Art: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Museum of Modern Art? Kliknij tutaj.

Museum of Modern Art: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3677 opinii

Łatwy w użyciu, szybki i nieskomplikowany dostęp wszędzie, nie wymaga płatności na miejscu. Zdecydowanie o wiele taniej z karnetem niż płacenie za wszystkie regularne wejścia. Mała wada: na przykład przy rezerwacji 6 zajęć nie widać, ile już wykorzystałeś. Musisz to policzyć w swojej głowie. Ale poza tym przepustka jest zdecydowanie zalecana.

Chociaż istnieje nieograniczona liczba atrakcji, które możesz odwiedzić, możesz odwiedzić każdą atrakcję tylko raz. Więc nie możesz wrócić później, jeśli nie miałeś czasu, aby zobaczyć wszystko na atrakcji. Bardzo podobało nam się wszystko, co zrobiliśmy, korzystając z tego karnetu! Kim Bagwell Tulsa, OK 25.08.22

Zakup karnetu odbył się online bez żadnych trudności. A jego użycie okazało się bardzo proste. Same działania są adekwatne i spełniają oczekiwania podróżnych w ich odkryciach. To bardzo przyjemny i konkretny sposób na odkrycie nieznanego miejsca. We własnym tempie i bez przykrych niespodzianek.

Wszystko poszło świetnie! Widzieliśmy niesamowitą ilość w ciągu 4 dni, a New York Pass miał w swoim portfolio wszystko, co nas interesowało, z nielicznymi wyjątkami.

Zrobiliśmy znacznie więcej, niż byśmy zrobili, gdybyśmy zapłacili za każdą atrakcję. Wieczorny rejs Circle Line był niesamowity.