Wybierz daty

Museum of Modern Art

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Museum of Modern Art: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Museum of Modern Art? Kliknij tutaj.

Museum of Modern Art: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4433 opinii

Dobra passa, jeśli będziesz szedł dalej i załatwisz kilka spraw. Zrobiliśmy 9 zajęć z karnetem 2-dniowym, chodziliśmy po wszystkim i nawet nie korzystaliśmy z metra. Top of the Rock, Empire State Building, Intrepid, rejs CircleLine 1,5 godziny, Edge, pomnik 9/11, muzeum 9/11, One World Observatory, nocny rejs CircleLine 2 godziny, rejs Statuą Wolności i Ellis Island. Wszystko to można zrobić w dwa dni przy dobrym planowaniu.

Mieliśmy NY City Explorer Pass z 7 atrakcjami, cudowna decyzja, zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy, mieliśmy szczęście, że nawet nie musieliśmy się wcześniej umawiać na wizytę.... pewnie też ze względu na porę roku , najdłuższy czas oczekiwania to pół godziny.... Taką przepustkę mogę tylko polecić

Karnet jest tego wart za każdym razem. Na przykład pod względem ceny wydarzenia znacznie wzrosły. około 50 $ dla dorosłych na Top of the Rock, skąd dostajesz pieniądze z karnetem. Wszystkie ważne zabytki są wliczone w cenę. Byliśmy w Nowym Jorku przez 7 dni i mieliśmy 5-dniową przepustkę.

Doskonałe działanie karty Go city Pass. Gdziekolwiek go przedstawiliśmy, bez problemu dostaliśmy bilety. Zaoszczędziło nam to czasu na niektórych atrakcjach, czasem nie. Finansowo nie robiłem kalkulacji, ale z pewnością jest to interesujące.

Naprawdę bardzo dobra przepustka do wykorzystania w tak wielu atrakcjach. Naprawdę świetnie.